Як кури залишаються теплими взимку? | ® — Українська

у курчат, здоров’я 1 коментар

Кури, як правило, відмінно справляються з холодними температурами, але чим краще ви зрозумієте, як курка залишається теплим, тим простіше вам буде зробити кілька простих речей, щоб зробити зими більш комфортними для вашої зграї.

Протягом дня я завжди даю своїм курям можливість виходити на вулицю, і поки вони можуть знайти приємну сонячну, захищену зону, вони проведуть більшу частину дня поза межами, що важливо, щоб дати їм свіже повітря та трохи фізичних вправ в усі, крім самих бурхливих днів.

Звичайно, саме холодні ночі представляють найбільший виклик для курей, які залишаються теплими. Температури ночі тут, в штаті Мен, можуть знизитися до нуля в зимовий період і часто не виходять замерзаючи протягом тижнів.

Незважаючи на це, і не дивлячись на те, що не обігріваю свою куратницю, мої кури чудово вживаються у сухому солом'яному ковзані без заливки.

Хоча оптимальна температура для курчат становить від 65-75 градусів за Фаренгейтом, вони ідеально комфортні при температурі до 40-45 градусів, і вони стануть прекрасними, якщо температура опуститься нижче замерзання — і навіть нижче нуля!

Цікаво, що багато способів наших одомашнених курей залишаються теплими — це ті самі способи, як дикі птахи залишаються теплими.

То як кури залишаються теплими?

Розмахуючи пір’ям

Пухові пір'я захоплюють крихітні кишені повітря поруч із тілом, дозволяючи курці зігрівати ці кишені повітря своїм теплом тіла і утримувати тепле повітря близько до тіла, не даючи холодному повітрю доторкнутися до шкіри.

Чим більше повітря, яке залишається в пастці, тим курка тепліша.

Вони розпушуватимуть свої пір’я, коли надворі холодно, щоб потрапити якомога більше повітря вниз.

Факт веселощів: технічний термін для розмахування пір’я — це «птілоерекція».


Нога вгору

Ноги і ступні курей тонкі і безшерсті (принаймні, більшість порід), тому вони швидко втрачають тепло. Ви можете помітити курей, що стоять на одній нозі протягом дня взимку.

Вони роблять це для зменшення тепловтрат і прогрівання однієї стопи за один раз, притискаючи її до пір’я на животі, а потім перемикаючи ноги. У курені широкі дерев’яні півники найкраще тримати пальці ніг і ступні протягом ночі, повністю покриті тілом курей.

Дошка 2х4 з 4-дюймовою стороною вгору ідеально підходить. Таким чином пальці курей, що в'їжджають, не звисають через край, де вони піддаються холоду.

Травлення

Живі істоти генерують тепло, коли вони перетравлюють їжу. Ви можете подати курям ногу на холод, запропонувавши перед сном частування з цільних чи тріщин зерна та сушеної кукурудзи, які важче перетравлюються, а тому потрібно, щоб організм курчат виробив більше енергії / тепла за ніч.

Взагалі, це добра практика, щоб викладати корм і залишати його на весь день для своєї зграї взимку. Вони будуть їсти більше взимку, тому що спалюють більше калорій, намагаючись залишатися теплими, і немає трави чи клопів, які можна їсти, щоб доповнити їх раціон.

Також не погана ідея годувати більш калорійними / високожирними частуваннями, такими як кукурудзяні або соєві коржі, оскільки шар підшкірного жиру також допоможе вашим курчатам залишатися теплими протягом зими.


Підтяжка голови

Можливо, ви помітите, що ваші кури встромляють голову під крило, коли вони лягають спати. Вони роблять це, щоб захистити свій гребінець і вати від обмороження.

Гребінець курей виконує роль «радіатора», дозволяючи теплові виділятися з тіла.

Найважливіше влітку, щоб допомогти курі охолонути, так само важливо зберігати тепло тіла взимку і зменшувати тепло, втрачене за допомогою гребінця.


Система Бадді

Вночі ваша зграя буде притискатися разом до тепла. Вбиваючись пліч-о-пліч, вони зменшують кожну поверхню тіла, яка піддається холодному повітрю, — але, звичайно, ніхто не хоче бути на кінці!
Курка виділяє близько 10 ват (35 БТУ) енергії, тому десять курей виділяють стільки ж тепла, скільки лампочка потужністю 100 Вт.

/ div>

Зробіть і НЕ ДОБАЙТЕ, щоб Ваші кури були теплими

ДО
• Будьте впевнені, що кожух залишається чистим і сухим з ​​великою кількістю теплої підстилки (я настійно рекомендую соломинку або розглянути можливість використання методу глибокої підстилки)

• Будьте впевнені, що у вашого кулера є достатня вентиляція на високому рівні, щоб зменшити протяги, але все-таки дозволяти волозі витікати. Якщо ви помітили конденсат з внутрішньої сторони вікон, вам потрібно більше вентиляції — занадто багато вологи може спричинити обмороження

• Розкидайте солому під час руху та біля входу куреня, щоб зменшити кількість грязі та снігу, що потрапляє назовні. Солом’яні доріжки також заохочують ваших курчат проводити більше часу поза межами і допомагають їм тримати ноги теплішими

• Покладіть колоди, пні, відкриті двері або піддони, щоб ваші кури піднімалися з холодної землі

• Створіть вітровий блок з фанери або брезенту на приємному сонячному місці, щоб кури могли тусуватися протягом дня

• Пропонуйте годувати протягом усього дня разом з чистою незамерзлою водою і дайте подряпини перед сном


НЕ ДАЙТЕ

• Не залишайте воду всередині кожуха — це просто спричиняє вологу і вогкість. Переміщення корму та води назовні допомагає утримувати гризунів поза ковпаком, а також заохочує ваших курчат виходити на свіже повітря, поки вони їдять
• Не змушуйте своїх курей жити в обручі — всі отвори повинні бути високими, тобто над головами курей, коли вони відростають.
• Не використовуйте нагрівальну лампу або інший тип тепла — крім ризику пожежі, втрата сили може бути руйнівною або навіть смертельною для курей, яким не дозволяють поступово звикати до холоду
• Не одягайте своїх курей в светри — це повинно бути подаровано, але ведмеді повторюють: НЕ ДАЙТЕ СВІТЕРИ НА ВАШИХ ЦИКАХ! Це заважає їм махати пір’ям, що є однією з головних причин, коли вони залишаються теплими.  

(Звичайно, курей з акумуляторами, важкої линьки чи іншої хворобливої ​​курки потрібно принести в будинок, поставити під тепло або поставити в светр, коли температура падає — але вони є винятком із правила.)
Мої думки про (не) нагрівання вашого курника
Список літератури / Читання:
https://toughlittlebirds.com/2012/12/26/how-do-birds-keep-warm/
http://www.tractorsupply.com/know-how_pets-livestock_chicken_how-to-prepare-your-chickens-for-winter
http://www.yourchickens.co.uk/care-and-advice/keeping_your_chickens_warm_this_winter_1_3828852
http://beheco.oxfordjournals.org/content/early/2011/12/13/beheco.arr208.full.pdf
Hatchwell BJ, Sharp SP, Simeoni M, McGowan A. 2009. Фактори, що впливають на втрату маси тіла протягом ночі у спільних корінців соціальної птиці. Функціональна екологія 23: 367-372.
Gilbert C, McCafferty D, Le Maho Y, Martrette J, Giroud S, Blanc S, Ancel A. 2010. One for all and all for one: енергетичні переваги скупчення в ендотермах. Біологічні огляди 85: 545-569.

Приєднуйся до мене
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2016 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий