Скільки яєць я повинен їсти в день? Тиждень? | ® — Українська

в Яйцях 14 коментарів
Я їмо багато яєць. Я маю на увазі багато. Ім'я мій щоденник Fresh Eggs Daily НЕ може бути більш придатним. Я насправді не відслідковую, але я б здогадався, що я вручну з'їдаю, мабуть, не менше десятка з половиною до двох десятків яєць на тиждень, легко, незважаючи на діючі федеральні дієтичні рекомендації щодо обмеження споживання яєць однією на день, або всього сім на тиждень.

Отже, скільки яєць потрібно з’їдати за день або тиждень?

Чи варто турбуватися про рівень холестерину та ризик серцевих захворювань?

Не обов'язково.

Спочатку трішки тла. Я родом з довгого рядка курчат. Моїй бабусі було до 99 років, і я б покладав на обмін, що вона також їла яйця майже кожен день, все своє життя. І ні, вона не померла від серцевого нападу.

Я особисто перевіряю свій холестерин кожні пару років відповідно до / div>

-Яйця курей вільного вигулу містять третину холестерину яєць із курей-кліток-
Але хоч новини "Матері Землі" кілька років тому провели дослідження, в якому показали, що кури вільного корму та пасовища відкладають яйця, які містять на 1/3 менше холестерину, ніж курячі яйця в клітці, я ніколи насправді не мав наукових доказів того, що їдять більше одного яйця день, який містить близько 180 мг 300 мг щоденного холестерину, рекомендованого Американською асоціацією серця, виявився нездоровим.
І хоча в білках яєць менше калорій і менше холестерину, ніж у жовтку, я їмо жовток, тому що містить основну частину поживних речовин у яйці. (Навіть кури це знають. Спробуйте зламати яйце в блюдо і запропонувати його своїм курчатам.

Вони з'їдять жовток і залишать біле. Вони просто знають подібні речі.) І щоб зробити це ще цікавіше, я часто їжу качині яйця, які містять навіть БОЛЬШИЙ холестерин, ніж курячі яйця — понад 600 мг на яйце!

Але вони також містять більше вітамінів і поживних речовин.

-які яйця містять приблизно в три рази більше холестерину курячих яєць, але також більше поживних речовин-
Однак, схоже, щойно з’явилося нове дослідження, яке, схоже, вказує на той факт, що дієтичний холестерин не є причиною серцевих захворювань, і обмеження в 300 мг скоро буде знято федеральним урядом на основі рекомендацій Дієтичних рекомендацій. Консультативний комітет. Поганий холестерин та насичені жири, такі як жир, вершки, жирне м’ясо тощо.

Але продукти з високим вмістом холестерину, такі як яйця, креветки і омар ( до тих пір , поки вони не просочені маслом, то є!) Зараз вважається, не сприяють високий рівень холестерину. (як убік, дослідження, зроблене ще в 2001 році, насправді говорило про ті самі речі)

Ще одне дослідження, проведене у Фінляндії навесні 2016 року, дало більше доказів того, що вживання дієти з високим вмістом холестерину не збільшує ризик серцевих захворювань у людини. Люди в ході дослідження їли чотири яйця на тиждень, і було виявлено, що серцево-судинні захворювання не збільшувались зі свого раціону.

Тож, поки ви не смажите яйця в салі або салі, а замість цього використовуєте лише трохи оливкової олії або інших здорових для серця жирів, варенья або варені яйця, вони можуть бути набагато здоровішими для серця. ніж ти думаєш. Яйця містять Омега-3 і є прекрасним джерелом білка.

Вони містять усі необхідні для життя поживні речовини (крім вітаміну С), і більша частина жиру в них — це ненасичений жир («добрий» жир). Яйця допомагають побудувати здоровий мозок, очі та м’язи, вони підвищують вашу імунну систему, дають вам енергію і навіть можуть допомогти у схудненні.

Це все чудова новина для утримувача курей на задньому дворі. Мало того, що ми, мабуть, маємо необмежену кількість яєць для їжі нашої родини, якщо ви продаєте яйця, більший попит у відповідь на нове дослідження означатиме, що ваш бізнес буде процвітати! Так що далі, їжте більше яєць!
-уміщення більше яєць у раціон може бути здоровим для серця-
На цій замітці я збираюся посварити кілька яєць на сніданок!

Відмова: Ця стаття не призначена для надання будь-яких конкретних медичних або дієтичних порад. Ви повинні проконсультуватися зі своїм лікарем перед будь-якою зміною дієти щодо можливих переваг чи ризиків для вас особисто.

Подальше читання:
http://www.today.com/health/world-s-oldest-living-person-emma-morano-eats-eggs-every-t104523


Я хотів би, щоб ви приєдналися сюди …
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Блогловін | Google+ | Emai l
© 2015 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий