Довідка! Моя курка — хвора. Що я повинен зробити? | ® — Українська

in Chickens Залиште коментар
Знаходячись дуже низько в ланцюзі харчових продуктів та дотримуючись дуже строгого порядку клювання в зграї, курчата запрограмовані надзвичайно добре приховувати свої симптоми, і до того моменту, коли ви навіть помітите щось не так, часто вже пізно.

Але, проводячи час зі своєю зграєю і вміючи розпізнати, що таке "нормальна" поведінка, ви можете помітити навіть найтонші зміни, які можуть вказувати на те, що хтось не відчуває себе найкраще.

Найчастіше симптоми очевидні, такі як кокоподібний зад, який часто може означати пробій або кишкову бактерію, збільшений урожай, який може сигналізувати про уражений урожай чи голівку, або напруження, яке зазвичай означає, що у вас є курятина, пов'язана з яйцем, тоді як блідий гребінець може сигналізують про внутрішніх паразитів, кліщів або вошей.

Але іноді просто розумієш, що курка трохи спокійніша, виведена, тільки не сама. Вона може бути поза кутом, може трохи розпухнути, виглядає розпатланою. Що робити у цій ситуації?

Звичайно, потрапити до ветеринара — це мій призначений спосіб дії, але якщо це неможливо з будь-якої причини, або навіть якщо це так, але ви не можете отримати негайну зустріч, рекомендую наступне.
Ось моя найкраща порада, що робити з хворою куркою, коли ви абсолютно не знаєте, що не так:
1.) Розділіть її негайно , бажано в будинку чи гаражі, де їй буде тепло і безпечно — і, швидше за все, не передайте нічого, з чим биться, іншим членам отари, якщо вона ще не зробила цього.
2.) Тримайте її зволоженою . Дайте їй трохи цукрової води, звичайного педіаліту, електролітів або трохи нутрі-Дренгу або патоки для енергії. Чергуйте це з водою із сплеском яблучного оцту в ній.
3.) Продовжуйте їсти . Подивіться, чи вона з’їсть якийсь корм, можливо, змочений теплою водою. Якщо ні, спробуйте яєчня або теплу вівсяну кашу. Я настійно не рекомендую проти шприца або примусового годування або пропонування рідини за допомогою шприца або пипетки.

Ви можете легко змусити курку відсмоктуватись, якщо щось зійде в неправильній трубі і опиниться в диховій трубі. Замість цього запропонуйте невелику тарілку або миску на рівні дзьоба і акуратно занурте дзьоб у себе.

4.) Підвищення її імунної системи . Запропонуйте свіжий фарш з часником і трохи свіжого орегано, якщо вона його з'їсть. У неї є найкращий шанс боротися зі своєю хворобою вже всередині себе, тому підвищити її імунну систему, щоб допомогти боротися зсередини — це найкраща ставка.
5.) Набудьте її хороших бактерій. Трохи простого йогурту допомагає підвищити хороший вміст бактерій. Занадто багато молочної залози може викликати діарею, тому будьте обережні, але пробіотики хороші для створення її хороших бактерій.

Пробіотичний порошок — кращий вибір, але в дрібці звичайний йогурт зробить.

(Я не рекомендую антибіотики , крім як в крайньому випадку , але якщо ви робите адмініструвати антибіотики, то пробіотики є обов'язковими і під час і після лікування , щоб відновити корисні бактерії.)

6.) Слідкуйте за її поїданням / питтям / випиванням / укладанням . Перевірте у неї корму на глистів або інших паразитів. (Це вся важлива інформація, яку потрібно передати також вашому ветеринару.)
7.) Ставтеся до цього відповідно , якщо після деякого спостереження за нею ви зможете зрозуміти, що не так. У нашому посібнику з догляду за куркою є безліч інформації про лікування деяких найпоширеніших недуг з куркою.
8.) Будьте обережні, приймаючи поради або приймаючи діагноз з веб-форуму, сторінки Facebook або блогу. В тому числі і наші!

Навіть ліцензовані ветеринари рідко діагностують зору тварини невидимим, і ніхто, крім ліцензованого професіонала, дійсно не повинен намагатися діагностувати ваших курей.

9.) Якщо вам пощастило отримати ветеринара для діагностики проблеми, дотримуйтесь його порад, але НЕ запитайте про природні чи цілісні засоби, які можуть допомогти їй також.

І якщо вам все-таки доведеться лікувати свою курку, ТУТ є кілька пропозицій, щоб зробити це трохи простіше, особливо якщо ваших курчат не звикли тримати.

Рада , даний тут передбачається використовувати в основному для створення сильної імунної системи , щоб дозволити вашому курка боротися все це, що це турбує її зсередини на її власній, ми сподіваємося , в поєднанні з професійної діагностики.

Моя порада не призначена для діагностики , а скоріше допоможе вам лікувати, коли у вас буде діагноз. Візит до ветеринара — це завжди найкращий спосіб дій.

Будьте обережні, вводячи хворому курці щось нове або інше.

Ось чому я рекомендую довічний полк з природної імунної системи та зміцнення здоров'я, що регулярно проводиться, щоб сподіватися відмовитися від хвороби, перш ніж вона зможе пережити її. Детальніше про основне зберігання натуральної курки можна ТУТ.

Ой і пс Я дотримуюся практики, яку я проповідую. І я ніколи не втрачав жодної курки до якоїсь хвороби чи хвороби. Колись. Цей матеріал працює, мені довіряють.

Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Підписатися
© 2018 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий