Оцет чотири злодіїв — трав'яний еліксир для ваших курчат | ® — Українська

в травах 6 коментарів
За легендою, під час Чорної чуми в Європі група злодіїв бродила по містах і селах, грабуючи будинки та могили жертв чуми, захищених від жертв жертв бубонської чуми самими трав'яними придумами, які мав один із злодіїв, травники приготовлений.

Коли їх нарешті спіймали, як розповідає одна історія, їм запропонували швидшу, гуманнішу смерть, повісивши, замість того, щоб спалити на колах, в обмін на рецепт.

Вони з нетерпінням переказали рецепт і відправили на смерть.

Інші версії історії розповідають, що злодіїв було б звільнено, якби вони поховали мертвих і вижили (що вони зробили за допомогою оцту), або що їх звільнить, якби вони поділилися своїм рецептом.

Незалежно від того, чи ні легенда, чи будь-яка її варіація — це правда, рецепт існує у багатьох різних формах і давно відомий своєю здатністю захищати від холодних мікробів.

"Чотири злодії" — це оцтово-часникова суміш, яка містить суміш трав із посиленням імунної системи, антибіотичними та антисептичними властивостями.

Хоча спочатку використовували для змочування тканин, що трималися до обличчя злодіїв, щоб запобігти зародкам чуми, це робить чудовим підсилювачем імунної системи для ваших курчат (або вас самих!), Коли наближається сезон холоду та грипу.

Традиційно кожен злодій вносив одну траву для змішування в оцті та часнику, але я використовую суміш із шести різних трав для більш сильного приготування.
Яблучний оцет є основою цього еліксиру, до якого просочуються свіжі трави.

Я вважаю, що мої кури насправді віддають перевагу смаку води з яблучним оцтом, і вони охоче ковтають цей настояний на траві оцет.

Запропонуйте цей оцет кілька разів на тиждень поруч із звичайною водою, особливо в зимові місяці, щоб підтримувати курей у здоровому стані.


Оцет чотири злодіїв
2 столові ложки свіжої лаванди
2 столові ложки свіжого майорану
2 столові ложки свіжої м’яти
2 столові ложки розмарину свіжого
2 столові ложки свіжого шавлії
2 столові ложки чебрецю
1 кварта яблучного оцту
4 зубчики свіжого часнику
Грубо наріжте або розірвіть трави і помістіть їх у кварцову консервну банку або іншу скляну ємність.

Наповніть банку яблучним оцтом, струсіть і дайте сидіти два тижні, струшуючи банку, щоб перемішати вміст кожні кілька днів.

Процідіть трави, потім наріжте зубчики часнику і додайте їх до рідини.

Дайте сидіти ще три дні, потім процідіть і перелийте назад в банку для муляра.

Обслуговуйте своїх курчат кожні кілька днів для щасливіших, здоровіших курчат.

Зберігайте додатковий еліксир у прохолодному, темному місці, де він повинен простояти кілька місяців.

Оцет "Чотири злодії" — це також чудовий натуральний замінник лизолу і чудовий для протирання поверхонь у вашому домі, щоб знищити мікроби.

Ви також можете пити столову ложку, додану з трохи меду, на склянку води кілька разів на день, щоб відмовитися від застуди та інших мікробів.

Останнє зауваження: було сказано, що ця горілка також може бути використана для того, щоб когось не турбувати далеко від вас.

Напишіть ім’я цілі на аркуші паперу — деякі традиції рекомендують використовувати коричневий папір або пергамент — і замочіть папір в оцті «Чотири злодії». Складіть аркуш паперу як можна дрібніше, а потім кудись закопайте його в бруд.

Хоча я не можу поручитися за таке вживання оцту, я можу вам сказати, що оцет чотири злодіїв є невід'ємною частиною мого природного утримання курки.

/ div>

Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Блогловін | Google+ | Emai l
© 2014 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий