Бур'яни 101: живильне, БЕЗКОШТОВНЕ частування для Ваших курей на задньому дворі | ® — Українська

у курчат 26 коментарів
Кури люблять бур’яни …. так роблять качки

Як додатковий бонус, більшість дворових бур’янів надзвичайно поживні і містять багато вітамінів, мінералів та інших поживних речовин. Зимовий бур’ян особливо добре лікує, коли трави та іншої зелені мало.

Окремі бур’яни, такі як пеніс та люцерна, містять сполуки, які роблять ваші яєчні жовтки яскраво-помаранчевими, а деякі — на зразок ялиці, коноплі та жирової курки — спочатку так називались, тому що кури їх так любили. Вітрянка також є природним знеболюючим засобом. Конюшина — один з найпоживніших бур’янів, якими ви могли б годувати своїх курей та іншої худоби. Кривошик поширений майже скрізь, і хоча кури, ймовірно, не їдять його, він має безліч антибактеріальних властивостей, а звисаючий крилатий кришка може допомогти очистити їх дихальну систему.

Якщо ваш чоловік щось подібний до мого, наша галявина — це його гордість і радість. Кожні вихідні навесні до осені він буває там у вихідні, катаючись на своєму Джон-Дірі, косячи траву або удобрюючи чи обприскуючи бур’яни. Бур’яни — це основа його існування. Він розпорошує, тягне і ріже, намагаючись знищити їх усіх.
Я трохи інший. Для мене, якщо він зелений, його добре. Гаразд, повний кульбаб, конюшини та інших бур’янів, мені добре. Це більш природно (ми живемо в країні зрештою) і зайчики люблять конюшину. Мені не подобається використовувати пестициди чи гербіциди взагалі будь-де.
Однак нам вдалося піти на компроміс. Передня галявина його розпорошує, балує та зберігає бур’яни. Назад залишається природним і насиченим бур’янами. Якщо ви можете вибрати місце у своєму подвір’ї, щоб бур’яни виростали необробленими та необробленими, ваші кури будуть любити вас за це. (Оновлення: після переїзду до штату Мен, ми залишаємо всю нашу власність без пестицидів і живемо набагато більш природним способом життя! Так!)

БЕЗПЕЧНІ ВИРОБИ

Ось кілька найпоширеніших бур’янів, які ростуть як божевільні у багатьох частинах країни. Всі вони абсолютно безпечні для годування своїх курей в необмеженій кількості.

Красуня (каликарпа)

Бджолиний бальзам


Гірка Кресс (Shotweed)

Burweed

Повітряна ловля

Catsear

Нут

Конюшина
Кульбаба
Вечірня Примула
Жир курячий
Яструб
Мукарський горошок
Мальвова
Кропива
Oxalis (жовтий деревний щавель)
Подорожник
Фіолетова мертва
Фіолетова мертва (раніше в сезоні)
Purslane
Блискуча Cudweed

Шоколад

Smartweed (полегшення серця / дамський палець)

Морква дика (мереживо королеви Анни)

Дика герань Кароліни

Дика полуниця

Дикі фіалки

Кривошип
ПОПЕРЕДЖЕННЯ — ТОКСИЧНИЙ РОЗБОР !!!
Існує довгий перелік токсичних рослин і бур’янів, яких слід уникати, але здебільшого кури знають, що вони можуть їсти, а що не можна. Більшість поширених «дворових» бур’янів є прекрасними, крім цього: Лютик   (Ranunculus spp). Це викликає роздратування рота та шлунка і може бути токсичним у достатній кількості, тому уникайте курей поблизу будь-якої дикої капусти.

УНИЖНІТЬ ТОКСИЧНИЙ БУТЕРКУП
Але крім олівець, дайте курям (необроблених пестицидами чи гербіцидами) бур’янам курям і подивіться, які з них подобаються.

Нам пощастило, оскільки у нас на пасовищі виростає тонни всіх цих бур’янів. Ця зима була настільки м'якою, що бур’ян росте, як божевільний …. дуже на сполох мого чоловіка, але на моє захоплення і дівчат!
~ ідентифікація бур’янів, що надається службою розширення штату Вірджинія та садівництвом з курчат-бур’янів ~
/ div>

~ Зелень кульбаби та горошок — дві з улюблених наших качок! ~
Я хотів би, щоб ви йшли за мною тут …
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Bloglovin '| Google+ | Електронна пошта

Оставить комментарий