Як зробити садовий шашлик з курячого дроту ® — Українська

в diy, садівництві 3 коментарі
Оскільки в нас настає сезон посадки, він знову стає важливим для захисту маленьких рослин від дряпаються ніг курей та їх кусання на ніжних листках і стеблах. Простий спосіб, звичайно, — це огорожа на всій вашій ділянці саду, але якщо у вас тут і там є окремі рослини, які потрібно захистити, ці курячі дротяні дроти — це відповідь — і так легко зробити. Це чудово, щоб рослини не витоптували качок, кусали зайчиків і взагалі були безпечними, поки вони не зростуть трохи більше.

Що тобі потрібно:

Курячий дріт
Чотири старих виделки на одне місце (перевірте свої ощадливі магазини чи двори, якщо у вас немає жодного, з яким ви готові б розлучитися)

Що ви робите:

Просто обріжте довжину курячого дроту на кілька сантиметрів більше, ніж рослина, яку ви хочете захистити, і досить довго, що коли ви сформуєте коло, воно охопить окружність рослини з простором. З’єднайте довжину в трубочку, зігнувши відрізані кінці, щоб закріпити трубку. Виріжте коло з курячого дроту і ще раз скористайтеся відрізаними кінцями, щоб закріпити коло на верхній частині трубки. Або так, як мій хитрий друг / div>

Щоб зробити держак для вилки та заземлити :
Зігніть одну рукоятку виделки навпіл, а потім прикріпіть вилку до центру верхньої частини шафи, зігнувши зубці в протилежних напрямках над дротом.
Залиште три вилки до нижнього краю шафи, розташовуючи їх рівновіддалену одна від одної. Це дозволить вам занурити їх у землю, щоб закріпити клош, щоб він не здув, і кури не збиватимуть його.
Ви також можете використовувати свій клош, щоб захистити контейнерні рослини. Просто розміріть його, щоб ковзати по рослині, і встановіть його на бруд в садівнику. Я використовую ці гвоздики для захисту кущів та кущів, які я саджаю в курниках для озеленення.
Мені пощастило успадкувати срібну колекцію моєї Бабусі, тому я вирішив використати кілька маленьких виделок, які вона залишила мені, замість вилок стандартного розміру, але будь-які виделки будуть робити. Часто можна знайти гарні старі виделки в ощадливих магазинах або на барахолках. (і до того, як ви почнете набирати мені неприємну програму про «розорення» хорошого срібла, моя бабуся майже все своє життя була ВЕЛИЧЕЗНИМ садівником і куряниною, а також надзвичайно бережливою, і я знаю, що вона буде вражена тим, як я її використовую срібло! Вона не була жінкою хоч би на ефір. Вона, швидше за все, зараз хіхикає, насправді, де б вона не була, про те, як її срібло вживають)
Кури, очевидно, не є великими шанувальниками цих клочок з очевидних причин, але вони роблять роботу, щоб уберегти маленькі рослини від наших маленьких пернатих садових марадерів!
-ігніть виделку, щоб зробити ручку, а потім зігніть зубчики, щоб прикріпити вилку до верху вашої шафи-
-прикріпіть три вилки до нижнього краю курячого дроту і занурте їх у землю, щоб закріпити свою шашку-
— ці клоаки роблять чудову роботу, щоб утримувати маленькі рослини в безпеці не тільки від курей, але і від диких зайців-
-Цецилія дуже НЕ вражений моїми курячими дротяними дротяними!
-Hmmpfff! —

Якщо ви не в найменшій мірі зручні, на щастя, компанія «Садівництво поставок» продає тут справді добре зроблені (і милі!) Курячі дротяні дротяні ТУТ.


Я хотів би, щоб ви приєдналися сюди …
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Bloglovin '
© 2014 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий