Зробіть собі доцільне використання: курячий іржавий цинковий поливальник на портативний садильник | ® — Українська

в дію 2 коментарі
Отримала стару іржаву цинкову воду? Не викидайте. Ви можете легко перетворити його в милий переносний садовий плантатор для цибулин, трав, квітів або навіть овочів. Ось як:
На початку я не зрозумів, що / div>

І, звичайно, цього року, коли я вирішив, що хочу невеликий саджальник, який був портативний, щоб я міг перенести його на сонце або в тінь, якщо потрібно, але не зміг знайти нічого, що мені сподобалося, це на мені осяяло думку, що я можу легко зробити висаджувач з основи поливалки. Ось що я зробив:
Спочатку я очистив основу полива, а також міг і дав їй висохнути на повітрі. Поки він висихав, я покопався в гаражі і знайшов цей монстр-свердло, яке, на мою думку, зробить роботу зі свердлінням деяких дренажних отворів. Це точно! Я просвердлив невеликі отвори по всьому нижньому краю основи, потім обприскав всю основу двома покриттями білої фарби з рустолеумного напилення.
Поки це сушилося, я склеював два курячі силуети на шматки вуглецевого паперу. Я використовував деякі наклейки з мого магазину etsy, але ви можете роздрукувати будь-яку фігуру, яку ви знайдете на зображеннях google, наприклад, розмістити її та потім приклеїти до вуглецевого паперу. Я використав два зображення — одне, спрямоване на кожну сторону, — але ви можете мати своїх курчат, що рухаються в одному напрямку, якщо хочете.
Потім за допомогою олівця я простежив форми курятини по всьому підставі, трохи вище дренажних отворів. Далі я ретельно фарбував курей жовтою та рожевою акриловою фарбою. Я додав ряд жовтих і рожевих яєць уздовж зовнішньої губи основи.
Два покриття з прозорого поліуретанового покриття, щоб захистити саджальник від елементів, і ми майже закінчили.
Частково засипте дно кісточками або скелями для дренажу, а потім засипте горщиком або верхньою грунтом.
І ваш садівник закінчений! Я зараз поклав кілька цибулин весни — нарциси, гіацинти та крокуси, — але я думаю, що я пересаджу замість себе мою нову саджалку. Це дозволить зберегти м'яту, яка міститься досить добре, і я можу тримати її на задній сходинці для легкого доступу до кухні.
Тепер, якщо я можу просто зрозуміти, що робити з верхньою частиною поливалки! Якщо у вас є якісь пропозиції, я хотів би їх почути.

ЗАВЖДИ ЖИТТЯ ЛИШЕ ЛИШЕ З ЦИКАМИ!


Я хотів би, щоб ви приєдналися сюди …
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Блогловін | Google+ | Електронна пошта

Оставить комментарий