Легкий майонез Jason Jar | ® — Українська

в Рецепти 2 коментарі
Якраз під час літніх рецептів, таких як салат з яєць, тунця чи курки та БЛТ, я хотів поділитися з вами геніальним способом зробити свій домашній майонез.

Швидкий і легкий, цей рецепт зведе ваші шкарпетки. Довірся мені. Це так просто і буквально займає близько трьох хвилин.

Все, що вам потрібно, це баночка для муляра та блендер із зануренням …. та свіжі яйця, звичайно!

Мабуть, всі знають хитрість блендера, але я!

Я роблю свій майонез майже до тих пір, поки у нас були кури, слідуючи цьому рецепту, який використовує звичайний блендер.

Але, на жаль, наш блендер вже упакований для нашого майбутнього кроку, тому я шукав альтернативні способи зробити майонез і натрапив на цей рецепт від The ​​Kitchn, використовуючи занурюючий блендер. Блискуче!

Я трохи переробив рецепт, а потім перейшов до створення декількох партій смачного, кремового майонезу взагалі за мінімальний час, з мінімальним очищенням. Тож ось що ти робиш.

** Прокрутіть донизу рецепт для друку **


Легкий майонез Jason Jar
(складає приблизно одну чашку)
Що тобі потрібно
3 курячих жовтки (або 2 качиних жовтка)
1/2 чайної ложки грубої кам'яної гірчиці
Сік з половини лимона
1/4 чайної ложки солі
1 склянка олії (можна використовувати оливкову, ріпакову, кукурудзяну, виноградне або суміш, що завгодно)
Баночка з пінтами для муляра (це ті, які я використовую)
Іммерсійний блендер (це є у мене)
Вимірювальні ложки (ці півеньки для вимірювання півня такі милі!)

Що ви робите
У банку з широким ротом пінтуйте муляра, додайте жовтки, гірчицю, лимонний сік і сіль. Кілька разів пульсуйте занурювальним блендером, щоб з'єднати.

Поєднавши, почніть додавати олію, по столовій ложці за один раз, пульсуючи, поки масло не вбудеться в жовтки.

Після того, як ви додасте приблизно половину олії, ви можете почати повільний дощ у банку для муляра, продовжуючи імпульсувати та емульгувати суміш. Ваш майонез повинен почати густіти і світлішати до лимонно-жовтого кольору.

Продовжуйте пульсувати до тих пір, поки ваш майонез не стане приємної консистенції. (Якщо він стане занадто густим, можна додати трохи води, щоб його проріджувати.)

Скористайтеся негайно або перекладіть майонез у півтораграмову банку, накрутіть кришку і залиште на прилавку при кімнатній температурі до 12 годин, після чого остудіть у холодильнику. Він повинен тривати тиждень в холодильнику.

Ви хочете спочатку залишити його при кімнатній температурі, щоб дозволити кислотності в лимонному соку, щоб допомогти вбити будь-які бактерії. Охолодження не дозволяє кислоті також працювати.

-розбийте свої жовтки в банку з масонами з гірчицею, лимонним соком і сіллю-

-початок пульсування в олії за раз
-в найкоротший час у вас буде смачний вершковий майонез-

Вихід: 1 стакан

Автор: Джерело:

Легкий майонез Jason Jar

Зробити власний майонез, використовуючи свіжі яйця від своїх курей, просто, коли ви використовуєте занурюючий блендер і баночку для муляра.

інгредієнти:

 • 3 курячих жовтки (або 2 качиних жовтка)
 • 1/2 чайної ложки грубої кам'яної гірчиці
 • Сік з половини лимона
 • 1/4 чайної ложки солі
 • 1 стакан олії *
 • Баночка пінта
 • / li>
 • Вимірювальні ложки

інструкції:

Як приготувати майонез Easy Mason Jar Jar

 1. У банку з широким ротом пінтуйте муляра, додайте жовтки, гірчицю, лимонний сік і сіль. Кілька разів пульсуйте занурювальним блендером, щоб з'єднати.
 2. Поєднавши, почніть додавати олію, по столовій ложці за один раз, пульсуючи, поки масло не вбудеться в жовтки.
 3. Після того, як ви додасте приблизно половину олії, ви можете почати повільний дощ у банку для муляра, продовжуючи імпульсувати та емульгувати суміш. Ваш майонез повинен почати густіти і світлішати до лимонно-жовтого кольору.
 4. Продовжуйте пульсувати до тих пір, поки ваш майонез не стане приємної консистенції. (Якщо він стане занадто густим, можна додати трохи води, щоб його проріджувати.)
 5. Скористайтеся негайно або перекладіть майонез у півтораграмову банку, накрутіть кришку і залиште на прилавку при кімнатній температурі до 12 годин, після чого остудіть у холодильнику. Він повинен тривати тиждень в холодильнику. (Ви хочете спочатку залишити його при кімнатній температурі, хоча для того, щоб дозволити кислотності в лимонному соку допомогти вбити будь-які бактерії. Охолодження не дозволяє кислоті також працювати.)

ПРИМІТКИ:

 * ви можете використовувати будь-який тип кулінарного масла, який вам більше подобається - оливкове, авокадо, волоський горіх, ріпак, кукурудзу, овочеве або суміш 
Створено за допомогою генератора рецептів