Легкі яєчні білі маски для обличчя | ® — Українська

в diy, яйця 6 коментарів
Коли жінка наближається до «певного віку», одна з моїх новорічних резолюцій цього року полягає в тому, щоб краще піклуватися про себе, включати вправи більше, їсти менше (і краще) та знаходити легкі, натуральні, домашні відвари для кращого волосся, шкіри , і нігті. Починаючи зі своєї шкіри, я читав на обличчя з яєчного білка.

Що може бути простіше? У нас, безумовно, завжди є яйця, і якщо ви просто використовуєте пальцем, щоб видалити залишене в шкаралупі біле, після того як ви зламали яйце, добре збийте його і намажте його обличчям, у вас є проста маска для обличчя.

Залиште на 20-30 хвилин, поки білий не висохне і не затвердіє (намагайтеся не рухати обличчям, поки маска висохне), а потім змийте її.

За повідомленнями, білки, колаген та вітаміни в яєчному білку можуть тимчасово підтягнути шкіру, видалити дрібні лінії, олію та мертву шкіру та навіть зменшити наслідки прищів та розацеї. Якщо ви відчуваєте себе більш честолюбними, ви можете спробувати кілька доповнень для вашого конкретного типу шкіри.

Трохи лимонного соку, доданого до ваших яєчних білків, очистять пори і діятимуть як очищаючий засіб для вашої шкіри. Деякі вівсяна каша і мед, що додаються, допомагають очистити, заспокоїти і відлущувати. Яблучна м’якоть — ще один чудовий відлущуючий інгредієнт, а трохи розтертого авокадо допоможе живити і розгладжувати вашу шкіру.

/ span>

Звичайно, там є найсеї, які спростовують твердження, що яєчний білок взагалі має будь-яку користь для вашої шкіри, але те, як я це бачу, є вільним і простим, тому мені справді нічого втрачати.

Я взявся за операцію Egg White Facial, обіцяючи собі щонайменше дві маски для обличчя з яєчного білка щотижня. Я звітую про свої результати, обіцяю! [Оновлення: Я так люблю це, це опинилось у моїй останній книзі! Дивись нижче]

Ти тим часом ви ніколи не пробували маску для обличчя з яєчного білка? Або у вас є ще одне улюблене обличчя для обличчя, використовуючи свіжі, натуральні компоненти, якими ви могли б поділитися?


Якщо вам сподобалася ця порада, вам сподобається моя нова книга!


Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Підписатися
© 2014 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий