Як заварити чай з добривами з курячого мака для вашого саду ® — Українська

в садівництві 9 коментарів

Якщо ви садите і вирощуєте курей, ви можете забути про необхідність купувати чудо-гро або добриво ще раз. Настільки легко зробити цей чай з куркою, щоб удобрити ваші сади!
Ми використовуємо метод глибокої підстилки для перезимування підстилки куратника, який є старожильним методом компостування курячого гною всю зиму прямо у вашому курені. Потім навесні ви просто очистіть це все і додайте до своєї компостної купки.
Ми також компостуємо наш кінський гній, тож, коли прийде час готувати мій городин, у мене є в своєму розпорядженні купи складеного грунту.
Але цього року я вирішив трохи посилити його і заварити партію чаю з гною, щоб допомогти додати більше поживних речовин у наш садовий ґрунт. Я готував сад для посадки останній тиждень або близько того, і це ідеальний час, щоб дати грунту пити чай, багатий поживними речовинами.
Форма чай з компосту, гнійний чай містить корисні мікроорганізми, бактерії, нематоди, ферменти та органічні речовини, які ви хочете внести в грунт.
Однак, на відміну від компостного чаю, мета заварювання гною не полягає у збільшенні добрих бактерій чи розмноженні мікроорганізмів, а лише у виведенні поживних речовин із гною та розчиненні їх у рідкому «чаї».
Тому спосіб заварювання чаю з гною досить простий і зовсім не займає багато часу.
Курячий гній — це найкраще джерело азоту та інших поживних речовин і має одне з найвищих співвідношень NPK (азот-фосфорно-калійний) будь-якого гною, але кінський, коров’ячий або козячий гній або навіть кролячий послід також дає гарне добриво.
Я вирішив змішати партію чаю з куркою, а також партію чаю з конячим гноєм, оскільки це у нас є.
Помідори, спаржа, капуста та кавуни особливо корисні від додаткового азоту в ґрунті.
Однак занадто багато азоту і недостатня кількість кальцію можуть призвести до того, що кінець цвітіння загниє, тому ви також хочете посипати подрібнені яєчні шкаралупи навколо основи рослин, сприйнятливих до хвороби, таких як помідори, огірки і т. Д. (Знову ж, дякую курчатам за ваше внесок там!)

Приготування чаю з гною

Спочатку я зробив «пакетик для чаю» для гною. Я використав дві старі наволочки і заповнив одну приблизно на 1/3 повним курячим копчиком і частково складеною соломою з нижньої частини підстилки, вважаючи, що це найдавніший коник, який сидів з вересня.
(Через високий рівень азоту в курячому маку, важливо, щоб курячий гній був витриманий або компостувався перед використанням, щоб він не спалив ваші рослини).
Я наповнив другу наволочку найдавнішим, найсохлішим кінським гноєм, який я міг знайти. Що стосується кінського гною, рослини не будуть спалювати, але ви хочете використовувати старіші гною, щоб бути впевненими, що будь-які неперетравлені зерна або насіння не будуть проростати як бур’яни у вашому саду пізніше.
Крім того, менше шансів на наявність таких хвороботворних мікробів, як кишкова паличка у старих гноях.
Я зав’язав шматочок синього сипучого шпагату на шиї кожної наволочки (чай з гною може бути і дуже!), А потім поклав кожен у велику пластикову дошку.
Ви можете використовувати відро, смітник, будь-що …. потім додали воду, повністю покриваючи вміст наволочки, щоб у мене було приблизно 1/3 гною або корму та 2/3 води.
Ви хочете продовжувати вводити кисень до розчину, щоб хвороботворні та шкідливі бактерії не зростали, занурюючи наволочку кілька разів на день. Нехай відро сидить на сонячному місці, відкритому протягом тижня або близько того.
Отриманий вами чай повинен за кольором нагадувати крижаний чай.
Після того, як тиждень закінчиться, вийміть наволочку з відро і спорожніть твердий вміст назад у вашу компостну купу.
Розведіть чай, 1 частину чаю до 4 частин води і подайте до свого саду. Я використав лійку і застосував як кінський гній, так і чай з курячим маком у нашому овочевому саду.
Як тільки я висаджую свої саджанці ще кілька тижнів, я зроблю ще одну порцію чаю і прикладаю до них, а також посипте трохи подрібнених яєчних шкаралуп навколо основи розсади для додавання кальцію.
Примітка: Чай з гною найкорисніший, коли його дають молодим саджанцям і рослинам для підвищення азоту, щоб допомогти їм рости. Застосовуйте гнійний чай один раз на тиждень, використовуючи лійку або насадку для обприскування шланга навколо основи та кореневої області рослини, поки вони не почнуть цвісти.
Через потенціал до збудників хвороб не застосовуйте до коренеплодів (наприклад, картоплі, буряка, моркви тощо) і не застосовуйте до листя, яке ви будете вживати (наприклад, салату, капусти, шпинату чи іншої зелені). Мийте руки після кожного використання і зберігайте залишки чаю, що зберігаються на вулиці, нещільно закриті.
Довідкові джерела:

/ div>

http://homeguides.sfgate.com/make-chicken-manure-tea-fertilizer-40853.html
http://preservinglifeatferncreek.com/?p=838
Що таке чай з гною
ЗАВЖДИ ЖИТТЯ ЛИШЕ ЛЕПШЕ З ЦИКЕНАМИ … І ПАКУМ!
Я хотів би, щоб ви йшли за мною тут …
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Блогловін | Google+ | Електронна пошта

Оставить комментарий