Як часто я повинен перевертати свої інкубаційні яйця? | ® — Українська

у курчат, пташенят Залиште коментар
Зараз багато інкубаторів мають поворотні лотки і їх можна встановити для автоматичного перевертання яєць. Але мене все ще запитують багато людей, які намагаються вилупити свої яйця або в саморобному інкубаторі, або в моделі без функції самообертання, скільки разів на день яйця потрібно повертати.

Особисто мені подобається вручну повертати свої інкубаційні яйця. Можливо, у мене трохи виходить контрольний вирод, але я відчуваю, що це робить мене більш активним учасником усього процесу висиджування, і я відчуваю, що це допомагає мені зв’язатися з егглетами! Тож залишається питання, як часто ви повинні перевертати яйця.
Перш ніж дійти до цього, я хочу лише згадати кілька речей. Встановлюючи яйця, ви хочете позначити одну сторону, щоб ви могли відслідковувати, на якій стороні вони перебувають. Я використовую олівець і пронумерую кожне яйце. Ви можете позначати їх символом X або «називати» їх чи іншим, але хочете бути обережним, щоб не використовувати маркер, який міг би кровоточити через оболонку.
Як і чому
Коли ви повертаєте яйця, ви обережно повертаєте їх на 180 градусів стороною в сторону, а не від кінця до кінця. Мета обертання полягає в тому, щоб жовток, який, як правило, пливе до верху, зосередженим в яйце, і не допустити прилипання до мембрани розвивається ембріона, який лежить зверху на жовтку. Повертаючи яйце, ембріон повертається назад в яєчний білок, де є свіжі поживні речовини, які допомагають пташеняті розвиватися.
Кінцевий успіх люка часто може бути безпосередньо прив’язаний до правильного перевертання яєць. Коли матка сидить на яйцях, щоб вилупитися, вона не тільки регулярно повертає їх дзьобом, але й обертає тих, хто від краю до середини, і тих, що знаходяться в середині, до краю, щоб забезпечити рівномірне прогрівання кожного яйця.
Обертання є найважливішим протягом першого тижня до розвитку системи кровообігу пташенят, але його слід продовжувати протягом перших 18 днів інкубації. Але … вам потрібно буде перестати крутити яйця за три дні до того, як вони з-за висиджування. Це тому, що в той момент, який зазвичай називають «замком», пташеня потрапить у висиджування , що в основному означає, що вони розташовуються головою під правим крилом і дзьобом, розташованим проти мембрани, що відокремлює ембріон від повітряного простору на тупому кінці яйця.
Далі їх дзьоб пробивається через мембрану в повітряний простір всередині яйця, і пташеня починає в основному дихати наявним повітрям. Після того, як подача повітря стає низькою, пташеня починає бити ногами і клювати в шкаралупу яєчним зубом, поки не пробиває отвір в шкаралупі і не почне дихати повітрям в інкубаторі.

Якщо яйце пошкоджується або повертається після того, як пташеня вступає в положення, спроба змінити його може послабити його до того, що у нього немає сил розбити шкаралупу і вилупитися. Отже, ЗАСТЕРНІТЬ ПОВЕРНЕННЯ за три дні до того, як яйця повинні вилупитися.

Отже, як часто ви повинні перевертати яйця?
Коли ви використовуєте інкубатор без лотка для повороту, то ви залежить від вас. Повертати яйця тричі на день через рівні проміжки часу — це мінімально рекомендується, п’ять разів на день — краще. Багато автоматичних токарів повертають яйця щогодини, що ще краще … а деякі токарі безперервно повертають яйця!
Коли ви обертаєтесь вручну, ви хочете бути впевнені, що незалежно від того, скільки разів на день ви повертаєте яйця, ви повертаєте їх непарну кількість разів. Це гарантує, що яйце проводить щовечора на протилежній стороні. Це важливо, оскільки часто відбувається 12-годинний період, коли яйце буде сидіти в тому самому положенні, тому ви хочете, щоб яйце чергувало сторони щовечора.
Я зазвичай перевертаю яйця п'ять разів на день: 6 ранку, 10 ранку, 2 вечора, 6 вечора та 10 вечора. Ті часи вписуються в мій графік і легко запам'ятовуються. Ви можете встановити будильник на своєму телефоні, щоб нагадати вам повернути, що також є хорошою ідеєю. Я також використовую цифри, щоб нагадати мені, що яйця повинні сидіти на N зануреній стороні напередодні N пронумерованих днів. Просто мої маленькі хитрощі.
Отже, підсумовуючи:
— за допомогою олівця позначте одну сторону кожного яйця
— перевертайте яйця принаймні 3 рази на день, але до години
— повертайте яйця непарною кількістю разів
— мийте руки як до, так і після поводження з яйцями
— якщо ви забудете повернути або втратити слідку, скільки разів ви перевернули яйця, не хвилюйтесь, вони все одно будуть добре
— перестаньте повертати яйця за три дні до дати вилуплення
Якщо ви плануєте вилуплювати пташенят, вам потрібно прочитати це / div>

Я використовую міні-інкубатор Brinsea Mini Advance, який повністю автоматизований і включає лоток для повороту, однак є можливість вимкнути токар і вручну повернути, що саме я вирішу зробити. (Ще одна порада: якщо ви виймаєте лоток для повороту, ви можете помістити дев'ять яєць замість семи.) Відвідайте веб-сайт Brinsea, щоб переглянути всі їх інкубатори, а також прочитати більше інформації про висиджування яєць. І скористайтеся промо-кодом FRESH, щоб знизити 10% на будь-яку покупку з сайту Brinsea.

Висиджування яєць люб’язно Брінкхейвен акрів .
І ps, якщо ви збираєте яйця до тих пір, поки вам не вистачить покласти в інкубатор, їх потрібно зберегти в кінці під кутом 45 градусів і повернути так само — з тієї ж причини.

Отримайте все необхідне для висиджування пташенят у наших друзів у Brinsea!

Магазин Брінзея на Амазонії

Подальше читання:
Посібник з інкубації моєї домашньої тварини з куркою
http://modernfarmer.com/2015/04/how-to-incubate-chicken-eggs/
http://www.canteach.ca/elementar/life20.html
http://www.worldpoultry.net/Home/General/2016/11/Critical-periods-during-incubation-2915763W/
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2016 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий