Свіжий пиріг з морської чорниці | ® — Українська

in Recipes Залиште коментар
Я випікав чорничні пироги роками. Нам пощастило, що мій тесть жив у штаті Мен і мав власні кущі чорниці та поле чорниці, тому він завжди зупинявся на зиму з Мен у Флориду і скидав чорниці для нас.

Тепер, коли ми самі живемо в штаті Мен, я вже спечив три пироги з чорниці за шість коротких тижнів, де ми були тут! Тому я подумав, що прийшов час поділитися своїм рецептом.

Немає нічого подібного до дикої чорниці Мен. Менша, ніж сорт високого куща, який ви зазвичай купуєте свіжим в продуктовому магазині, дика чорниця Мейна дрібніша, солодша та смачніша.

І просто ідеально підходить для пиріжків. Їх часто можна знайти замороженими на суперринку. І свіжі, або заморожені, ви можете використовувати їх будь-яким способом у своєму пирозі.

Мій рецепт — такий, який я адаптував із липневого випуску журналу "Сімейне коло" за липень 2009 року. Я спробував безліч рецептів протягом багатьох років, але цей, я вважаю, найкращий і послідовно виходить ідеально.

Решітки з гратами зробити дуже просто, вони просто виглядають складно, але вони чудово допомагають витяжці пари з вашого пирога.

Свіжий пиріг з морської чорниці
1 рецепт паштету Брізі з тіста для пирога (цей рецепт від Марти Стюарт. Це дуже просто і робить дивовижно легку і лускату скоринку)
2 пінти (4 склянки) чорниці — свіжої або замороженої
1/3 склянки білого цукру плюс 1 чайна ложка зарезервована
1/3 склянки світло-коричневого цукру
1/4 склянки кукурудзяного крохмалю
Цедра з однієї вапна
Сік з однієї лайма
Ванільне морозиво, необов’язково (ось мій рецепт домашнього морозива з ванільної квасолі)
Розігрійте духовку до 400 градусів і поставте духовку на нижню 1/3 духовки. Дерев’яною ложкою або шпателем обережно змішайте чорницю, 1/3 склянки білого цукру, коричневий цукор, кукурудзяний крохмаль, цедру і сік у великій мисці.

Розкачайте нижню кірку і помістіть у 9-дюймову тарілку для пирога. Насипте начинку в скоринку, потім розкачайте верхню скоринку і наріжте на 1/2 "широкі смужки колесом для кондитерських виробів, різаком для піци або гострим ножем. Сплетіть смужки в решітчасту верхівку для пирога, обрізаючи і обрізаючи краї. Натріть скоринку водою, після чого посипте зарезервованою чайною ложкою цукру.

Краї скоринки накрийте фольгою і випікайте пиріг 15 хвилин. Зменшіть нагрівання до 350 градусів, зніміть фольгу і продовжуйте запікати 45-50 хвилин, поки начинка не стане бульбашковою і скоринка не стане золотисто-коричневою.
Дайте пирогу трохи охолонути до готовності, після чого подайте з морозивом за бажанням.

(прокрутіть униз для рецепта для друку)

-укласти тісто, перемішати начинку, потім розкачати скоринку-
-наповнити пиріг коркою чорничною начинкою-
-ріже тісто, що залишилося на смужки-
-переплетіть смужки в гратчастий візерунок зверху пирога-
-різи і обтискні краї кори-
-чистіть скоринку водою, посипте цукром і запікайте-
-холодіть трохи і подавайте-
-закінчити пиріг з домашнім ванільним морозивом-
Рецепт адаптований за рецептом чорничного пирога, який з’явився в липневому номері журналу «Сімейне коло».

Свіжий пиріг з морської чорниці

Вихід: один пиріг

Автор: Джерело:
Чорниця дикої Мен невелика і солодка і ідеально підходить для пиріжків!

інгредієнти:

 • 1 рецепт тіста для пирога з паштетом Брізі *
 • 2 пінти (4 склянки) чорниці, свіжої або замороженої
 • 1/3 склянки білого цукру плюс 1 чайна ложка зарезервована
 • 1/3 склянки світло-коричневого цукру
 • 1/4 склянки кукурудзяного крохмалю
 • Цедра з однієї вапна
 • Сік з однієї лайма
 • Ванільне морозиво, за бажанням

інструкції:

Як приготувати свіжий пиріг з мейн чорниці

 1. Розігрійте духовку до 400 градусів і поставте духовку в нижню третину духовки. Дерев’яною ложкою або шпателем обережно змішайте чорницю, 1/3 склянки білого цукру, коричневий цукор, кукурудзяний крохмаль, цедру і сік у великій мисці.
 2. Розкачайте нижню кірку і помістіть у 9-дюймову тарілку для пирога. Насипте начинку в скоринку, потім розкачайте верхню скоринку і наріжте на 1/2 "широкі смужки за допомогою колеса для кондитерських виробів, фрези для піци або гострим ножем.
 3. Плетіть смужки в решітчасту верхівку для пирога, обрізаючи і обминаючи краї.
 4. Натріть скоринку водою, після чого посипте зарезервованою чайною ложкою цукру.
 5. Краї скоринки накрийте фольгою і випікайте пиріг 15 хвилин. Зменшіть нагрівання до 350 градусів, зніміть фольгу і продовжуйте запікати 45-50 хвилин, поки начинка не стане бульбашковою і скоринка не стане золотисто-коричневою.
 6. Дайте пирогу трохи охолонути до готовності, після чого подайте з морозивом за бажанням.

ПРИМІТКИ:

 * рецепт паште Брізі, який я використовую, якщо від Марти Стюарт. Це дуже просто і створює дивовижно легку і лускату скоринку. 
Створено за допомогою генератора рецептів