Чому я не тримаю півня в задньому дворі курячої зграї | ® — Українська

у курках, яйцях залиште коментар

Хоча півні історично відігравали надзвичайно важливу роль у кожній зграї курей, вони значною мірою застаріли в сучасній сучасній отари дворів. Багато районів не дозволяють півнів, і навіть ті, хто може мати півнів, часто вирішують виростити стадо тільки для курей. Я один з цих людей, і я скажу вам, чому.
Перш за все, почнемо з деяких переваг мати півня в зграї. Сюди входять запліднення яєць, які виступають захисником від хижаків, судять курячі чвари, розвідують смаколики на галявині, будильник та основну візуальну привабливість курки-самця.
Тож тепер давайте переглянемо їх по черзі та вивчимо потенційну роль півня в моїй теперішній зграї.


Запліднення яєць

Хоча вам не потрібен півень для того, щоб ваші кури відкладали яйця, як ви добре знаєте, ці яйця ніколи не вилупляться на пташенят, якщо вони не будуть запліднені півнем. Так що добре, вагомим аргументом для утримання півня є запліднення яєць, якщо ви любите вилуплювати пташенят або плануєте додавати їх до стада.

Однак із поширенням Інтернет-інкубаторів типу / center>


Охоронець Флока

Півень буде стояти на сторожі, дивлячись на небо і назустріч лінії дерева, щоб спостерігати за хижаками, коли кури кормують або приймають пилові ванни і звучать тривогу, якщо він побачить щось не так.

Навіть найжорсткіший півень не відповідає більшості хижаків, включаючи собак, лисиць, койотів, яструбів чи ластів, і це, швидше за все, стане лише першою жертвою. Хоча він може дати курам достатньо часу для змагання за прикриття та безпеку, в той час як він залучає ворога, це жахливий спосіб померти будь-якої тварини, і я не хотів би цього навіть на найбідніших півнів. Натомість я вибираю натомість безпечну вкладену ручку для своєї отари, якщо я не з ними. Крім того, наші дві собаки набагато кращі охоронці хижаків, ніж будь-який півень.

Ще один підводний камінь півнів — це те, що "хороший" півень, зрештою, перегляне вас та інших членів сім'ї, не кажучи вже про ваших друзів та інших відвідувачів, як ворога. Я, наприклад, втомився нести граблі в курник кожного разу, коли йду перевіряти яйця! Напад півня — це не сміється. Вони можуть легко подрібнити навіть джинсові джинси. Повноцінний удар кунг-фу карате з шпорами півня може завдати серйозної шкоди. А якщо навколо вашої отари є маленькі діти, подумайте дуже ретельно, перш ніж зважитися тримати півня.

Розвідник

Настільки, як мати-курка «підстриже» і вкаже на пташенят глисти, клопи, насіння та інші смаколики, півень зробить те ж саме для своїх дам. Це досить забавно спостерігати , як півень знайти смачне лікування і отримати всі раді, що робить пронизливим стукав шум і стрибкоподібний вгору і вниз на носках , перш ніж впасти ласощі біля ніг його улюблена курки.

Але якщо чесно, я можу спостерігати за тим, як мама робить те саме. Я задоволений цим. Мої кури зараз доросліші і досить добре зрозуміли, де всі хороші частування можна знайти у дворі і знають, як шукати клопів та глистів.


Суддя

Інша роль, яку грає півень, — це суддя за курей. Кури, навіть ті, хто живуть разом роками, іноді будуть сваритися або підбирати тих, хто нижче в порядку клювання. Маючи півня навколо, схоже, зберігається спокій у зграї. Також, за відсутності півня, одна курка часто візьме на себе домінуючу роль і стане трохи хуліганом.

Мені пощастило в тому, що мої кури все добре ладять. В якійсь мірі наші качки також грають арбітром і фактично порушать будь-які незначні зв'язки між двома курами. Я думаю, що надання курям достатньо місця та речей для їх зайнятості (наприклад, купи соломи, листя чи бур’яну, відкриті окуні, зона пилової ванни тощо) також проходить довгий шлях до уникнення будь-яких проблем знущань.

Я особисто вважаю, що наявність півня в моїй зграї насправді викликає набагато більше драматизму та потрясінь серед курей, оскільки він схильний постійно їх переслідувати. Мої дівчатка старші і значну частину свого життя провели без півня, тому вони не звикли до всієї любовної уваги!

Будильник

У мого мобільного телефону є сигнал тривоги, який я можу встановити на час, коли я насправді хочу прокинутися. І як тільки я його відключую, він відключається. Достатньо сказано.


Краса

Я визнаю, що немає нічого прекраснішого, ніж величний півень, його пір'я світяться на сонячному світлі, з великим червоним гребінцем і ватами, хвостові пір’я колихаються на вітрі. Але … є також і справді чудові породи курей. Я буду дотримуватися тих, хто дякує.

Враховуючи все, для мене особисто отака, що не має півня, це шлях. Я набагато щасливіший, що у нього немає курей, у яких спина зірвана шпорами півня, коли він поводиться з ними. Я гаразд із покупкою інкубаційних яєць, коли вирішу, що прийшов час додати до нашої зграї, і мені подобається цілий день не чути, як крутить півень.

Я визнаю, що нічого не говорить про країну, ніж про півня півня, і мені дуже подобається, що наші маленькі хлопці намагаються голосувати, коли вони вперше починають знаходити свій голос … але я також дуже полегшую, коли вони прямують до своїх назавжди будинки, перш ніж вони почнуть ставати агресивними. На щастя, зосередившись на досить рідкісних породах, у мене не було проблем із розміщенням півнів, у яких я опинився в хороших будинках.

Якщо ви все-таки вирішите, що півень підходить саме вам. Ось деякі міркування:

Хороший курінь до співвідношення Півня
Наявність принаймні 10-12 курей на півня може допомогти зменшити пошкодження пір'я або травмування будь-якої однієї курки.

Порода Docile
Вибір послушної породи півня може зменшити агресію до людини. Ще кілька покірних порід включають буф-орпінгтонів, австралорпс, фаверол або навіть породу Сілкі або Бантама.

Будьте руками
Виховання півня з денного пташеня та поводження з ним часто призводить до менш агресивного півня.

Інвестуйте в курячі сідла
Вам потрібно буде передбачити, що спини курей будуть розірвані кігтями півня, поки він встановлює їх, щоб з ними спаровуватися. Покласти на них курячі сідла — одне рішення. Сідло захистить їх спину, запобіжить обриву пір’я і дозволить рости новим пір’ям.

Будьте в курсі, але сідла обмежують курей не розмахувати пір’ям, щоб влітку було прохолодно, а взимку тепло. Вони також забезпечують приємний темний теплий гніздовий кліщ для кліщів і вошей … тому подумайте двічі, перш ніж вирішити, що сідла — це постійне рішення.

Що стосується невпинного куріння …. ти сам на цьому!

Подальше читання
11 способів сексуальної роботи пташенят
Секрет вилуплення курей, а не півнів
Уроки, які я дізнався про Півнів

Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2016 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий