Проріджування розсади та овочевих рослин: поділіться з вашими курками | ® — Українська

Залиште коментар
Я ніколи не насолоджувався проріджуванням розсади. Мені не подобається відчуття, що я граю в Бога, вирішуючи, яка рослина буде жити, а яка загине. Що робити, якщо я вибираю неправильну розсаду для витягування? Що робити, якщо я занадто сильно худне? Але, як і багато аспектів життя на фермі, все набуває повного кола, і оскільки ми вирощували курей, мушу визнати, що витончення набагато менш болісне.

Коли ви висаджуєте з насіння, скільки б ви не розставляли насіння, здається, що всі вони збираються в одне місце. Переповнені рослини жокеєм для сонячного світла, води та поживних речовин із ґрунту, і коли овочі будуть рости, вони будуть зациклюватися, якщо у них не буде достатньо місця, тому необхідне проріджування.
Запасіть найбільші, найсильніші, здорові на вигляд саджанці та обережно витягніть інших, обережно, щоб не порушити коріння рослин, які ви залишаєте. Коли овочі ростуть, продовжуйте періодично проріджувати, щоб забезпечити вирощуванню овочів достатньо місця. (Примітка. Часто рекомендується використовувати невеликі ножиці, щоб обрізати верхівки тих саджанців, які ви виймаєте, але я дуже люблю давати курям коріння — вони надто поживні, тому я дбайливо і обережно витягую і лише обриваю стриже ті саджанці, які буквально знаходяться в тій же норі, що і інша, яку я хочу зберегти.)
Бур’ян при цьому ви проріджуєте і збираєте всі бур’яни та проріджувані рослини у відро для курей. Саджанці та бур’яни наповнені поживними речовинами, і ваша зграя полюбить їх.
Я також обрізаю будь-які з’їдені клопи, в’яне, поламане або пожовтіле листя, коли я стоншую. Кури не проти декількох отворів помилок! Ви можете давати їм моркву, буряк, капусту, цвітну капусту, брокколі, всіляку зелень, в тому числі, сирники, капусту та салат, перець, диню та огірки. Вони також сподобаються розсадами соняшнику, календули та настурції, а також кулінарними обробками з трав. Просто не забудьте уникати сімейства пасльонових: помідорів, білої картоплі, ревеню та баклажанів. Листя і стебла токсичні. Також пропустіть спаржу, оскільки в ній сказано, що занадто багато спаржі може пошкодити смак яєць.
Тож наступного разу, коли ви будете виходити в сад і вам потрібно зробити деякі прополки та проріджування, діліться багатим поживними речовинами своїм курям. Це справедливо, враховуючи всі прекрасні яйця, які вони відкладають для вас.
/ div>


Я хотів би, щоб ви йшли за мною тут …
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Блогловін | Google+ | Emai l

Оставить комментарий