Кури — всеїдні, а не вегетаріанці | ® — Українська

у курчат, здоров'я, частування Залиште коментар

Зі словника Merriam-Webster:
om · ni · vore / ˈämnəˌvôr /
іменник
Тварина чи людина, яка їсть як рослини, так і тварин як основну їжу.

Слово всеїдне походить від латинських слів omni, що означає "все або все" і vorare, що означає "пожирати". Хоча деякі комерційні виробники яєць заявляють, що їх яйця від курей, що живляться "вегетаріанцями", кури — насправді всеїдні.

Це означає, що вони можуть ( і повинні!) Їсти дієту, яка містить як рослини, так і тваринні білки. І кури навряд чи поодинокі у своїх їдальніх уподобаннях у тваринництві.

Інші всеїдні, звичайно, включають люди, але також ведмеді, свині, собаки, лисиці, скунси, опосуми, миші, бурундуки та неймовірно … мурахи.


Комерційні корми для курятини поєднують збалансовану суміш зерен і насіння, часто доповнену кістковою або рибною мукою. Звичайно, це не вегетаріанська дієта, хоча деякі органічні корми використовують личинки комах як джерело білка замість м'ясного джерела — але все-таки не вегетаріанське.


Кури, залишені на власні пристрої, так само щасливо кусаються / в центрі>

Важливо зазначити, що кури будуть їсти і «живе», і мертве м’ясо. У той час як деякі м’ясоїди їдять лише свіже м'ясо, яке вони вбивають, а деякі, як грифи, гієни та інші відлякувачі, в основному їдять підлогу, кури їдять і те, і інше.


Ви помітите, що молочні продукти не згадуються. Це тому, що кури непереносимі лактози і не перетравлюють молочні цукру, тому, хоча вони будуть насолоджуватися випадковим йогуртом, блюдом з молоком або сиром, занадто багато може спричинити шлунковий дистрес, тож краще уникати подачі молочних продуктів.

Однак кури абсолютно люблять яйця!
Яєчні, круто зварені або навіть сирі, вони збиватимуть стільки яєць, скільки ви їх годуєте — і будете здоровішими для цього. Яйця — одне з найкращих джерел білка, доступне як для людей, так і для курчат.

(І перш ніж підняти руку, щоб запитати, жодне годування курей яйцями не перетворить їх у їдців яєць, а також не зробить їх людоїдами.) Тож подавайте ці яйця, шкаралупу та все!


Не варто турбуватися і про перетворення вашої зграї на людоїдів, тому що технічно кури народжуються людоїдами, оскільки пташеня пташеня потрапляє в жовток яйце, яке вилуплюється безпосередньо перед розтріскуванням шкаралупи.

І так, кури можуть навіть їсти курку. Хоча ми більше не їмо курятину вдома, я даю своїм курчатам тушку індички, і ви повинні побачити, як вони вибирають це чисто!

Тож наступного разу, коли ви готуєте вечерю або думаєте про те, щоб залишити свої залишки на тарілці, коли ви пообідаєте, збережіть ці обрізки для своїх курей.

Звичайно, частування повинно обмежуватися приблизно 10% раціону вашої зграї, тому пам’ятайте, все в міру.

Дозволити вашій отарі безпечний вільний вигул — це чудовий спосіб забезпечити, що вони харчуються великою кількістю різноманітних рослин і тварин (в основному комах), які їм потрібні, щоб вони були щасливі і здорові, і відкладали вам смачні свіжі яйця!Ресурси:
Посібник із здорової курятини
http://articles.extension.org/pages/73541/what-does-a-chicken-eat
https://biologydictionary.net/omnivore/
https://www.washingtonpost.com/news/wonk/wp/2015/04/29/consumers-love-chickens-that-are-vegetarian-fed-never-mind-what-the-birds-want-to- їсти
http://www.thepoultrysite.com/articles/94/feeding-chickens-for-best-health-and-performance/Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Бюлетень
© 2017 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий