Відбитки лап на снігу — навчитися розпізнавати сліди хижака від курей | ® — Українська

у курчат, здоров'я Залиште коментар


Це завжди гарна ідея знати, проти яких хижаків ви проти, хто, можливо, захоче завдати шкоди вашим курчатам.
Одне чути чи читати, що у вашій місцевості живуть різні типи тварин, але це ціла «інша історія — насправді ВИДАЧИТИ докази того, що вони ховаються.

Мені здається, я люблю сніг лише тому, що він гарний і корисний для наших садів та рослин, і я можу кататись на ньому на лижах, але він також виконує дійсно цінну функцію для будь-якого господаря.


Після нового снігопаду я переконуюсь витратити додатковий час після того, як випустити курчат і погодувати їх, щоб прогулятися навколо куратника і побігти спеціально, щоб побачити, що блукало протягом ночі.

Навчання розпізнавати різні відбитки, які роблять різні тварини, є критично важливим для виявлення ваших хижаків, звичайно.


A / центр>

Окрім самих відбитків, важливо навчитися ході чи малюнку, з якого різні тварини ходять.
Кішки часто кладуть задню лапу на відбитках зроблених передніх лап, і вони, як правило, ставлять одну ногу прямо перед іншою, тому їх відбитки утворюють єдину лінію.

Принти кролика та білки мають більші (задні) лапи перед меншими (передніми) лапами. Деякі тварини можуть перетягнути хвіст у сніг. Це все підказки, щоб з'ясувати, кому належать доріжки на снігу.


Сліди оленів можуть вам сказати, якщо ви дивитесь на жіночий чи чоловічий олень. Відстань між передніми ногами чоловічого оленя ширше, ніж відстань між його задніми ступнями (його більш широке переднє положення допомагає врівноважити вагу рогів).
Самка оленя — якраз навпаки. Її задні стопи розташовані далі, ніж її передні ноги, щоб підтримувати вагу вагітності.

Досить захоплюючі речі!


Хоча ми чули, як койоти виють вночі, бачили рибацьких котів, котрі бродять вниз по потоку і майже впевнені, що в лісі є лисиця та інші хижаки, єдині відбитки навколо нашого будинку та курат, яких ми бачили досі, були всі нешкідливі кролики, олені, білки, миші та птахи.

Ось вибірки доріжок, які я виявив після останнього снігопаду.

Олені відбитки

Кроликові відбитки


Відбитки червоної білки


Відбитки сірих білок

Качкові відбитки!

Принти дикої Туреччини

Принти диких птахів

Відбитки домашніх кішок

Маленькі собачі відбитки (Коргі)

Великі собачі відбитки (німецька вівчарка)

Друки єнотаЗнаючи, з якими видами хижаків, з якими ви маєте справу, трохи простіше утримувати ваших курей (а також сімейних домашніх тварин).

Виявивши загрозу, ви можете вжити необхідних заходів для посилення вашого кооператора та запустити безпеку, переосмислити вільну дистанцію, пастку (спочатку перевірте свої місцеві закони щодо захоплення, стрілянини чи пастки та звільнення) або іншим чином відмовляйте їх відвідувати ваш кооп.


Довідники та ресурси
Тропа Кам
Польовий посібник Петерсона по доріжках тварин
Доріжки для тварин: Складний посібник
Чайки, лисиці та яструби Ой мій!
Ідентифікація доріжок альманаху старих фермерів
5 найпоширеніших слідів тварин на снігу
Посібник з ідентифікації відстеження тварин

Койоти доріжки на снігу в лісіПриєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2017 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий