Як і коли збирати трави | ® — Українська

12 коментарів

Одне з багатьох приємних речей про трави полягає в тому, що на відміну від фруктів і овочів, які дозрівають і збирають один раз, якщо обрізати і обрізати рослинні рослини, вони будуть продовжувати виробляти все протягом вегетаційного періоду. Насправді, вони роблять набагато краще, якщо регулярні обрізки не дозволяють їм стати занадто "довгоногими" та квітучими.

Всього одна рослина базиліка може тримати вас в песто цілий рік і залишати достатньо для вас, щоб також поділитися з курчатами.

Але коли слід збирати трави? Як ви їх збираєте? А потім що ви робите з ними, як тільки їх вирізають? Ну, я поділюсь тим, що роблю.

Збирання врожаю

Обріжте рослини рано вранці, після висихання роси листя, але до дня спеки. Це вікно головного вибору. Можна скористатися парою травинок або пальців.

Трави на водній основі, такі як базилік, кріп, петрушка тощо, легко стискають пальцями, деякі «деревніші» трави, такі як лаванда, розмарин і чебрець, легше збирати ножицями.

Обрізати або прищипувати кінчики гілок трохи вище набору листя. Це гарантує, що ваші рослини будуть рости красивими та повноцінними та кущистими замість високих та довгих. Як правило, візьміть лише 1/4 будь-якої однієї гілки, щоб рослина могло продовжувати процвітати і розгалужуватися.

Обріжте трави до того, як вони зацвітуть. Це забезпечує максимальний аромат. Однак якщо ви намагаєтесь залучати до свого саду метеликів, бджіл та колібрі, а годуючи травами своїм курей (замість того, щоб зробити вашим призовим песто!), Всіма силами дозволяйте цвісти деякі квіти.

Корисні нектаролюбні клопи дякують вам — і так багато трав є красивими квітами.

Вибирайте приємні, великі листя . Якщо ви просто збираєте кілька листків тут і там, виберіть найбільші і залиште менші, щоб рости трохи більше.

Сушіння

Видаліть листя з стебел і відкиньте стебла.

— Почистіть будь-який бруд. Не хочеться змивати листя. Це може призвести до лиття замість висихання.

D Ry , що ви вибрали. Більшість трав досить швидко висихають на повітрі, коли їх розкладають на кухонному рушнику або паперових рушниках, покладених над дротяною стійкою, розвішуючи їх в пучки, або ви можете зробити багатоярусну стійку для сушіння трав, як та, яку я використовую.

Ви також можете розкласти листя в один шар і висушити в духовці на найнижчому рівні або використовувати дегідратор. Заморожування трав також добре працює, або в пластикових мішках, або в лотках з кубиками льоду з оливковою олією (звичайно, ваше майбутнє використання диктує, хочете ви, чи не хочете трави в оливковій олії!)

Повертайте листя періодично (якщо повітря сушиться), щоб переконатися, що вони повністю і рівномірно висохли.

Подрібніть листя пальцями, коли листя повністю висохнуть, і зберігайте їх у закритому посуді в прохолодному темному місці. Їх слід використовувати протягом приблизно року для досягнення максимального аромату.  

(Примітка. Якщо у вас є простір, залиште листя цілими і подрібніть їх безпосередньо перед використанням. Вони збережуть більше аромату і протримаються довше.)


Використання сушених трав

Я використовую свіжі та сушені трави в багатьох аспектах мого утримання курки. Ось кілька моїх улюблених способів використання трав (свіжих або сушених можна замінити в будь-якій з цих ідей):

Трави в гніздових коробках
Трави в кормі
Трав'яні пакетики для брудера
Трав'яний спрей для чищення
Трав'яний цілющий мазь
Натуральна аптечка

Звичайно, свіжа і сушена зелень — обов’язкова на будь-якій кухні, щоб підсилити аромат улюблених страв. Я хотів би почути ваші улюблені трави та як ви їх використовуєте!

Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Бюлетень
© 2015 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий