Зробіть власні драпірування для вашого курника | ® — Українська

у курчат, diy, health Залиште коментар

Взимку часткове перекриття маленьких дверних дверей, якими курчата користуються протягом дня, щоб приїхати та вийти з куреня, може допомогти зберегти протяги. з. Важливо, щоб у вашої куртки була хороша вентиляція, але не бути скромною — і ці милі «драпірувальні штори» виконують трюк!

Ви можете використовувати клаптики тканини, стару завісу для душу або старий кухонний рушник (мій улюблений!), Щоб повісити над дверним отвором.
Спочатку буде багато підозр. Як і все нове, вашим куртам, орієнтованим на рутинну зміну, знадобиться деякий час, щоб перевірити додаток здалеку.

Може знадобитися деякий час, щоб ваші кури звикли ходити по драпіруваннях (зображте машину, яка проходить через автомийку!), Але якщо ви повісите їх рано взимку і зав'яжіть їх спочатку, до моменту, коли настане холод ваші кури повинні бути звикли до них, і тоді ви можете дати їм повісити перед отвором.
Вони будуть тримати заблоковані двері від поривів вітру, при цьому все ж дозволяючи вашим дівчатам отримувати доступ до куреня та виходити з нього.

Що тобі потрібно:

A / div>

Короткий шматок товстого дюбеля (я фарбував мін чорним кольором, щоб відповідати дужкам)
Два кронштейни для штор (у мене тут є моя)
Два цвях у формі U
Стрічка

Що ви робите:
Розріжте рушник або тканину навпіл. Переверніть сирі сторони і подол, потім дно, якщо використовуєте тканину (чайний рушник вже буде зігнутий збоку і знизу, звичайно!).
Переверніть верхню частину дюйма або більше, щоб зробити кишеню, через яку дюбель буде ковзати і прошиватися уздовж цього шва.
Потім просто просуньте дюбель по верхньому шву вашої тканини, розташуйте кронштейни над дверним отвором, прикріпіть їх до стіни і просуньте дюбель через будь-яку сторону. Закрутіть гвинти, щоб закріпити дюбель.
Поставте цвях у формі U з обох боків штор і прибийте кожну на свої місця. Пров'яжіть коротку довжину стрічки через кожен цвях і зав'яжіть панелі назад.
Нехай ваші дівчата звикають заходити і виходити через дверний проріз протягом декількох днів, а потім спробуйте залишити штори, що звисають над отвором дверей.
Вуаля! Більше не холодних протягів у вашому курені цієї зими!
Цей швидкий і простий проект "Зроби сам" був узятий з моєї книги 101 Зберігання курчат, які зараз доступні на Amazon.com, Barnes & Noble та місцевих магазинах кормів та книгарнях по всій країні!


Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Підписатися
© 2018 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий