Ландшафтний дизайн на задньому дворі | ® — Українська

in gardening Залиште коментар

Багато з вас вирощують курей на задньому дворі, яким дозволено блукати на задньому подвір’ї, або під наглядом, або без нагляду, і може бути цікаво, чи добре ваш існуючий ландшафтний дизайн, якщо ваші кури випадково кусаються на ньому (що вони схильні робити!)
Мене часто запитують, які види рослин, кущів та дерев безпечно посадити навколо курей.Крім того, мене часто просять перелік овочів і трав, які можна посадити в саду, безпечні для поїдання курей та / центр>
Здебільшого все, що ви посадите для своєї родини, як правило, є безпечним для ваших курчат, за кількома помітними винятками — що-небудь у сімействі пасльонових — тобто помідори, баклажани або біла картопля — або речі з сімейства цибулин.
Що стосується трав, то кулінарні трави, як правило, безпечні для ваших курей, хоча є й інші трави, які можуть бути шкідливими.

Але я не бачив занадто багато списків інших видів рослин, які ви, можливо, вже є у себе на задньому дворі, або думаєте про посадку на задньому дворі, тому я провів кілька досліджень і придумав кілька "безпечних" списків і то деякі рослини, які можуть становити проблему для ваших курей.
Багато цих "токсичних" рослин фігурують у списках рослин, токсичних для худоби загалом, а не конкретно для курей, але, як завжди, я скоріше помиляюся на стороні обережності.

Зазвичай кури (та інші тварини) знають достатньо, щоб триматися подалі від усього, що може бути токсичним, тому, хоча, наприклад, я не пішов би зірвати всю вашу живоплоту олеандра, я не пішов би зі свого шляху, щоб садити що-небудь поблизу вашого кооператора або куди блукають ваші кури, що може бути небезпечно, якби їх з'їсти.

Зазвичай тварини, забезпечені належним харчуванням у своєму щоденному раціоні, не їдять листя, листя або насіння потенційно шкідливих рослин, але іноді з цікавості чи нудьги вони можуть просто вирішити кусати щось, чого не повинні.

Один цікавий факт: нічого в природі не отруйне насправді не має смаку. Але все-таки … навіщо ризикувати? Нудно, голодне або молодих птахів може стати занадто цікавим.


Що безпечно для курчат?

Безпечні посадки для вашого двору включають …

Кущі / Чагарники

Окрім ягідних кущів, існує безліч інших видів кущів, якими ваші кури можуть насолоджуватися без побоювань. Наші качки особливо люблять подрімати під різними кущами у нашому дворі.

Beautyberry (Калікарпа)
Ожина
Чорниця
Кущі метеликів
Глід
Хоста
Ялівець
Бузок
Малина
Троянди

Квіти

Є велика кількість їстівних квітів, якими можуть насолоджуватися ваші кури. Їстівні квіти також роблять чудовий гарнір з напоями чи десертами!

Дихання немовляти
Холостяк Кнопка
Бджолиний бальзам
Бураж
Календула
Ромашка
Шишки
Ромашки
Діантус
Ехінацея
Холліхок
Лаванда
Мальви
Нігтики
Трусики
Півонії
Петунії
Шавлія з ананасом
Троянди
Сальвія
Snapdragon

Соняшник

Солодкий Вільям

Фіалки
Кривошип
Зінія
Дерева

Якщо ви плануєте додати кілька дерев для тіні у вашому дворі або навколо курки, це хороший вибір.

Ольха
Зола
Осика
Береза
Вічнозелений
Рис
Фундук
Гікорі
Магнолія
Мімоза
Шовковиця
Долоня
Пекан
Тополя
Ялина
Сикомор

Виноградні лози

Виноградні лози, що затягуються на бік курки, надають чудовий відтінок від сонця, а також трохи вітрового блоку. Є кілька моїх найкращих варіантів.

Зелена квасоля
Огірки
Виноград
Жимолость (квіти і нектар безпечні, але стебла, виноградна лоза та ягоди деяких сортів токсичні, деякі ні, тому спочатку проводять дослідження)
Жасмін
Ранкова слава (насіння деяких сортів токсичні, тому перевірте перед посадкою)
Настурція
Горох
Троянди
Сквош


Отже, що не безпечно?

Перелік токсичних рослин обширний і в жодному разі не слід вважати, що тут перераховано у повному обсязі.
Я просто намагався перерахувати деякі більш поширені речі, які ви можете розглянути, як посадити у себе на подвір’ї, і застережу, що вони можуть мати шкідливий вплив на ваших курей.
Більше …

Кущі / Чагарники

Не всі кущі безпечні для ваших курей. Хоча я б не обов'язково витягував їх усіх зі свого подвір’я, я навмисно не став би нічого з цього навколо своїх курей.

Азалія
Кровотеча серце
Самшит
Папороть Bracken
Палаючий кущ
Бузина бузина
Евкаліпт
Півник
Холлі
Гортензія
Омела
Гірський лавр
Нандіна
Олеандр
Філодендрон
Рододендрон
Вістерія

Квіти

Багато цибулин токсичні для тварин і з’являються в цьому списку квітів, щоб їх уникати.

Амаріліс
Беладонна
Лютик
Хризантеми
Нарцис
Дельфініум
Гіацинт
Ірис
Джек в амвоні
Лантана
Лілія
Люпин
Молочниця
Нарциси
Вішалка
Пуансеттія
Мак
Тюльпан
Дерева

Багато дерев можуть створити проблему, що стосується випалених плодів / листя / насіння. Ось кілька прикладів дерев, про які слід подумати, перш ніж садити їх навколо своїх курей.

Яблуко (насіння містить ціанід)
Абрикос (ями містять ціанід)
Авокадо
Коробка старійшини
Кедр
Вишня (ями містять ціанід)
Дросель
Цитрусові (лимон, лайм, апельсин, грейпфрут) занадто багато лимонної кислоти можуть призвести до отримання м'яких оболонок яйця
Евкаліпт
Кінський каштан
Червоний клен
Дуб
Персик (ями містять ціанід)
Слива (ями містять ціанід)
Сумак
Дика вишня
Тис

Виноградні лози

Не всі лози безпечні. Ось які слід уникати навколо курей.

Касторова квасоля
Клематиси
Жимолость (див. Вище, це залежить від сорту)
Плющ
Помилковий жасмин (Кароліна або жовтий)
Ранкова слава (насіння деяких сортів токсичні, тому перевірте перед посадкою)
Отруйний сумах
Труба лоза
Вірджинія плазун

Багато перерахованих вище токсичних рослин також токсичні для людей, котів і собак, тому дотримуватися деяких безпечніших варіантів, як правило, краще все навколо.

Ось справді хороший, вичерпний перелік рослин та їх токсичність.
Принаймні, це гарна ідея, щоб можна було виявити токсичні рослини, тому, якщо ви підозрюєте в отруєнні, ви зможете звузити можливого винуватця, щоб повідомити про це ветеринара.

Якщо ви підозрюєте в будь-якому типі отруєння, введення певної патоки чорної пастки або активованого вугілля може працювати як природний детоксикатор і допомогти вимити будь-які токсини, перш ніж потрапити до ветеринара.


Примітка. Пам’ятайте, що хоча курчата роблять досить гарну роботу, вирішуючи, що добре їсти, пускаючи їх на вільний простір, це ризикує, що вони поглинуть щось недобре для них, включаючи будь-які газонні чи рослинні засоби, які ви можете використовувати, включаючи добрива, гербіциди чи пестициди .

Я особисто рекомендую утримуватися від використання будь-яких хімікатів у вашій власності, якщо ви вирощуєте курчат. Це здоровіше і безпечніше для вашої родини та інших домашніх тварин.

Деякі з даних цієї статті були вилучені з
моя книга «Садівництво з курками» (Voyageur Press, 2016)

Інші посилання / подальше читання:
https://yourdogadvisor.com/garden-safety/
http://poisonousplants.ansci.cornell.edu/php/plants.php?action=indiv&byname=common&keynum=1
http://veterinaryteam.dvm360.com/top-5-trees-poisonous-large-animals
http://www.hobbyfarms.com/14-toxic-plants-your-chickens-must-avoid-3/
http://www.poultryclub.org/poultry/poisonous-plants-and-toxins/
http://www.birdsafe.com/woods.htm
http://www.poison.org/articles/2007-jun/are-morning-glories-poisonous
http://www.dummies.com/home-garden/hobby-farming/raising-chickens/plants-that-are-poisonous-to-chickens/
https://www.mypetchicken.com/backyard-chickens/chicken-help/Are-there-any-plants-that-are-poisonous-to-H226.aspx
https://poultrykeeper.com/general-chickens/poisonous-plants-chickens/

Відмова: Є багато, багато інших рослин, які можуть становити загрозу для ваших курей. Також деякі рослини, що знаходяться в безпечному списку, можуть бути шкідливими, якщо їх поглинути у великій кількості або якщо вони забруднені цвіллю, грибками, пестицидами, гербіцидами чи іншими хімічними речовинами.

Різні тварини по-різному реагують на різні рослини. не можуть нести відповідальності за будь-яку шкоду, каліцтва чи смерть, яка зазнає будь-якої зграї, що виникає внаслідок опори на інформацію, що міститься тут. Вся інформація надається лише для розважальних цілей і повинна розглядатися як така.

Я хотів би, щоб ви приєдналися сюди …
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2016 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий