Трава — БЕЗКОШТОВНЕ поживне джерело їжі | ® — Українська

в Яйця, здоров'я, частування 16 коментарів
Кілька років тому Mother Earth News опублікувала статтю з результатами харчового аналізу, зробленого на яйцях справжніх вигодованих на пасовищах курчат, порівняно з купленими в магазині яйцями. Прочитайте всю статтю ТУТ .
/ div>

Результати показали, що курям дозволено вільно блукати і їсти траву, а клопи відкладають більш поживні яйця, які містять на 1/3 менше холестерину, на 1/4 менше насиченого жиру, на 2/3 більше вітаміну А, у два рази більше омега-3, утричі Вітамін Е і колосальні СЕМИ разів бета-каротин магазину купували яйця!
Хоча я хотів би дозволити своїм курям бродити наші шість гектарів, які готують їжу цілий день, якби я незабаром у нас не залишилося б курей. Це занадто багато хижаків, щоб це допустити, тому вони цілий день обмежуються великим бігом з великою кількістю корму, чистої води, сонця, тіні та плям для прийняття пилових ванн. Однак з тижня після того, як курчата були представлені на ній майже п'ять років тому, жодної травинки не було.
Я даю нашим курчатам здорові частування, в основному кухонні залишки або садові обрізки, і нарізані трави. Але із зростанням цін на продукти та постійно зростаючою зграєю курей та качок, купувати комерційні ласощі чи виробляти їх у продуктовому магазині дуже часто не просто економічно.
Зі збільшенням вартості кормів для курки я також почав цікавитись, чи не можу я імітувати трохи безкоштовного діапазону для наших курей всередині ходу, заощаджуючи трохи грошей, а також отримуючи більш поживний вихід з них (яйця!).
Тому я трохи більше читав. Яйця, відкладені курчатами, які споживають траву, мають кращу норму висиджування. Яйця мають більш темні жовтки і буквально краще смакують.
Трава може фактично забезпечити чверть курячих загальних щоденних харчових потреб та задовольнити ВСІ її потреби в білках у вигляді амінокислот, які перетворюються на білок в організмі, а також молекули азоту з ґрунту. Наприклад, у райграсі є вміст білка 12-16%.
Трава також забезпечує вітаміни С і Е, магній, залізо і фосфор.

Зазвичай трава має 33 калорії на 100 грам (приблизно 4 калорії за унцію) і 3,3 грама вуглеводів, 2,2 грама білка і колосальні 4,6 грама клітковини. І в цьому полягає одна нижня сторона трави — волокниста консистенція. Довгі волокнисті пасма можуть застрягти в посівах курей і призвести до кислих врожаїв або уражених врожаїв. Детальніше про обидва потенційно смертельних стани читайте ТУТ .
Але мене продали на користь курей, які годували травою. Тож я почав косити траву щодня, щоб нагодувати нашу отару. Ключами до годування травою вручну є:
— Ніколи не годуйте траву, оброблену добривами, пестицидами чи гербіцидами
— Поріжте нитки трави на дуже маленькі шматочки коротше 1 "
— Спробуйте обрізати зовсім молоді ніжні леза замість товстіших, більш грубих лопатей трави

Чи знаєте ви, що кури вільного вигулу рідко страждають від уражених культур? Це тому, що вони гризуть крихітку травинки з кінця кожної клинки. Тому траву потрібно підгодовувати прямо з землі, або нарізати на короткі шматочки. Ніколи не хапайте жменю трави і кидайте її в хід. Ви просто просите неприємностей.
Я вже кілька тижнів стрижу і годую траву нашому стаду, за раз. Я кидаю його на землю для курей і в діжку з водою для качок.
І ось, ось вони їдять менше корму. Вони все ще потребують доступу до кормових шарів, а також добавки кальцію (або подрібненої шкаралупи устриць, або яєць), але вони їдять помітно менше корму. Окрім того, щоб забезпечити для них супер здорове джерело їжі, я скорочую і наші рахунки за корм.

«Зелених» частувань можна годувати курчатами в необмеженій кількості, тому йдіть вперед і рясно стрижіть траву та бур’яни для своїх курей, кожен день, якщо захочете, стільки, скільки вони з’їдять. Вони не жируть. Бур’яни також є дуже поживним джерелом їжі. Детальніше читайте ТУТ Тут, у штаті Вірджинія, у нас дуже багато трави цілий рік, а також деякі хороші озимі бур'яни.
У найближчі тижні та місяці, коли очікується зростання цін на продукти, я знаю, що я можу залежати від БЕЗКОШТОВНОГО поживного додаткового джерела їжі для наших курей.
ПРИЄДНАЙТЕСЬ ДО НАС FACEBOOK

Оставить комментарий