Що мені можуть сказати кольори гребінця моїх курчат? | ® — Українська

у курчат, здоров'я Залиште коментар
Здорова курка зазвичай матиме яскраво-рум’яний червоний гребінець. Гребінець — це зовнішній показник здоров’я курки, загальний стан і головне її кровообіг.

Слідкуючи за гребінцями вашої зграї, ви можете часто отримувати попередження про внутрішні проблеми.

Найважливіша функція гребінця — діяти як радіатор, виганяючи тепло тіла в спекотні літні місяці.

Гребінець допомагає зберегти курку в прохолоді, тому середземноморські породи, такі як андалузійці, пенедесенкас, анкона та білокрилий іспанець, мають такі великі гребінці.

Кожна курка є різною, а кожна порода — різною, тому мінливі зміни стану та кольору гребінця — найкращий спосіб визначити, що нормально, а що ні.
Блідо-рожевий

Якщо звичайно рум'яна гребінець стає блідо-рожевою, це може бути ознакою анемії у курки, часто викликаної кліщами або вошами. Але перш ніж панікувати, якщо це сезон линьки, то це може стати винуватцем.

Під час линьки гребінець курей значно полегшить.

Блідий гребінець може також сигналізувати про виснаження тепла, тому слідкуйте за надзвичайно спекотними днями та забезпечте безліч прохолодної води, тіні та води, що споживають води, як кавунові та огіркові скибочки.
Шкіри, що не закладаються, ще не до кінця розвинені, мають також бліді гребінці. Насправді, однією ознакою того, що яйця можуть з’явитися у недалекому майбутньому, є поглиблення кольору гребінця, особливо якщо супроводжується покірним присіданням.

До речі, коли курка відкладає яйце, її тіло притягує кров до її отвору, і в результаті її гребінець стане блідішим, але відразу ж знову червоніє, як тільки вона відкладає своє яйце.

Блідий гребінець також може вказувати на наявність внутрішніх глистів, особливо якщо супроводжується водянистим послідом і падінням яєць.

Лікування глиста настійно рекомендується, якщо ви підтвердите випадок внутрішніх паразитів за допомогою фекального тесту ветеринаром.


Фіолетовий або Темно-червоний

Пурпурний гребінець сигналізує про нестачу кисню в крові, поганий кровообіг або проблеми з диханням / диханням.

У вашої курки могло щось потрапити в її горло, якщо ви помітите, як її гребінець раптом стає фіолетовим. В крайньому випадку це може бути вказівкою на інсульт або інфаркт. Якщо ви підозрюєте, що ваша курка перенесла інсульт, консультація ветеринара — ваш найкращий спосіб дії.

Пташиний грип — це ще одна можливість, якщо він супроводжується іншими симптомами, такими як відсутність координації, м’які шкаралупані яйця, зниження апетиту, нестача енергії, діарея, набряк гребінця, голови та повік, виділення з носа, зниження вироблення яєць або кашель і чхання.
Коричневі або чорні плями або кірка

Коричневі або чорні плями на гребінці можуть сигналізувати про випадки віспи птахів у вашій зграї, особливо якщо вони супроводжуються млявістю, втратою апетиту та втратою ваги, а якщо струпи починають жовтіти, то потемніють і з’являються на інших необрізних ділянках тіла, таких як повіки або в роті.

Існує вакцина проти вітряної віспи, але збереження курячого бігу та двору без комарів та імунної системи ваших курей є найкращою профілактикою.

Чорні або білі плями

Одна чорна пляма на гребінці однієї курки, як правило, не викликає тривоги. Це може бути лише випадком вибивання, вискоблювання чи іншої незначної травми.

Однак кілька чорних плям або плям, які починають білі, а потім стають чорними, особливо по краях гребінця, як правило, сигналізують про обмороження.

Покриття з кокосової олії або сієрського шавлії Зелене Гоо може допомогти запобігти подальше обмороження, а також допоможе вилікувати нині уражені ділянки. Якщо ви боретеся з обмороженнями, переконайтесь, що ваш куратник добре вентильований.

Волога у повітрі спричинить обмороження ще до того, як буде холод.

Рози, глибокий червоний гребінець

Знак здорового, щасливого курника чи зрілого півня!

Facebook | Twitter | Pinterest |   Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2016 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий