Вибір правильного огорожі для вашого курінника, бігу чи саду | ® — Українська

in coop, gardening Залиште коментар


Безпека вашої зграї від хижаків — це щось важливе, що слід враховувати, якщо ви новачок в утриманні курчат, або будівництві чи покупці нового куратника, курячого трактора чи бігу.

Захист овочевих овочів у безпеці від зайців-маронів, оленів та диких птахів — це завжди боротьба.

Не всі курячі огорожі або варіанти огорожі створюються однаковими — а використання неправильного типу огорожі може призвести до серцевих втрат.


Курячий дріт

Моя бабуся, утримувач курей протягом усього життя, завжди казала мені, що курячий дріт не підходить ні для чого, крім утримання курей (або поза, залежно від випадку). І вона мала рацію. Собака, лисиця чи єнот можуть за короткий час прорвати курячий дріт.

Ще одна небезпека полягає в тому, що часто немовлята пташенят можуть прожиматися через отвори. Курячий дріт виготовляється з оцинкованого дроту і, як правило, поставляється з 1-х або 2-дюймовими шестикутними отворами.


Курячий дріт ніколи не слід використовувати на вентиляційних отворах, отворах чи вікнах. І це не слід використовувати для вашого бігу, якщо ви залишаєте своїх курчат у бігу цілий день, коли нікого немає вдома.

Про єдине, що я можу використовувати курячий дріт для навколо пробіжної зони — це прикрити верх, щоб утримати повітряних хижаків протягом дня. Це не зупинить єнота чи кулісу, які можуть піднятися на бік вашого бігу або зберегти його назавжди, але це принаймні трохи сповільнить його.

Тож якщо ви цілий день вдома, пробіг видно з дому, кури користуються ним лише вдень і вночі зачинені в своєму курені, і ви в основному переживаєте за яструбів, то курячий дріт — це доступний варіант щоб покрити верхню частину вашого пробігу.

Курячий дріт також є хорошим варіантом для відокремлення вашого бігу (якщо, наприклад, ви інтегруєте нових членів зграї), або відокремити курчасту курку та її пташенят всередині курника від загальної популяції.

Курячий дріт — також чудовий варіант огорожі для вашого саду. Це убереже кроликів, оленів та курей, а також котів. Хоча кури можуть очистити огорожі на 4 або 5 футів, нестабільність курячого дроту часто відштовхує їх від переїзду, оскільки у них немає нічого міцного, щоб окунятися зверху, щоб перестрибнути, а потім перестати.

Курячий дріт також є прекрасним способом захисту маленьких рослин, поки вони встановлюються. Створити навколо них «клітку» за допомогою курячого дроту — це швидко та просто, і це захистить рослини від поїдання ваших курей, оленів чи зайчиків.

Плюси: Відносно недорогий, простий у різанні та роботі, гнучка, чудово підходить для огородження саду
Мінуси: Не захищений від хижаків, іржавіє досить швидко

Краще використання: Для захисту невеликих рослин, для огорожі в саду, накрийте верхівку денного пробігу

Пташина сітка

Подібним до курячого дроту є птиця сітка (іноді її ще називають пташиною або оленячою сіткою). Вироблені з пластику, отвори в сітці для птиці різняться за розміром.

Це також недорого, а єдиним безпечним способом використання кооператора чи саду є захист ваших культур від диких птахів, курей, зайчиків чи оленів. Будучи пластичним, він навіть не такий хижий, як курячий дріт. Але знову ж таки, це простий, доступний спосіб покрити вершину денного пробігу.

Плюси: порівняно недорогий, дуже простий у різанні та роботі, легкий, гнучкі, досить міцний
Мінуси: Не захищений від хижаків

Найкраще використання: для огорожі в саду, захисту кущів або прикриття верхівки ходу

1/2 "зварений дріт

Зварений дріт (або апаратне полотно, як його іноді називають) є найбезпечнішим варіантом для вашої куртки та ходу. Це непроникне для ще більших хижаків, таких як собаки, койоти та лисиці, але убереже найменших хижаків, включаючи ласощів, змій та мишей.

Для вікон та вентиляційних отворів у вашому курнику ви маєте провести зварний дріт 1/2 ". Якщо ви хочете бути дуже обережними, ви можете вибрати розмір 1/4", але майте на увазі, що для скорочення потрібно ВЖЕ .

Я використовую 1/2 "зварений дріт на всіх отворах в курнику (і у мене також є звичайний екран вікон на вікнах, щоб не вилітати мухи), а також вздовж нижніх трьох футів моєї курки.

Маючи менші отвори внизу пробігу (а також занурившись у землю) — це хороша практика, оскільки більшість хижаків буде шукати, щоб потрапити на рівень землі. Це запобігає вторгненню єнота, щоб спробувати схопити моїх курей чи качок, утримує змій від прослизання, а також не дає полевим мишам.

Плюси: утримує всіх хижаків
Мінуси: досить дорогий, потрібен час на різання, жорсткий, тому він зберігає форму, але може бути важко зігнутий
Найкраще використання: вентиляційні отвори та вікна, нижня частина ходу, захисна від хижаків нічна ручка

1 "Зварений дріт

Зварений дріт також поставляється з 1-дюймовими отворами. Я використовую зварений дріт 1 "уздовж трьох останніх футів мого курника. Це все ще не дозволить уникнути будь-яких хижаків, схожих на єнотів чи рибалок, але це трохи доступніше і простіше вирізати дріт на 1/2 ", тому я все ще зменшую свій ризик, при цьому трохи економлячи.

Плюси: утримує всіх, крім найменших хижаків, трохи швидше вирізати тоді на 1/2 "зварений дріт
Мінуси: досить дорогий, потрібен час на різання, жорсткий, тому він зберігає форму, але може бути важко зігнутий
Найкраще використання: денний пробіг


Дріт зварний 1/2 "х 1"

Ще один варіант звареного дроту — це огорожа розміром 1/2 "х 1". Це чудовий вибір для вашої курки, якщо ви зможете її знайти. Я думаю, що його іноді називають також огорожею із кроликами. Він поєднує безпеку 1/2 "отворів з легкістю вирізання 1" отворів.

Плюси: утримує хижаків, трохи швидше розрізає потім на 1/2 "зварений дріт, тримає форму
Мінуси: Досить дорого, їх важко знайти, все ж потрібен час, щоб різати, жорсткий, може бути важко зігнутий
Найкраще використання: ручка, захищена від хижаків день або ніч


Ланцюгова посилання ( фотокредит: / центр>

Ланцюгова ланка — чудовий варіант для вашої курки. Якщо у вас є старий біг для собак або ви можете знайти який-небудь фехтування у списку Крейга, подумайте про перестановку його на курку.

Щоб ваш біг був більш захищеним від хижаків, якщо ви не вдома протягом дня, нижній два-три фути можна загорнути в дріт меншого калібру, щоб уникнути змій, мишей та ласкі, а також запобігти проникненню єнота через більші отвори в ланцюговій ланці.

Але особливо, якщо ти борешся з більшими, сильнішими хижаками, такими як койоти, коти-боби, гірські леви чи ведмеді, ланцюжок — дуже хороший вибір для твого бігу.

Плюси: утримує більших хижаків
Мінуси: Не вдасться утримувати дрібніших хижаків, важко перенастроїти або змінити розмір
Найкраще використання: Безпека в денному бігу від великих хижаків

Електричне огородження

Якщо ви турбуєтесь про більш великих хижаків, таких як ведмеді, пуми або гірські леви, то електричним фехтуванням може стати шлях.

Структурування подвійного шару огорожі працює добре — означає, що електричне огородження бігати навколо бігового огорожі з таким чином, як "нічия земля" стопи або близько того, щоб зробити ваших курей ще безпечнішими.

Електричне огородження також може бути ефективним, якщо ви хочете пустити курчат протягом дня на вільний простір і часто змінювати місце, де вони блукають.

Незважаючи на те, що електричне огородження може бути дорогим початковим капіталом, і його потрібно періодично перевіряти, щоб переконатися, що він працює, як тільки ви придбали комплект і встановите його, він може забезпечити відносно велику площу, де ваші кури зможуть безпечно вигулювати.

Плюси: утримує більших хижаків, забезпечує додатковий рівень безпеки
Мінуси: зміна несправності, потребує трохи її налаштування, дорога, не захищає від повітряних хижаків
Найкраще використання: велика зона вільного дальності, рівень безпеки протягом дня роботи

Більше способів підвищення захисту

Інша річ, яку слід врахувати для додаткового захисту в нічний час, — це встановлення сонячних хижаків NiteGuard Solar Predator навколо вашого бігу та садової ділянки.

Вони вмикаються автоматично в сутінках і блимають до світанку, додаючи ще один шар безпеки вашому куратнику та зоні бігу, а також утримуючи оленів та єнота від вашої кукурудзи.

Звичайно, використання правильного фехтування та замикання курей у курені вночі — обов’язково. (Однак ваша кукурудза сама по собі!)

Який із типів огорожі ви не обрали для свого бігу, він повинен бути занурений не менше 8 дюймів у землю і висунутий у формі фартуха або "J", щоб запобігти копанню хижаків. Додавання деяких каменів, битого скла чи виробів з каменю, інших твердих уламків у траншею, яку ви копаєте, щоб поховати огорожу — також хороша ідея.

Фехтування — це не область, на яку потрібно скупитися, особливо якщо мова йде про безпеку курей. Купуючи найкраще, що ви можете собі дозволити, це дозволить уникнути багато душевного болю та втрат у майбутньому.


Я хотів би, щоб ви приєдналися сюди …
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2016 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий