Домашній спрей з очищення трави лимонного чебрецю | ® — Українська

в травах Залиште коментар
Подивимося, курчата можуть бути безладним. Незалежно від того, чи ви задумуєте пташенят чи каченят, чи вирощуєте зграю повноцінних курей чи качок, вам доведеться чистити досить часто — і останнє, що ви хочете зробити, — використовувати хлорне вапно або хімічні речовини для очищення навколо вашої дорогоцінні діточки.

Пари можуть завдати шкоди їх легким, а інгредієнти не сприяють загальному їхньому здоров’ю. Натомість збийте партію мого натурального спрею для очищення трави лимонного чебрецю.

Білий оцет вбиває мікроби так само, як відбілювач, без потенційно шкідливих випарів і шкоди для навколишнього середовища.

Це знищить цвіль, цвіль та багато збудників та видів бактерій. Однак це не знищить всіх штамів стафілококової інфекції або сальмонели, тому коли ви працюєте з сирою куркою, все-таки краще використовувати сильніший засіб для очищення дошки та ножа або комбінувати оцет з гарячою мильною водою.

Горілка також є надзвичайно ефективним чистячим засобом, конкуруючи відбілювач та оцет своїми антибактеріальними та дезінфікуючими властивостями. Ви можете замінити горілкою (купити найбільшу, найдешевшу пляшку, яку ви можете знайти!) У цьому рецепті, якщо хочете. Це дозволяє уникнути запаху "оцту" в очищувачі.

Цей спрей найкраще спрацьовує, якщо йому доводиться сидіти кілька тижнів перед тим, як використовувати, тому ви захочете заздалегідь спланувати план і отримати партію задовго до того, як ваші малюки приїдуть навесні або до того, як ви плануєте прибирати кожух.

Якщо ви все-таки почнете працювати, якщо щомісяця починати нову партію, завжди будете мати готовий запас, коли вам це потрібно. Окрім очищення вашої дупки, цей спрей чудово працює і на вашій кухні чи ванній кімнаті. Він так добре пахне, так добре чистить і так дорого виготовляється.

Я вибрав інгредієнти, які використовую в спреї з дуже конкретних причин:

Чебрець — допоміжний засіб для здоров'я органів дихання, антибактеріальний, антимакробний та протипаразитарний

Лимонна шкірка / цитрусова олія — ​​розчинник і знежирювач та антибактеріальна

Білий оцет або горілка — природні дезінфікуючі, антибактеріальні та плісняві вбивці


Що ви робите

Очистіть кілька лимонів і наріжте шкірку тонкими смужками, або використовуйте весь лимон і просто наріжте їх тонкими скибочками.

Покладіть лимонну смужку (або скибочки) у велику скляну банку з жменькою свіжого чебрецю (спершу трохи розчавіть листя між пальцями, щоб звільнити олії). Наливаємо оцет і наповнюємо банку, залишаючи 1/2 "підгоріння.

Встановіть банку на кухонному прилавку на «вік» приблизно на місяць, кожні кілька днів струшуючи вміст, щоб перемішати їх.

Суміш повинна почати пахнути запашною і втратити оцтово-у запах. Саме тоді ви знаєте, що готовий до використання. (Якщо ви використовуєте горілку, все ж дайте їй кілька днів крутитися, але тоді ви можете вживати її в будь-який час.)

У цей момент просто процідіть його в пляшку з розпилювачем. Обприскуйте брудер, куратник, прилавки або душову кабінку рясно, дайте посидіти хвилину, а потім витріть очищення. Не потрібно полоскати.

Ви можете замінити апельсини, лайми або навіть шкірки грейпфрута … а замість чебрецю спробуйте м'яту, розмарин або іншу ароматну траву.

Якщо вам подобається ця цілком природна ідея ….
Читай / діви>

Читайте ТУТ, щоб дізнатися деякі переваги звичайних трав для вас і вашої отари.

І якщо вам подобається робити сам, заощаджуючи час і гроші, вам сподобається моя нова книга!

Список літератури:
http://www.abc.net.au/health/talkinghealth/factbuster/stories/2012/02/02/3407024.htm
http://www.rodalesorganiclife.com/home/natural-disinfectant
http://www.diynetwork.com/how-to/maintenance-and-repair/cleaning/tips-for-cleaning-using-vodka
http://www.bhg.com/homekeeping/house-cleaning/tips/surprising-things-to-clean-with-vodka-281474979485474/

Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2015 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий