Трави для курей ® Додавання трав у ваші курячі коробки для гніздування | ® — Українська

в кубку, трави 60 коментарів
Я люблю вирощувати трави. Здебільшого вони легкі, не вимогливі до ґрунтових умов чи чи регулярно поливаєте їх … і вони додають смачного смаку моїй кулінарії.

Що ж, ось ще один спосіб помістити трави та їстівні квіти, які ви вирощуєте, з користю — у ваші гніздові коробки та куратник. Свіжий або сушений — ароматерапія та інші переваги величезні для вашої зграї!

Кулінарні трави та їстівні квіти мають дивовижні переваги для здоров’я та благополуччя … а також надають трохи ароматерапії для ваших курчат.

Мій кожух і ящики для гніздування ніколи не пахли так добре, поки я не почав додавати суміш зі свіжовирощеної трави, що в різні пори року включає м'яту, базилік, мелісу, чебрець, орегано, бджолиний бальзам, лаванду, календулу і пелюстки троянди.

Свіжі або сушені трави, розкидані в куратнику, не тільки відштовхують клопів, але також мають антибактеріальні властивості, і можуть діяти як природні засоби боротьби з гризунами, зняття стресу та стимулятори закладання.

Вони можуть допомогти курниці відчувати себе безпечно і розслаблено, поки вона сидить, — і допоможуть заспокоїти криваву курку.

Бруді мають тенденцію потрапляти кліщів та інших клопів, оскільки вони взагалі не виходять пилом часто, якщо взагалі, а теплий темний простір під ними є поживом для паразитів.

Деякі види трав безпечно і природним чином уникають цього.

Зауважте: ви, можливо, чули, що свіжа зелень буде цвісти і заховувати бактерії в коробках для гніздування. Це неправда, і насправді багато трав є природними фунгіцидами та антибактеріальними препаратами!

Це надзвичайно волого у Вірджинії, де ми прожили більше десяти років, і я ніколи не мав жодних проблем із використанням свіжих трав. Свіжа зелень містить ефірну олію і набагато приємніша для курей, тому свіжу слід вживати, коли це можливо.


Трави та квіти виглядають так симпатично!

Дослідження показали, що дикі птахи будуть вибудовувати свої гнізда свіжими травами та квітами, особливо тими, які містять ароматичні ефірні олії. Щойно вилупилися дитячі птахи приносять користь, протираючи ці трави в перші кілька днів життя.

Те саме стосується і пташенят дитини та каченят. Трави принесуть користь вашим щойно вилупившимся пташенятам, надаючи багато захисту від паразитів, а також, коли вони їх їдять, отримують пташенят ще більше користі для здоров'я.

Інша школа думки вважає, що птахи виберуть ароматні грядки з травами, щоб відкласти яйця, щоб замаскувати їх аромат і аромат своїх новоспечених пташенят.

Більшість хижаків частково використовують нюх, щоб знайти здобич, тому, якщо курка може вилупити своїх пташенят в ліжку з запашною лавандою або розмарином або чебрецем, є більший шанс, що вона виявиться непоміченою для мандрівних хижаків.

Незалежно від того, правда це чи ні, кидаючи в куратник і кухні для гніздування якісь гарні, смачно пахнуть трави (і дегустувати), це не зашкодить!

Ось частковий перелік звичайних трав і квітів та їх корисні властивості:

/ span>

Киньте кілька жмень змішаних трав в коробки для гніздування та на підлогу курника та по мірі необхідності оновіть їх. Ваші кури виграють від них, і вам сподобається, як приємно пахне ваш куратник.

Я також роблю сухі надлишки трав в кінці літа для використання взимку — а також для приготування їжі і додаю сушені подрібнені трави в кормовий шар курей цілий рік, але я використовую свіжу зелень, коли можу.

Сподіваюся, це дало вам ще кілька ідей для виховання щасливих, здорових курей….

Якщо ви не вирощуєте власні трави, ви можете придбати

мій підпис Organic Coop Confetti®   трав'яна суміш з мого магазину.
Щоб дізнатися більше про використання трав в інших аспектах утримання курки, замовте кілька моїх книг!


© 2012, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий