Як посадити сад метеликів ® — Українська

Залиште коментар
Метелики — прекрасне доповнення до будь-якого двору, а також прекрасні запилювачі. Я обов'язково висаджую речі у своєму саду, щоб кожну весну залучати багато метеликів.

Для цього важливо посадити суміш «нектарних» рослин, які люблять дорослі метелики — спокусити їх розвіситись і відкласти яйця, а також «їжу» або рослини-господарі для гусениць, які вилуплюються — забезпечити їм енергія та харчування, коли вони ростуть і з часом стають самими метеликами.

Метелики насправді можуть бачити більше кольорів, ніж люди, але вони недалекоглядні, тому у них виникають проблеми побачити одну квітку. Спробуйте посадити грудки квітів разом, щоб їх легше було помітити.

Метеликів особливо приваблюють червоні, помаранчеві та жовті, рожеві та фіолетові квіти. Рослини, які приваблюють метеликів, часто ті самі, що приваблюють колібрі та бджіл, тому для цього виду саду є багато переваг.

І те, що робить мою версію ще більш спеціальною, — це те, що всі рослини не тільки їстівні для людини, але і ваші кури будуть користуватися користю для здоров’я, якщо їсти їх також!

Є багато рослин, які люблять метелики, які не їстівні, в тому числі кущ метелика, водорості та інші, але, посадивши їстівні рослини, ми можемо поділитись щедротою!Планування вашого саду метеликів
Метелики люблять сонячне світло, тому вам захочеться вибрати сонячне місце для свого саду-метелика. Камені в саду забезпечують приємне, тепле місце для виходу метеликів і загоряння, а також додають візуального інтересу до вашого саду.

Не потрібно забезпечувати джерело води, але маленька пташина ванна є чудовим доповненням до будь-якого саду, а метелики та бджоли оцінять це так само, як і пісенні птахи. Навіть невелика територія, де калюжа води після дощу допоможе залучити (та утримати) запилювачів у цьому районі.

Це деякі з моїх улюблених, які садять у моєму Саду метеликів. Всі вони їстівні для людей і є поживним доповненням до раціону ваших курчат.

Відпустити ваші трави до квітки допоможе залучити метеликів, бджіл та колібрі.

Рослини нектарних метеликів

Бджолиний бджола айстра Василія Ехінацея
Нагідок з ісопу Goldenrod Hydrop
Майоран Phlox Ананас шавлія Соняшник циннія

Господарські та харчові заводи Caterpillar

Морква бораго-конюшина Дейзі
Кропива кропу Настурція
Філе петрушки гороху

Якоюсь мірою те, що ви хочете вибрати для посадки, буде залежати від типів метеликів у вашій місцевості, або від того, що ви хочете залучити, наприклад, гусениці монарха поїдають листя молочниці, гусениці чорної ластівки їдять кріп, петрушку, моркву та фенхель , поки пофарбовані леді гусениці їдять листя будяків.
Спробуйте посадити деякі з цих рослин у своєму саду цієї весни і подивіться, чи зможете ви залучити деяких метеликів. І пам’ятайте, не використовуйте пестициди … метелики їх не люблять — і вони теж не гарні для вашої родини чи курей!

Список літератури / подальше читання:
/ i>
Користь для здоров'я деяких поширених кулінарних трав
http://www.fresheggsdaily.com/2014/06/plant-edible-flower-garden-for-your.html

Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Бюлетень
© 2018 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий