Зробіть собі зробіть власний підручник з ринку мішечок для кормів ® — Українська

в diy 50 коментарів
Сумки для годівлі виготовлені з неймовірно міцного матеріалу і бувають різного роду красивих кольорів і візерунків, і прикро просто викидати їх.

Деякі громади забороняють пластмасові продуктові пакети, інші знімають кілька центів з вашого продуктового рахунку за кожен мішок, який ви використовуєте, але навіть якщо ви живете в районі, який не дає стимулу використовувати сумку для багаторазового використання, його все одно дорогим, простим, екологічно чистим способом, який допоможе зберегти довкілля.

Я зшивала всі наші корми для кормів до ринкових мішечків, які чудово підходять для продуктів, в'язання, книг, пляжу або походів до магазину кормів.

Вони не рвуться, тримають набагато більше, ніж звичайний поліетиленовий пакет і їх дуже просто зробити, вимагаючи лише базових навичок шиття і, можливо, півгодини вашого часу.

Матеріали:
Мішок для подачі на 40 або 50 фунтів (вимитий і висушений)
44-дюймова нейлонова або бавовняна павутина (або ви можете використовувати відкинуті смужки сумки для виготовлення ремінців)
Координуюча котушка з нитки та бобіни
Швейні машини, оснащені голкою середньої ваги 90/14
Рулетка
Щіпці ножиці
Прямі шпильки
Інструкції:
Виміряйте 21 "вертикально вгору по передній частині сумки, орієнтуючи потрібну конструкцію на передню частину сумки в середині 17".
Позначте лінії різання і виріжте верхню і нижню частини мішка (збережіть клаптики, якщо ви хочете використовувати їх як ремінці).
Переверніть сумку назовні. З сумкою лежачи плоско, пришийте по нижньому краю, залишаючи припуск на шви 1/2 ".
Складіть сумку, все ще зсередини, вирівнявши сторони, тому нижній куточок кожен утворює трикутник. Виміряйте 4 "від точки трикутника з обох сторін і позначте лінію зшивання.
Зшийте уздовж лінії з обох сторін (це утворює плоске дно), а потім обріжте точку кожного трикутника за допомогою шпилькових ножиць, залишивши припуск на шви 1/2 ".
Ось так виглядатимуть кути, якщо сумка повернена правою стороною.

Якщо сумка все ще виворітна, складіть верхній край на дюйм, а потім ще один дюйм, переконайтесь, що верхній край складений рівномірно, а дизайн прямий.

Розріжте павутинку навпіл, щоб утворити дві ручки і підтягнути один кінець кожної ручки під складку, розміром 5 "від зовнішнього краю з обох сторін сумки, петлі звернені донизу до нижньої частини сумки.
Приколоти на місці.

Якщо ви хочете використовувати мішки-клаптики для ручок, виріжте дві 3-х широкі 22-дюймові смужки, складіть на третини, пришпиліть, а потім зшийте кожен край зигзагоподібним стібком, щоб зробити тонкі смужки, схожі на ремінці.
Після того, як ваші ремінці будуть зроблені і закріплені на місці, зшийте уздовж нижнього краю верхньої частини сумки за допомогою зигзагоподібного стібка.
Потім переверніть ручки вгору і зшийте по верхньому краю сумки за допомогою прямого стібка і зачепивши кожну ручку, щоб закріпити її на місці.
Ось так виглядатиме готова ручка (я використовував темну ручку для цієї фотографії, щоб ви могли бачити зшивання).
(Як виглядає завершена ручка на зовнішній стороні сумки.)
Виверніть сумку правою стороною.
Складіть сумку плоскою вздовж бічних складок і обережно прогладьте, використовуючи середню температуру нагрівання та шматок бавовняної тканини між праскою та мішком (інакше мішок буде танути).
Вуаля! Ось у вас це — милий утилізований екологічно чистий корм для сумки для корму!

Приєднуйтесь до мене тут
/ центр>
© 2012 від, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий