Прибирання з натурального курника 1-2-3 | ® — Українська

у курчат, куп 17 коментарів

Двічі на рік я роблю по-справжньому гарне глибоке прибирання. Я вичищаю весь кубок розчином білого оцту / води один раз перед тим, як погода стає холодною, а потім знову навесні.

Свіжа, нова солом’яна постільна білизна знижується, і я також кидаю деякі свіжі або сушені трави для додаткових переваг для здоров'я та ароматерапії.

Між глибокими очищеннями я роблю швидкі проміжні прибирання за необхідності. Чистка куреня не відбувається в будь-якому реальному розкладі, натомість я використовую очі і ніс, щоб повідомити, коли настає час — навіть натяк на будь-який запах аміачного запаху, і напевно пора.

Пари аміаку можуть бути небезпечними для курей, викликаючи проблеми з очима та легенем. (А чи знали ви, що хлорка може змішуватися з аміаком у курячій сопі та створювати токсичні випари? Тому завжди використовуйте для очищення оцет, а не хлорний вапно).

/ div>
Інакше коли солома починає виглядати брудною, настав час.

Незважаючи на те, що надзвичайно безладна постільна білизна видаляється щоранку, і ящики для гніздування оновлюються за необхідності, через деякий час солома вже не виглядає свіжою, і я знаю, що її час на повне прибирання.

Я прибираю куратник природним шляхом. Ви б не розпорошували хімічні речовини в ліжечко дитини, щоб очистити їх, чи не так? Звичайно, ні.

Ви також не хочете використовувати хімічні речовини при чищенні курника, незалежно від того, наскільки брудним він не потрапляє.

Такі продукти, як Sevin Dust, побутовий відбілювач, аерозольні спреї, креозот та інші потенційно небезпечні продукти, не мають місця в курях чи навколо них, які надзвичайно чутливі до респіраторних захворювань.

На щастя, існує безліч природних продуктів, якими ви можете скористатися, щоб ваш курець був чистим, пахнувши свіжим і без кліщів та інших паразитів.

Потрібні матеріали:

Маска для обличчя
Граблі / лопата
Мітла
Рукавички гумові
Шкребок для фарби
Відро
Очисник апельсинової шкірки та білого оцту [рецепт ТУТ ]
Продуктовий клас DE
Нова постільна білизна (я використовую солому)
Свіжорізані трави (або сушені)
Освіжувач лаванди Куп [рецепт ТУТ ]

Я завжди підбираю приємний теплий сонячний день. Ось мій і забруднений, швидкий та простий порядок очищення кожуха:


У AM

1. Зігрійте всю стару постільну білизну ( я використовую солому ) і розкладіть на сонці, щоб вона вийшла назовні. Іноді, якщо більша частина соломи не забруднена, я повторно її використовую, оскільки насправді лише солома під корінням має тенденцію потрапляти.
Чи знаєте ви, що УФ-промені (сонячне світло) — НАЙКРАЩИЙ спосіб знищення хвороботворних мікробів, цвілі та бактерій? Після дня сидіння на спекотному сонці солома висихає і може бути поміщена прямо в курок.

2. Поки ти на це, змітайте павутиння.
3. Потім очистіть бруд. (Оскільки це лише проміжна чистка, я не очищаю всю підлогу білою оцтовою / водною сумішшю, яку я б використовував для глибокого очищення, я просто отримую її «віником чистим»).

4. Я використовую пластиковий скребок для фарби та відро, щоб зіскрібати будь-яку маківку з корінь, області гніздування або інших плоских поверхонь.

T Аке цю можливість , щоб запустити руки вздовж сідала , щоб перевірити на друзки або кліщів (чорні плями або плями крові вказують на наявність кліщів , так додаткове обприскування DE в порядку).
5. Потім я обприскую коріння та ящики для гніздування за допомогою Очисника з помаранчевої шкірки білого оцту Coop Cleaner. [ Клацніть тут для рецепту …]

Я — це все природний засіб для чищення / від комах. Апельсинова шкірка, кориця та ваніль працюють як природні інсектициди, тому розпорошуйте рясно.

6. Відкрийте всі двері та вікна та залиште все повітря до виходу в темноту. (Я встановив кілька гніздових кошиків під час руху і утримую курчат на дні, щоб я міг добре провітрити його.)
У прем'єр-міністрі

1. Щедро посипати землю діатомовою землею харчових продуктів по підлозі та в гніздових коробках. [ Клацніть тут, щоб отримати переваги DE … ] і присипте дезодоратором coop, якщо бажаєте.

Надіньте маску, щоб вдихати пил, що потрапляє в повітря, і будьте обережні, щоб курчат не було, поки ви посипаєте DE, оскільки пил може бути подразником легень.

2. Замініть солом’яну підстилку на підлозі або провітрюваною соломою, або новою соломою, щоб у вас був шар близько 6 ". Замініть солому в ящики для гніздування.

3. Посипте свіжі (або сушені) трави в коробки для гніздування і рясно на підлогу. [ Прочитайте тут про переваги використання трав у своїх гніздових коробках та курені … ]

4. Spritz з освіжуючим спреєм лавандового м'яту Coop. [ Клацніть тут для рецепту … ]

5. Відпустіть дівчат на ніч — і слухайте їх задоволених кухарів над приємним, чистим, ароматним куратником. І просто можливо, вони наступного ранку відкладуть вам гарне яйце!

Подивіться це коротке відео, як я показую вам, як я прибираю курник

ЗАВЖДИ ЖИТТЯ ЛИШЕ ЛИШЕ З ЦИКАМИ!

© 2013, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий