Легкий фотоальбом Організатор насіння | ® — Українська

5 коментарів
Якщо ти схожий на мене, ти звикаєш до насіння. Це означає, що у вашому гаражі чи у вашому саду є незліченна кількість пакетів насіння, які зберігаються в горщиках з теракоти або зібрані на вашій лавці. Якщо ти теж схожий на мене, ти ненавидиш, коли речі не змінюються, і ти не можеш відразу покласти руки на те, що тобі потрібно. Отже, ось вам легко виправити насіння — використовуючи базовий фотоальбом.
Викопуйте альбом, який ви не використовуєте, / div>

Є кілька способів впорядкувати свої насіння. Ви можете впорядкувати їх за типом, тобто овочі, зелень, квіти тощо. Ви можете впорядкувати їх за місяцем, протягом якого вони повинні бути посаджені, або ви можете організувати їх у прямому алфавітному порядку. Ось як я вирішив організувати свою.

Тож я виклав пакети, виклав їх за алфавітом і потім засунув кожен пакет у кишеню в альбомі. Потім я вирізав порожній пакет із насінням, щоб поміститися у віконце на передній обкладинці альбому, і я закінчив. Тепер я зможу швидко і легко знайти насіння, яке шукаю.

Я належу до Клубу насіння місяця. За меншу ціну на чашку кави щомісяця ви отримуєте чотири пакети насіння без ГМО, вибрані для вашого клімату. Вибір вражаючий, всі види кабачків, дині, квасоля, помідори, а також широкий вибір кулінарних трав. Клуб по-справжньому спонукав мене розширити сферу мого саду, посадивши речі, про які я ніколи б і не думав вирощувати в минулому — наприклад, брюссельську капусту, ендіві та любитель. Краса в тому, що все, що я посаджу, що ми не їмо, кури із задоволенням допомагають!

Якщо у вас є більше насіння, ніж один альбом, можна створити кілька альбомів — розділити алфавіт або позначити один для трав, один для овочів тощо.
Для отримання додаткової інформації про клуб "Насіння місяця" натисніть ТУТ.
Щоб придбати фотоальбом, який я використовую, натисніть ТУТ.
Чи є у вас якісь хитрощі щодо організації насіння, якими ви хотіли б поділитися?

Я хотів би, щоб ви приєдналися сюди …
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2015 by, Inc. Всі права захищені.

Ця публікація включає партнерські посилання, і я можу отримати компенсацію, якщо ви натиснете на посилання і в результаті зробите покупку.

Оставить комментарий