Курячі фіранки "Гарненько з метою" | ® — Українська

in Chickens, coop Залиште коментар

Коли ви живете в умовах холодного клімату, важливо підтримувати курник якомога тепліше взимку (без використання фактичного електричного тепла, тобто).
Кури досить холодостійкі, але як тільки температура починає опускатися до однозначних цифр, вони цінують певну теплоту в курені, особливо вночі, коли вони сплять.

Усунення протягів у кожусі має вирішальне значення, так як додавання приємної теплої, ізолюючої підстилки на підлозі, як солома.

Деякі люди вирішують утеплити чашки або укласти тюки соломи вздовж стін. Підвішування драпірувань над маленькими дверцятами, якими користуються курчата, може допомогти утримати протяги протягом дня.

Але одне, про що забувають багато курячі — це вікна.
Тепер правилом є те, що 1/5 стін курника має складатися з вікон. Це має забезпечити адекватну вентиляцію кожуха, особливо влітку, а також дозволити сонячному світлу, щоб допомогти зігріти кожух взимку.
Але чи знали ви, що споруди, як будинки та котельні, втрачають велику кількість тепла через вікна? Однопанельні вікна, якими є більшість курячих чашок, втрачають значно більше тепла, ніж двоскладні вікна, як у більшості наших будинків.
Тож ваш куратник, ймовірно, втрачає від 10-30% теплоти тіла, яке вирощують ваші кури протягом ночі, поки вони сплять через вікна.

Бічна примітка: десять курей виробляють стільки ж тепла, як і звичайна лампочка потужністю 100 Вт.

Отже, звичайно відпускати все тепле тіло просто через вікна не є оптимальним. Оптимально, ви хочете, щоб сонячне світло випромінювалося крізь вікна, прогріваючи курник цілий день, а потім захоплюючи це тепло від сонця, а також тепло тіла курей вночі в курені.

То яке рішення?
Куронні штори, звичайно!

Найкращі важкі «драпірування» з вовни або товстих рушників. Але будь-який тип тканини, який ви можете затягнути через вікна в куртці вночі, буде корисним і допоможе зберегти курат — і ваших курей — тепліше.

Вони не повинні бути фантазійними. Але це ніколи не шкодить!

Мені подобаються ці штори для буйволів, які я зробив для купера цієї зими. Мені все одно потрібно підкріпити їх другим шаром, щоб зробити їх ще ефективнішими при утепленні віконної зони, але поки вони кращі, ніж нічого.

І я люблю ці штори, які я знайшов підлітковими затискачами, щоб закріпити тканину. Це дозволяє легко розкручувати та відмивати або відмивати та замінювати штори, коли вони потребують очищення! Насправді я використовував ті самі прути на шторах для гнізд для своїх дівчат.

Якщо ви живете в холодному кліматі, я настійно рекомендую накривати вікна кухні на ніч. Можна навіть просто використовувати старий рушник, який висить на двох цвяхах — повірте, вашим курчатам це буде байдуже!

А якщо ви живете в теплому кліматі, то фіранки , які ви можете тягнути закриті влітку , щоб блокувати тепло сонця і тримати кулер курник також є хорошою ідеєю.

Якщо вам сподобалася ця проста порада, вам сподобається моя книга 101 Зберігання курчат, які зараз доступні там, де продаються книги!
Купівля джерел:Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Підписатися
© 2019 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий