Який вид курчат я повинен вирощувати? Допомога у виборі породи | ® — Українська

у курчат 32 коментарі
~ У мене зараз дванадцять різних порід, загалом 21 курей ~

Мене весь час запитують, яка «найкраща» порода для нового хранителя курей. Ну, на це складне питання відповісти, бо насправді НЕ є краща порода.

Є найкращі породи, найкращі породи (хоча краса є в очах у спостерігача), найбільш холодостійка, найбільш термостійка, найкрасивіші шари яєць, найкращі корми … і список продовжується.

~ У той час як деякі породи, природно, будуть вищими в пекінговому порядку, ніж інші, всі вони уживаються між собою ~

Я не знаходжу великої різниці в догляді будь-якої породи над іншою. Мої всі сплять разом, їдять разом, кормають разом, пилову баню разом; жоден не потребує особливого догляду.

Звичайно, кожна курка як власна особистість і химерність, більшість яких керується породою. Деяким подобається вільний перебіг більше, ніж іншим, деяким подобаються високі корінці, деякі ні, але в цілому вибір породи є особистим.

Тож найкраща порода (або породи) для ВАС — це ті, які допоможуть заповнити конкретні причини, чому Ви хочете почати вирощувати курей.

Я тільки вирощую курей на яйця. Ми не їмо своїх курей, навіть коли їх не відкладають, тому я не буду займатися вибором м'ясних порід, оскільки нічого не знаю про вирощування м'ясних птахів. Ми просто зосередимось на курятах-яйцях.

~ що надає вашій отарі щонайменше трохи часу кожного разу під час нагляду, під наглядом, щоб захистити їх від хижаків, дозволяє їм доповнювати свій шар кормом комахами, черв’яками, бур’янами та травою ~

Хоча я не виступаю за вільне вигул, якщо це не контролюється і не контролюється (тобто, ви, навчений ЛРС та / умивання в районі, де кури мають належне укриття та сховища від яструбів та наземних хижаків), мої дівчата отримують можливість оглянути пасовище щовечора.

Навіть при обмеженому доступі до корму, я вважаю, що є перевага у виборі порід, які можуть хоча б субсидувати частину вашого рахунку з кормами черв’яками, клопами, бур’янами та травою.

Однак деякі мої кури просто не мають особливого інтересу до пошуку власної їжі. Вони вважають за краще просто тусуватися в ході, який, як вони знають, забезпечує постійний запас корму, а інші буквально вибивають один одного з шляху, щоб спринтуватися на пасовище, де вони знають, що є клопи та черв’яки та грязи!

Я за роки вирощував багато різних порід курей. Я люблю їх усіх за свої унікальні риси, і мені важко було б вибрати улюбленого.

Я любив змішану зграю як за їх красу, так і за індивідуальну зовнішність, колір яєць та те, як їх особистість доповнює одна одну.

Я зараз піднімаю чи піднімав раніше:

Амераукана
Андалузький
Араукана
Австралорп
Бантам Шоколад Орінгтон
Чорні мідні марани
Сині мідні марани
Бафф Орпінгтон
Шоколад Орпінгтон
Кохін
Пасхальний Еггер
Фаваукана
Фавероле
Бар з морозивом
Лаванда Орпінгтон
Легкий Сассекс
Пряма Java
Оливковий Еггер
Род-Айленд Червоний
Срібляста шнурована Віандотта

Для того, щоб допомогти вам вибрати деякі породи, які могли б підійти вам, ось деякі бажані риси та деякі породи, які мають кожна:

~ Австралорп тримає світовий рекорд з яєць, керуючи колосальними 364 яйцями за 365 днів! ~

Деякі з найбільш плідних яєчних шарів включають:

Анкона, Австралорпс , Золоті Комети, Легорни, Міноркас, Плімутські скелі, Червоні Род-Айленд, Секс-Зв'язки, Сассекс та Віандотти.

/ span> — чудова стаття із The Livestock Conservancy на Australorps, одній з моїх улюблених порід.

~ наш світлий Сассекс, Гіневер, навіть не помічає снігу ~

До холодостійких порід належать:

Амерауканас, Аураканас, Австралорпс, Барневельдерс, Заборонені Плімутські скелі, Брахми, Бакі, Бафф Орпінгтони, Кохіни, Домініка, пасхальні яйця, Фаверолс, Джерсі Гігантс, Маранс, Редс-Гемпшир, Плімут-Скелі, Ред-Айленд, Редссум, Олдсмерс, Суссекс , Суссекс , Суссекс , Суссекс , Суссекс , Суссекс , Суссекс , Суссекс , Суссекс , Суссекс

~ Магда, наша андалузька, дуже добре справляється з літньою спекою завдяки своєму великому гребінцю — так, вона курка, а не півень! ~

До термостійких порід належать:

Амераукани, Анкони, Андалусі , Ауракана, пасхальні яйця, Гамбурги, Лакенвельдерс, Легорни та Пенедесенка.

~ У нашого Баффа Орпінгтона було декілька бойових дій, коли він був кричущим, вірним своїй породі ~

До породи породи належать:

Австралорп, Брахми, Баффі, Cochins, колумбійські Wyandottes, Dark Корніш, Партрідж Скелі, Silkies і плямиста Сассекс.

~ Наша андалузька, Єва, знаходиться лише на гнізді досить довго, щоб відкласти своє яйце, а потім знову вирушає у свою наступну пригоду ~

До неводних порід належать:

Андалузці, Campines, Lakenvelders, Leghorns, Orloffs, Penedesencas, Род — Айленд , червоний, і друкувати в Buttercups.

~ Наші два Faverolles, Пралін та Мадлен, здається, не переймаються тим, що знаходяться в самому нижньому порядку порядкового клювання ~

Доцильні породи включають:

Амераукана, Австралорпс, Бафф Орпінгтонс, Кохінс, Фаверолс , Плімутський рок і Сілкі.


~ Помаранчева курка, наш червоний Род-Айленд, — чудовий корм ~

Кращі породи годівлі включають:

Анкона, андалузці, маранці, Мінорка, Пенедесенка, Червоні острови Род-Айленду та велсуммери.

До найкрасивіших порід яєчних кладок належать:

Блакитний (Амераукани, Араукани, Крем-Ноги), Рожевий (Австралорпс, Сілкі, Суссекс), Шоколадно-коричневий (Маранс, Пенедесенка), Крем (Фаверолс) Зелений (писанки, оливкові яйця).

Для більш повного списку порід, відсортованих за кольором яєць, які вони відкладають, натисніть ТУТ .

Я сподіваюся, що це дало тобі вихідну точку для початку вибору порід, які ви будете вирощувати. Інформація про породу та чудові фотографії в Інтернеті є достатньо, коли ваш вибір трохи звузиться.

Перегляньте пташенят у Мейєр Хатчері
Ознайомтеся з інструментом для вибору породи у My Pet Chicken


Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Бюлетень
© 2013 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий