Небезпека годування занадто багато шпинату на задньому дворі курей і качок | ® — Українська

у Курей, качок, здоров’я 4 коментарі
Качки люблять шпинат.

А точніше, я повинен сказати: «Качки люблять майже все зелене, особливо якщо ти плаваєш у діжці з водою!»

Але правдиво качки люблять шпинат, як і кури.

Я дещо вагався їх давати занадто багато, тому що шпинат часто фігурує в списку продуктів, яких слід уникати.

Однак у шпинаті багато кальцію та інших поживних речовин (разом із кольєрами, капустою, сирниками та брюссельською капустою), тому я дуже хотів з’ясувати, чи може шпинат бути здоровою частиною раціону моїх качок.

Я знав попередження, що я прочитав щось, що стосується щавлевої кислоти у шпинаті (а також у сирці та буряку), але не знав жодних деталей.

Тому я зробив те, що робить кожен хороший охоронець курей, коли у них є питання про стан здоров’я своєї отари: я подзвонив мамі.

Ні, моя мама не вирощує курчат, але вона виросла на курячій фермі і є медсестрою, яка справді їсть здорову їжу і все стосується харчової синергії (як певна їжа взаємодіє між собою у вашому тілі), так що я роблю візьміть те, що вона мені каже у багатьох випадках, і застосуйте це до нашого курячого утримання.

Я пояснив їй свою дилему, і вона сказала мені, що щавлева кислота в шпинаті зв’язується з кальцієм і перешкоджає нашому організму бути здатним засвоювати кальцій так само, як слід.

Звичайно, в курей і качок, що відкладають яйця, це останнє, що ви хочете, оскільки шкаралупа яєць майже повністю складається з кальцію.

Адекватний кальцій також необхідний птахам, які виконують скорочення, які штовхають яйця вниз по яйцепроводу.

Моя мама продовжувала розповідати, що додавши в салат зі шпинатом шматочок яблучного оцту, шлункові кислоти збільшуються, що допомагає засвоювати не тільки кальцій, але й інші мінерали та поживні речовини.

Низька шлункова кислота перешкоджає правильному всмоктуванню, тому оцтова кислота в ACV підвищує шлункові кислоти та посилює всмоктування.

Ідеально! Я вже додаю яблучний оцет у воду нашої зграї кілька разів на тиждень для підвищення рівня імунної системи та для збереження водної бактерій та водоростей.

Тож тепер, коли я кидаю їм шпинат, я переконуюсь, що в той же день я додаю ACV. У випадку з качкою і яблучний оцет, і шпинат прямують у ванну з водою.

Зараз мені комфортно додавати трохи їжі зі шпинату, сиру та буряка в раціон наших качок в помірних кількостях, доки я одночасно додаю в їх воду сплеск яблучного оцту.
Примітка: я підтвердив інформацію моєї мами з кількома іншими авторитетними джерелами і досить впевнений, що вона мала рацію (хіба не мами завжди?), І те, як оксалова кислота і яблучний оцет працює в організмі людини, стосуються качок і курей так само.
Список літератури:
/ div>

http://health.howstuffworks.com/wellness/food-nutrition/facts/the-health-benefits-of-vinegar2.htm
http://www.livestrong.com/article/286934-vinegar-calcium-absorption/
http://www.versatilevinegar.org/news_2006_july.html

Лікувати стадо все природні ® добавки корму!

20,95 дол
22,95 дол
$ 24,95

Пивні дріжджі з часником | Органічний курінь водоростей | Пробіотики для птиці

Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Підписатися
© 201 by, Inc. Усі права захищені.4

Оставить комментарий