Перетворення будиночка для собак для качок — Легкий проект "Зроби сам" ® — Українська

в diy, качки 15 коментарів
~ Наступного разу я навіть не потурбуюсь про гніздовий ящик, оскільки вони все одно не використовують його ~
Коли у нас було лише дві качки, вони радісно спали в курнику з курчатами в дерев’яній коробці на підлозі. Але коли ми отримали ще 5 каченят минулої весни, я вирішив, що час для качок мати свій будинок. На щастя, на краю нашого майна стояв старий дерев’яний собачий будинок, який сидів порожнім з моменту придбання нашого будинку. Я змітав гнізда білочки та мишей та всі павутинки, перетягнув її на хід і розпочав перетворити її на качину.

Ось як це виглядало, коли я брався за свій проект.
Першим кроком було вичісування, а потім новий шар фарби. Я також встановив собачу собаку на дерев'яних дошках, щоб зняти її з землі, щоб дно не загнивало і щоб запобігти хижакам копатися під ним.

Потім за допомогою кедрових коктейлів (близько 8 доларів / пачка на Lowes) я прибив новий дах з кедра на черепицю.

Я вирізав вентиляційні отвори спереду і ззаду і скріплював апаратну сітку з внутрішньої сторони, щоб запобігти доступу мишами, щурами або ласками.
Шматок дерева з прибитими до нього планками робить гарний пандус.
Я вирізав двері з шматка фанери, щоб підходити до отвору, а потім прикріпив засувку, захищену від хижака.
Дірка, вирізана в одній стороні будинку, з дерев’яною коробкою, прикріпленою (зробленою з уламків фанери), стає коробкою для гніздування. Звичайно, маленька Белла не витримала перевірки!

Черепиця, навісна дах завершила коробку.

Я вирізав вентиляційне вікно в протилежну сторону, скріплював апаратну сітку над ним, а потім використовував вирізи з фанери для виготовлення навісних дверей.
Поки йде дуже добре, використовуючи лише залишки деревини, а кедр трясе. Я вимикав звичайні металеві петлі для цих чорних петель сараю. Невелика інвестиція, і вони виглядають так симпатичніше.

Я рукою намалював знак над дверима….
А потім додав солом’яну постільну білизну і зшив стару бандану, яку я розрізав на штори для гніздової коробки. Качки люблять і їх приватне життя!
Легкий післяобідній проект. У качок зараз гарний, теплий, сухий, безпечний будинок, в якому можна спати.
Я не знаю, як це у вашому домогосподарстві, але в нашому, я буду тим, хто будує речі — швидше за все, тому що я занадто нетерплячий, щоб чекати, коли мій чоловік повернеться з роботи додому і пояснить чи намалює, що я хочете побудувати (але це ціла "ще одна історія"). У мене навіть є власний набір інструментів. Вам не потрібно багато, адже я побудував дві курячі чашки та каченяти, використовуючи лише акумуляторну дриль, молоток, штапельний пістолет, лобзик та циркулярну пилу.
А якщо ви хочете по-справжньому "по-дівочому" ….

(Я насправді рою викопую ці рожеві інструменти — можна поставити під сумнів, що мій чоловік НІКОЛИ не позичив їх!)


Приєднуйтесь до мене тут
/ центр>
© 2012 від, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий