Чому Perdue годує петрушку, орегано і чебрець своїм курчатам? | ® — Українська

в травах 1 коментар

Коли я написав свою першу книгу : Виховання щасливих, здорових курей, природно, у 2013 році щодо використання трав у моєму курчаті, не було проведено багато наукових досліджень, які довели переваги годування курей травами або, що дійсно було зосереджено на будь-яких гомеопатичних методах. .

Більшість інформації в моїй книзі базувалися на моїх власних особистих спостереженнях та результатах, а також на користь використання курками різних видів трав для людей. Зараз, майже через чотири роки, дослідження досі не існують, але нещодавно щось цікаве потрапило мені в очі.


Я не знаю, скільки у вас є / центр>

Зрозуміло, хтось із Перді не прокинувся одного ранку і просто вирішив, що компанія збирається почати годувати всім курячим петрушкою. Це величезні витрати для них, а не те, що вони б робили на примху. Очевидно, що вони провели дослідження і точно знають, скільки, як часто і які переваги годує курятина петрушкою. І це робить мене дуже, дуже щасливим. (Я маю на увазі, я все ще відчуваю себе дуже-дуже погано для будь-яких комерційних вирощених курей, але принаймні їх раціон покращується — принаймні, на фермах Перді.)


Зображення заголовка 2
Клацніть, щоб переглянути відео
Той факт, що великий виробник птиці, як Перді, вважає, що витрати на додавання петрушки (та ще кількох інших трав!) В раціон курей виправдані (виходячи з наукових досліджень, які вони зробили) насправді творить чудеса щодо перевірки інформації в моя книга. Я змушує себе відчувати, що я був на правильному шляху, лише застосувавши трохи здорового глузду.

Насправді я насміхався з цього приводу: читач насправді надіслав мені електронну пошту кілька місяців тому і сказав мені, що вона вірить, що хтось із Перді прочитав мою книгу — адже зараз вони пасуть петрушку своїм стадом! Хоча я хотів би повірити, що моя книга стала поштовхом для їх переходу на більш природну дієту, я майже впевнений, що це не так сталося. Хоча це було б супер круто ……

Тепер, поки я вже петрушка , по крайней мере півдюжини разів в моїй книзі, звеличуючи його гідності в якості прокладки стимулятора і допомоги в розвитку кровоносних судин , що це битком набитий вітамінів — особливо вітаміну B — і білка, я не думаю , що читання моя книга була тим, що змусило Пердю почати додавати трави в свій курячий корм!


Натомість я думаю, що це було швидше через те, що Директива про ветеринарні корми була впроваджена 1 січня цього року. В результаті Директиви багато антибіотиків для всіх видів худоби було вилучено з прилавків кормових кормів, і тепер для їх відпускання потрібний рецепт ветеринара. Це призвело до того, що багато хто з птахівництва намагається знайти альтернативні та природні шляхи покращення здоров'я різних видів тварин, особливо курей.

Згідно з цією статтею, Перду також додає в корм орегано, а чебрець — у свій корм. І орегано, і чебрець діють як підсилювачі імунної системи та природні антибіотики — і так, я в своїй книзі розмовляю про годування курей ореганом і чебрецем! Perdue також додає пробіотики в раціон своєї зграї, щоб допомогти побудувати хороші бактерії в кишечнику — знову ж, щось, що згадується та рекомендується в моїй книзі.


Але я відволікаюсь. Я впевнений, що моя маленька книжка не на радарі Перду. Але незалежно від причин, чому Перду, третя за величиною операція з птахівництва в США, ПЕРШИЙ повністю усуває використання звичайних антибіотиків у своєму курінні. Ось сподіваємось, що інші слідкують за прикладом!


Отже, поки деякі дослідження, проведені комерційною птахівництвом, не будуть випущені для широкої громадськості, я продовжую робити те, що робив — пропоную своїм курчатам стабільну дієту (переважно вільного вибору) свіжих і сушених трав як петрушка, шавлія, орегано і чебрець (те, що Джим Перді називає «Дієвою Скарборо»), тому що я вважаю, що здоровіша, більш натуральна дієта призводить до здоровіших, щасливіших курей та більш поживних, смачніших яєць для наших сімей.


Переваги для здоров’я деяких трави, що переслідують, — це годування

Природний антибіотик орегано , зміцнює імунну систему, антибактеріальний, протизапальний, бореться з кокцидіозом, сальмонелою, інфекційним бронхітом, пташиним грипом, чорнобривцями та кишковою паличкою

Стимулятор кладки петрушки, який містить багато вітамінів А, В, С кальцію, заліза та білка, сприяє розвитку кровоносних судин, росту пір’я та сили яєчної шкаралупи

Мудрець загального зміцнювача здоров’я вважав боротьбу з сальмонелою, стимулятором, антиоксидантом, антипаразитарним засобом

Натуральний антибіотик чебрецю, що сприяє здоров’ю дихальної та імунної системи, стимулятор відкладення, антибактеріальний, антиоксидант, протипаразитарний та відлякувач від комах

Оновлення 22.04.2017: Подано в розділі "Ви не можете це зробити". Випадково я вчора зустрівся з директором «Хетчеріс для Перді» під час свого рейсу до Бангора. Виявляється, він живе в декількох містах від мене. Я сказав йому, що мені подобаються їхні реклами, насправді написав книгу про вживання трав з курчатами і щойно написав про це блог. Він підтвердив, що Пердю провів купу наукових досліджень щодо додавання різних трав до раціонів курей, і що це було дійсно у відповідь на нову Директиву щодо ветеринарних кормів. Ми обмінялися візитними картками та пішли окремими шляхами — він мав щастя бути піднятим до першого класу на рейсі! Тепер мені цікаво, чи прочитає він цю публікацію!


Якщо вам цікаво дізнатися більше про використання природних альтернатив та гомеопатії, щоб зберегти курей щасливими та здоровими, вам захочеться забрати примірник моєї книги : Виховання щасливих, здорових курей, природно (St. Lynn's Press, 2013).

Подальше читання
Трави, що замінюють антибіотики в кормі для курки Perdue
Додавання сушених трав у ваш курчачий корм


Не забудьте підписатися на мій розсилку, щоб ви отримували мої щотижневі повідомлення в блозі, попереднє повідомлення про продажі та акції плюс нові новини про продукти, доставлені прямо у вашу поштову скриньку!

Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2017 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий