Збирання насіння соняшнику для ваших курей | ® — Українська

в садівництві 3 коментарі
Щовесни я саджу кілька сортів соняшника. Дикі птахи насолоджуються частиною насіння протягом усього сезону, а трави та інші їстівні квіти, які я також саджу в саду, насолоджуються природним відтінком, який височіють стебла соняшнику, що надають їм від набряклого південного сонця.

До кінця літа настав час збирати насіння для курей. Насіння соняшнику — надзвичайно поживний фаворит зграї та прекрасне джерело білка під час осіннього линьки.

Ранньою весною я запускаю соняшники з насіння в чашках яєчної шкаралупи [Читайте ТУТ для підручника щодо запуску насіння].

Вони мешкають на підвіконні, поки земля не буде достатньо теплою, щоб їх можна було пересадити назовні. Все літо білки та дикі птахи крадуть тут і там кілька насінин, але як тільки квіткова пелюстка впала, саме час захистити залишилися насіння, щоб кури насолоджувалися.

Насіння соняшнику чорної олії є улюбленим нашою зграєю, але будь-який вид насіння є поживним лікуванням для них, тому я саджу кілька різних видів.

Цього року моїм улюбленим був мініатюрний сорт Тедді Ведмедик, хоча я не збирав з них жодного насіння, натомість кури із задоволенням клювали пелюстки та листя, коли цвітіння трохи минуло їх розквіту.

Але для інших сортів соняшнику для збирання насіння все, що вам знадобиться, — це кілька сирників, шпагату та коричневих паперових пакетів. Ось що я роблю.

Кожну головку соняшнику накрийте шматочком марлі (я використовую подвійний шар), зберіть краї і надійно обв’яжіть їх шпагатом на потилиці навколо стебла.

Зачекайте, поки насіння повністю не висохнуть (в цей момент ви також можете відрізати головки і повісити їх у сухий гараж або садовий сарай, якщо ви хочете повністю висохнути).

Після того, як головка стане повністю коричневою, а насіння висохли, вийміть сир і, тримаючи насіннєву головку над аркушем чистого газетного або м'ясного паперу, протріть руку над головою і дайте насіння опуститися.

Зберігайте їх у коричневих паперових пакетах у сухому місці, щоб використовувати їх як частування для вашої отари протягом осені та зими. Компостуйте листя і стебла.

Насіння соняшнику — це відмінний спосіб збільшити споживання білків ваших курей восени, поки вони виростають у своїх нових пір’ях і є важливим урожаєм для будь-якого утримувача курей. [Докладніше про процес линьки читайте ТУТ.]

ЗАВЖДИ ЖИТТЯ ЛИШЕ ЛИШЕ З ЦИКАМИ!

© 2013, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий