Кислий та уражений урожай у курятах на задньому дворі — симптоми, причини та природне лікування | ® — Українська

у курчат, здоров’я 10 коментарів


Як багато хто з вас знає, минулого січня Іветта втратила кохану курку Лілі, щоб кислий урожай. Навіть за допомогою свого ветеринара вона не змогла врятувати Лілі. Це спонукало її дослідити кислий урожай, намагаючись не допустити його повторення — або мати можливість успішно лікувати його наступного разу, якщо це станеться. Ми сподіваємось, що Ви знайдете цю публікацію інформативною. Якщо врятувати навіть одну курку, смерть Лілі не була б марною. Втратити домашнього улюбленця так важко, а курка нічим не відрізняється.
Кислий урожай ~ Що це таке і як його визначити.

Урожай курей розташований під шиєю і праворуч від центру області грудей. Коли кури їдять, їжа потрапляє безпосередньо в урожай, який буде поглинатися, поки їжа не продовжується через травну систему. Вся травна система приблизно дванадцять дюймів завдовжки, рот на 1 дюймі, урожай в 3 дюйма, живіт в 5 дюймів, кишечник між 6-11 дюймів і пряма кишка в 12 дюймів. Якщо в будь-якому місці травного тракту є інфекція або закупорка, курка може закінчитися зупинкою врожаю.


Процес повного випорожнення врожаю може зайняти кілька годин, і, як правило, відбувається протягом ночі, залежно від кількості поглинутої їжі. Кожного ранку врожай повинен бути порожнім, а розширений урожай не повинен бути присутнім.

Причини
Кислий урожай викликається, коли врожай повністю не спорожняється. Це може спричинити бродіння вмісту, що спричинить бактеріальну / дріжджову інфекцію в межах культури. Довгі трави, надмірна кількість хліба та макаронних виробів, пліснявий корм та недостатня кількість крупи можуть сприяти кислому врожаю, як і курка, ненавмисно ковтаючи шматочки пластику, гумки або інші незасвоювані речовини.


Профілактика

Як і більшість речей, профілактика легша, ніж лікування. Профілактика кислих культур включає обмеження доступу до довгих або жорстких рослинних волокон, адекватну прісну воду з яблучним оцтом додають кілька разів на тиждень (у співвідношенні 1 столова ложка / галон води), щоб організм був лужним порівняно з кислим, а звичайний йогурт або пробіотики щотижня, а також надають багато зерна для сприяння травленню.
Кислий урожай також може бути побічним ефектом будь-якої хвороби, яка викликає зневоднення. На жаль, урожаї, набряклі їжею, витягнуть ще більше води з крові, що призведе до подальшого зневоднення та більшого резервування їжі. Тому рідини є надзвичайно важливими для обробки кислих культур та чистої, прісної води — це необхідність постійно працювати. Додавання в воду збитого свіжого зубця часнику може бути корисним також для боротьби з бактеріями та зміцнення імунної системи.


Симптоми

Кислий урожай найкраще виявити вранці. Якщо врожай розширений і відчуває себе скосистим, а не жорстким, тоді врожай не спорожняється як слід.   Ви також помітите «кислий» запах, що виходить від дзьоба курки, а в деяких випадках неприємний запах рідини може також витікати з рота курчат. Ваша курка може виявляти ознаки млявості. Вона може ізолювати себе — не їсти та не дряпатись, як звичайна куряча поведінка. Вона може блювоти, а її шкіра замість рожевої може виявитися червоною.

(Примітка: твердий урожай може сигналізувати про пошкоджені врожаї, що є дещо іншою проблемою, спричиненою також великими елементами врожаю, які не можуть пройти через травну систему. Пошкоджений урожай можна обробити, змащуючи урожай / травний тракт рослинним маслом в крапельниці через рот і масажуючи урожай, щоб спробувати розбити блокаду, або в крайніх випадках насправді розрізати врожай скальпелем і видалити закупорку. Уражений урожай може насправді притиснути до вітропроводу курку і задихнутися. курка.)


Лікування
Якщо ви підозрюєте кислий урожай, ізолюйте курку в теплому спокійному місці, тримаючи її вгору, обережно масажуючи врожай в напрямку голови і обережно намагаючись викликати блювоту, заохочуючи йогурт, оливкову олію і воду з яблучним оцтом чудовий спосіб почати. Яблучний оцет є протигрибковим засобом, і часто ветеринарні птахи рекомендують його у випадках кислих культур, оскільки кисла культура — це в основному дріжджова інфекція.

/ span>


-Масло орегано-олії, розведене в оливковій олії, може допомогти запобігти кислий урожай і повернути речі знову-
Якщо після кількох днів домашніх засобів урожай все ще здається ненормальним, напевно, час для візиту до ветеринара. Існує кілька варіантів, які можна розглянути для лікування, включаючи ін'єкції рідини та / або антибіотики, однак найкраще звернутися за прямою порадою до ветеринара-птахів.

Аптека на с
Ветеринарна лікарня Вірджинія Біч
Велике спасибі Yvette за те, що вона провела всі дослідження та записала цю інформацію, щоб поділитися з вами.
Джерела:
Сторінки птиці / DowntheLane.net
Poultry.allotment.org.uk
Курячий ветеринар Великобританії

Я хотів би, щоб ви приєдналися сюди …
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2016 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий