Ярмарок новин матері Землі — Пенсильванія 2016 | ® — Українська

Залиште коментар
На минулі вихідні я здійснив поїздку в Сім Спрінгз, штат Пенсильванія, щоб з’явитися на ярмарку новин матері Землі. Це був мій другий рік на ярмарку, і я повинен сказати, що гірськолижний курорт "Сім Спрінгз" — це ідеальне місце проведення. Протягом вихідних я презентував бесіди про вирощування курей природним шляхом, додавши качок до вашої зграї та садівництву з курчатами до аудиторії, що стояла лише перед стоячими. Я також підписав книги і особисто познайомився з вами.
Для тих із вас, хто не зміг це зробити, я хотів поділитися кількома улюбленими фотографіями з ярмарку. Я завжди проводжу занадто багато часу в наметі / центрі для тварин>

Загалом, це була чудова поїздка. Я пообідав з друзями з Manna Pro одного вечора, наздогнавши людей у ​​Voyageur Press, які на оглядовій копії моєї нової книги « Садівництво з курками» виставили на стенд і веселилися у кабінці «Прокат курятини». вся концепція оренди курей натовпу.
Щоб зробити поїздку ще веселішою, моя подруга Джанет із ферми Timber Creek та її чоловік Гарі виїхали з Меріленда, щоб провести день у суботу. Я не бачив Джанет давно, і це було чудово, щоб наздогнати їх за пивом та гамбургерами в гірськолижному будиночку.
Я буду виступати на ярмарку Topeka, Канзас 22-23 жовтня, а також на різних ярмарках по країні в наступному році, включаючи Ешвілл, штат Північна Кароліна, Белтон, штат Техас, Берлінгтон, штат Вікторія та знову на ярмарку Seven Springs, PA. Я хотів би познайомитися з вами!
Щоб отримати конкретні дати, вказівки, додаткову інформацію або квитки на будь-який з ярмарок новин матері Землі, відвідайте їх веб-сайт.

Я хотів би, щоб ви приєдналися сюди …
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2016 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий