Який середній тривалість життя курки на задньому дворі? | ® — Українська

у курчат 8 коментарів
Рух із куркою на задньому дворі дійсно набрав серйозної пари приблизно в 2008-2009 роках, тобто багато хто з вас (сподіваємось!) Тепер має зграї, що складаються з кур, які росте через роки.

Я в тому човні. Моя найстаріша курка, наша австралорпська Шарлотта, — наш матріарх — вона вилупилась у 2009 році та святкувала свій день народження минулого лютого (2015 р.).

Останнім часом читачі мене часто запитують, яка середня тривалість життя курчат, як довго вони будуть відкладати яйця та що я роблю зі своїми старілими курами. Ну ось ось відповіді на ці та інші гострі питання!

Курка (її називають молоткою до досягнення нею року), повинна починати відкладати яйця де завгодно приблизно після 18 тижнів. Приблизно 20-24 тижні це нормально, але я мав кілька не відкладати своє перше яйце, поки їм не було більше дев'яти місяців!

(Я виявив, що Амераукани, як правило, займають свій час, починаючи лежати, але, як тільки вони йдуть, вони — одні з моїх найкращих шарів.)

Здорова, добре доглянута курка повинна добре лягати (майже щодня, коли вона не линяє, похмура, занадто гаряча або не отримує достатньо годинного денного світла) протягом двох-трьох років, і тоді її виробництво почне скорочуватися.

Шарлотті все-таки вдається відкладати кілька своїх симпатичних рожево-засмаглих яєць на місяць, навіть у зрілому віці шести років, але часто яйця розминаються, мають м’які шкаралупи або в іншому випадку трохи хиткі.

Ідеально їстівний, трохи дивний, що цілком нормально для старших курей.

І мені довелося кілька читачів сказати мені, що вони мають десять років чи старших курей, які все ще відкладають яйця! Тож як виробництво різко падає, ви все ще можете очікувати випадкових яєць від своїх старших дівчат.

Незважаючи на виробництво яєць, ми ведемо ферму без вбивств, і Шарлотта проживе своє природне життя, коли ми будемо зіпсовані та обсипані частуванням та TLC, щасливо дряпаючись за помилок, приймаючи пилові ванни на сонці та спілкуючись зі своїми друзями.

Старіші кури все ще є чудовими виловниками клопів, вони все ще роблять тонни хорошого гною для саду — і вони часто роблять набагато кращі розплоди і матері, ніж молодші кури.

Я зауважую, що Шарлотта набагато більше усвідомлює своє оточення, коли мій зграй вигулює, ніж деякі молодші кури — старші кури, як правило, краще спостерігати за хижаками та навчати молодших членів стада, як захистити себе, а також показувати молодим, що таке добре їсти, а що ні.

Тож як довго я можу очікувати, що Шарлотта буде жити? Що ж, з невеликою долею ще багато, багато років.
Хижаки є найбільшою загрозою для довготривалих курей, коли домашні собаки є вбивцею №1. На жаль, собаки та інші хижаки, такі як лисиці, яструби, лайки та єноти, забирають більше життя курей, ніж хвороба чи хвороба.

Таким чином, курка, яка бережеться від хижаків, матиме найкращі шанси дожити до старості. При будь-якій удачі та забороні будь-яких генетичних проблем, ваші кури повинні жити 8-12 років, а деякі курчата, як повідомляється, прожили 15-20 років!

Звичайно, надзвичайно важливим є підтримання курей здоровими із сильною імунною системою, а також утримання їх від затишок хижаків, якщо ви хочете насолоджуватися ними дуже довго.

Шарлотта насолоджувалась життям без антибіотиків та ліків, і не мала жодної проблеми зі здоров’ям протягом своїх шести років! Вона насолоджується щоденними частуваннями, включаючи вівсяну кашу взимку, багато трав і натуральних добавок до корму та багато місця для фізичних вправ та розтягнення ніг.

Я сподіваюся, що Шарлотта тільки вступає в сутінкові роки і буде з нами ще багато років. Вона трохи сповільнилася, в своїх рухах, а також укладанні.

Вона не так швидко підбігає до мене за частуванням, як це було раніше, і вона проводить більшу частину дня, насолоджуючись тихим часом у тіні, але вона все ще насторожена і завжди до дня полювання на клопів на пасовищі!

Так що ні, ми не будемо їсти Шарлотту. Вона, ймовірно, просто буде жорсткою і важкою все одно в цій точці!

ОНОВЛЕННЯ 2/18: На жаль, ми втратили Шарлотту в лютому, одразу після того, як вона відсвяткувала свій дев'ятий день народження. Я почав помічати, як вона справді сповільнюється протягом зими, не в змозі більше стрибнути на верхівку. Тож як її проходження не було несподіваним, воно все одно було жахливо сумним і залишило величезну діру в моєму серці.


RIP Шарлотта
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Блогловін | Goo gle +

© 2015 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий