K-Cup Recycling: киньте майданчик у своєму саду і перетворіть чашки на насінники для насіння | ® — Українська

в diy, садівництві 12 коментарів
Мій чоловік купив нам кавоварку Keurig на Різдво. Якщо ви мене знаєте (як він це чітко робить!), Це був ідеальний подарунок для мене.

У мене такий короткий проміжок уваги, мені набридає аромат кави, перш ніж я навіть закінчу горщик. Таким чином, я можу випити три чашки кави, кожна з яких відрізняється ароматом, якщо я захочу.

Я також схильний пити кавові кількості кави щодня, залежно від того, наскільки я зайнятий, як відволікаюсь, або як холодно на вулиці, тому часто горщик сидітиме цілий день, поки я його нарешті не викинув.

Тож я дуже люблю Кеуріг і думаю, що коли все буде сказано і зроблено, ми будемо витрачати менше кави, використовуючи його, але це насправді заважало мені просто кидати використані K-чашки у смітник.

Я ненавиджу викидати все, що може бути використане. Я ненавиджу відходи. Тому я вирішив як мінімум, я спорожню кавову гущу з пластикових K-чашок і почав економити підстави кинути на наш сад цієї весни.

Кавова гуща покращує якість вашого садового ґрунту. З високим вмістом азоту, посипання кавової гущі в ґрунті приносить користь таким культурам, як листяна зелень, кабачки та помідори.

Кавова гуща, що розкладається, також створює корисний грибок, який бореться з іншими не корисними пліснявою та грибковими колоніями в ґрунті.

Підстави також допомагають відштовхувати смородів та покращувати текстуру ґрунту для залучення дощових черв’яків. Словом, кавова гуща корисна для вашого саду!

recycling k-cups for the garden
Тож я обережно почав випивати витрачену землю з кожної чашки … і уявіть собі, як здивувати, щоб знайти дуже тонкий сітчастий фільтр всередині!

Тим, хто з вас знайомий з усією справою Keurig / K-Cup, я впевнений, що це не новина, але пам’ятайте, що до цього минулого Різдва я жодного разу навіть не бачив K-Cup.

Тепер колеса почали обертатися. Я міг би посадити в них насіння!

Сітка дозволила б стекти воді, але убереже грунт від протікання … а в нижній частині кожної чашки для дренажу, зробленого машиною, коли вона варить каву, є навіть невеликий отвір, що робить їх ідеальними контейнерами для насіння для стартерів!

Тепер я був на місії! Я зателефонував своєму чоловікові на роботу (де у них є також Кеуріг) і попросив його встановити картонну коробку з табличкою на кожному, щоб переробити чашки, і тоді він міг принести їх до мене!

( В якості FYI, який був зустрінутий з менше ентузіазму , який я б сподівався на нього, але це та людина , який в минулому році приніс додому мішок для сміття , повний порожніх кавових каністр , так що я міг би зробити набір цього симпатичного курячого корму Каністри для добавок, тож я впевнено відчував, що затягування додому невеликої картонній коробки з чашками K — це набагато менше накладення, і він за мене вийде.)

І він зробив.

Тим часом я почав вибирати використані майданчики та споліскувати чашки, які у мене були (і так, я пройшов сміття та видобув усі додаткові чашки, які міг знайти). Тоді мені потрібно було знайти лоток, щоб їх тримати.

Дійсно все, що зробиться, і краса цього полягає в тому, що ви можете піти в невеликий розмір і виростити лише кілька склянок насіння в контейнері Tupperware або навіть на невеликій тарілці або каструлі для торта, або використовувати лист печива або великий пластиковий піднос і виростити їх оптом.

Я вирішив почати з малого і використовувати пластикову органічну ємність зі шпинатом з кришкою, так як я ненавиджу це викидати так само, якщо зможу це використати. За допомогою кришки він зробив ідеальний «парник» для утримання вологи.

Що вам потрібно для виготовлення системи запуску насіння K-Cup

Порожні, змиті K-чашки (лише кава, чайні чашки не мають фільтрів, як я виявив)
Лоток або контейнер з кришкою (або пластиковою упаковкою)
Горщиковий грунт
Кавова гуща
Маленька ложка
Насіння
Тонка точка Sharpie
Розпилюйте пляшку з водою

Я спершу позначив кожну K-чашку типом насіння, яке я б посадив за допомогою Sharpie.

Тоді було простою роботою заповнити кожну чашку трохи ґрунту (я перемішав частину витраченої кавової гущі в ґрунтовий ґрунт, а потім посипав решту нашим садом).

Далі я підсунув кілька насінин до кожної чашки К, накрив насіння брудом, а потім поставив чашки на дрібні камені, встановлені в нижній частині лотка для гарного дренажу.

-скопати трохи горщика / кавової гущі у кожну чашку-
-посуньте по 3-4 насіння в кожну чашку-
starting seeds in k-cups
-встановити чашки на дрібне каміння у вашому лотку або каструлі-
-поливайте чашки, а потім накривайте пластиковою обгорткою, щоб створити парниковий ефект-
— ці пластикові контейнери зі шпинатом працюють ідеально, як ви бачите-

Після швидкого поливу я встановив верхню частину ємності на місце, і я був готовий встановити мій лоток для пророщування насіння K-Cup у сонячному вікні, щоб прорости.

Я пропускав грунт кілька разів на день, щоб він був вологим. Всього за кілька днів у мене вже проростала конюшина!

Примітка щодо безпеки для тих, хто питає, хто використовує пластик для запуску насіння (хоча багато лотків для насіння також є пластиковими)

Веб-сайт Кеуріга звертається до концерну BPA з наступним твердженням:

«Пакети K-Cup® і Vue® не містять BPA і виготовлені з використанням харчових продуктів, затверджених FDA. Ми також використовуємо затверджені FDA безпечні для харчових продуктів матеріали в наших системах пивоваріння K-Cup® і Vue®, і жодна система не містить BPA у своїх водних шляхах (станом на 1 січня 2010 року для нашої системи K-Cup®). "(Http: //www.keurig.com/social-відповідальність)

Якщо ви все ще стурбовані, ви можете зробити насінні закусочні стаканчики з туалетної тканини та рулонів паперових рушників, детальніше про це читайте ТУТ.

Або ось ще кілька ідей для перероблених стаканчиків для насіння.
Ви просто не любите переробляти / переробляти / переробляти?

Ця стаття представлена ​​на веб-сайті MSN Lifestyle та Good Housekeeping.

Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Bloglovin '

Оставить комментарий