Попередження апаратних захворювань (отруєння важкими металами) у курях та качках на задньому дворі | ® — Українська

у качок 6 коментарів
Курей і качок приваблюють блискучі речі, які вони знаходять на землі, як запасні зміни, цвяхи, гвинти, гачки, алюмінієва фольга, сережки, шматочки дроту, шматочки скла, скоби тощо.

Це вкрай небезпечно і може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям і навіть до смерті, коли важкі метали руйнуються, потрапляють у кров і повільно отруюють птаха — або гострі краї перфорують кишечник, що призводить до зараження.
На появу симптомів можуть пройти дні чи тижні, і до того часу, як правило, вже пізно. Качки, особливо, схильні до апаратних захворювань (або отруєння важкими металами), які дуже важко піддаються лікуванню, але легко запобігаються.

На фотографії наведені фактичні речі, які я виявив знайденими під час нашого запуску за останні кілька тижнів. Я перевіряю наш пробіг і всю зону навколо сараю, де наші кури та качки часто вільно виїжджають на гострі речі для гострих речей та сторонніх предметів, але вони, схоже, копають речі швидше, ніж я можу їх видалити.

Будівельні матеріали та припаси, що залишилися і закопані в бруд від попередніх власників, завжди здаються, що незважаючи на мої зусилля. Я думаю, що кури подряпають предмети, і тоді качки ризикують їх поглинути.

Я забиваю шматки скла в цю статтю, навіть якщо це технічно не вважається причиною «апаратних захворювань», скло може спричинити внутрішнє розрив та травмування від випадкового проковтування.

Качки навіть більше, ніж курчата люблять їсти блискучі речі і можуть легко перенести отруєння міддю, цинком або свинцем, розриви або ще гірше, якщо вони поглинають речі, як запасні зміни, шматки металу, дроту або скла.

Насправді, хвороба важких металів — вбивця номер один домашніх качок, але кури іноді можуть ковтати речі, які також не повинні. Тож робіть свою паству і собі прихильність і регулярно підмітайте їхню територію.

Якщо ви підозрюєте, що ваша качка чи курка щось проковтнула, доставіть її до ветеринара якомога швидше на рентген, аналіз крові та перевірте наявність внутрішніх розривів.  


Симптоми апаратних захворювань

Ранні симптоми апаратних захворювань включають зниження апетиту та проведення часу в спокої. Більш просунуті s ymptoms можуть включати:

Втрата апетиту (хоча можливо збільшення споживання рідини)
Зневоднення
Блювота
Втрата ваги
Слабкість і млявість
Водянисті яскраво-зеленуваті або кров’янисті посліди
Повісні крила
Нестійкість, утруднення ходи
Втрата зору
Судоми
Смерть
Якщо у курки чи качки виявляється якийсь із цих симптомів або ви навіть підозрюєте, що вони проковтнули щось токсичне, негайно відправте їх до ветеринара на рентген та аналіз крові, щоб перевірити, чи є сліди металу.

Як і у багатьох справах, запобігання набагато простіше, ніж намагання лікувати цю неприємність, тому важливо знати про ці прості способи запобігання потраплянню сторонніх предметів.


Профілактика апаратних захворювань
-Уникайте, використовуючи оцинковані металеві годівниці, поливалки та огорожі.
-Не використовуйте скло в нашому ходу чи куратнику.

— Проводьте щотижневі огляди бігу, ручки, кузовного майданчика та будь-якої зони вільної дальності для дрібних металевих предметів.
-Перемістіть ділянку металошукачем після завершення будівельних або будівельних проектів.
-Не забудьте носити сережки або інші прикраси, які можуть відвалитися, заплутатися і зламатися або загубитися в цьому районі.

/ div>

-Перегляньте тюки сіна, соломи та стружки на сміття, перш ніж використовувати їх як підстилку.
-Зробіть грунт і воду, перевірені на важкі метали, і вживайте заходів для лікування зайвого або обмеження впливу вашої отари забрудненою грунтом або водою — тобто знайдіть курок в іншому районі або використовуйте відфільтровану або бутильовану воду.

Потенційні джерела свинцевих токсинів
Рибальські гирі, грузила та приманки
Свинцевий вогнепальний удар
Фарба та фарби на основі свинцю (особливо у старих конструкціях)
Новорічні прикраси
Іграшки та іграшкові деталі, що імпортуються з Китаю
Монети
Біжутерія
Акумулятори
Вода

Потенційні джерела токсинів цинку (також відомий як «Нова хвороба проволоки»)

Оцинкований дріт вольєра (чим блискучіший дріт, тим вищий вміст цинку)
Оцинковані цвяхи
Оцинковані металеві годівниці та поливалки
Монети
Скоби
Добрива, ґрунт
Деякі фарби

Потенційні джерела токсинів заліза

Цвяхи
Вода (або водопровідні труби)
Грунт
Металобрухт
Деталі машин
Інсектициди
Мульти-вітаміни (особливо турбота, якщо у вас є домашні кури або качки)

Лікування апаратних захворювань

Отруєння цинком відрізняється від отруєння свинцем тим, що цинк може вийти з системи вашої птиці за умови успішного та повного видалення джерела забруднення.

Тому пропонування великої кількості рідини та певної патоки допомагає вимити токсини та очистити кров, хоча це не допоможе їй пропустити скло, монети, гвинти та інше обладнання, яке іноді пройде природним шляхом або іншим чином потребує операції.

(Огорожена оцинкована огорожа, що занурилася в землю, може викинути цинк у ґрунт, тому майте на увазі, що обробка також може вимагати усунення огородження, що порушує порушення. Більш безпечним варіантом є дріт з покриттям.)

Незалежно від причини токсичної реакції, рідини можуть бути корисними, як і відокремлення хворої птиці та встановлення її в тихому, спокійному місці, що дозволить їй відновитися.

Деякі трави мають детоксикаційними якостями і можуть бути корисними при лікуванні, оскільки добре годують свіжим вільним вибором.

До них відносяться лавровий лист, боровик, кінза, кріп, лаван, нігтики, м'ята, пелюстки троянди, шавлія, естрагон і чебрець.

— вибір свіжих трав з антиоксидантними властивостями, які можуть допомогти викинути токсини-
Однак апаратне захворювання є надзвичайно серйозним, його потрібно лікувати швидко і не слід сприймати його з легкістю.

Я настійно рекомендую відвідати ветеринара, якщо ви підозрюєте будь-який тип отруєння. Лікування у ветеринара може включати:

-Хелатуюча речовина, яка діє, зв'язуючи важкі метали з тілом і фільтруючи їх з організму.
-Витамин групи B (зокрема тіамін) для запобігання подальших отруєнь та надання можливості тканинам організму відновитися.
-Антиконвульсанти для запобігання судом.
-Загасні агенти можуть подаватися для сприяння виведенню дрібних частинок з кишечника.
-Хірургія під наркозом для видалення великого шматка металу.
-Антибіотики для запобігання зараження під час одужання організму.
-Евтаназія, якщо операція не є можливою.

Але знову ж таки, за унцію профілактики варто фунта вилікувати, тому будьте дуже пильні щодо того, щоб утримувати курячі та качині місця без металевого сміття, і у вас не повинно виникнути ніяких проблем.

Список літератури:

http://www.bird-vet.com/HeavyMetalPoisoninginBirds.aspx
http://duckdvm.com/condition/duck-hardware-disease
http://www.majesticwaterfowl.org/mmissue10.htm
Посібник Сторі з вирощування качок, 2-е видання Дейва Холдерріда (2011)


Я хотів би, щоб ви йшли за мною тут …
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2015 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий