Чи можу я отримати сальмонелу від курчат на задньому дворі? | ® — Українська

10 коментарів
Коли хтось каже "сальмонела", ви, швидше за все, відразу думаєте про сирі яйця чи птицю, і ви матимете рацію (хоча це може бути домовлено і від поїдання забруднених садових продуктів).

Сальмонела IS найчастіше заражається від не- або недостатньо приготовленої продукції птиці, і насправді підраховано, що 1 на 20 000 яєць містить сальмонели. Курятина не повинна хворіти сальмонелою, щоб передати збудників вам.

Тож чи варто вас турбувати сальмонели у зграї двору? Що ж, давайте подивимося, що таке сальмонела, як вона заражена і чи можна її запобігти.Що таке сальмонела?

Пропуск усіх технічних мум-джамбо, сальмонельоз (або сальмонельоз) — це бактеріальна хвороба, яка вражає кишковий тракт людини, курей та інших птахів та ссавців.

Вірите чи ні, це / div>

Які симптоми сальмонели?

Симптомами сальмонели у людини є судоми, діарея, нудота, озноб, лихоманка та / або головні болі. Зазвичай симптоми проявляються протягом 6-72 годин після вживання зараженої їжі і можуть тривати до тижня.

Як правило, у здорових дорослих, які часто одужують, не звертаючись до лікаря, сальмонела може призвести до смерті людей похилого віку, хворих, тих, у кого порушена імунна система, вагітних жінок та дітей, якщо вона не лікується антибіотиками і якщо вона рухається через кров і до інших органів в організмі.

Симптоми у курей включають слабких і млявих птахів, пухку жовту або зелену посліду, пурпурові гребінці та вати, падіння вироблення яєць, посилення спраги, зменшення споживання корму та схуднення. Це може бути смертельно небезпечним для курки, якщо її не вчасно лікувати.

Ось хороша стаття з веб-сайту UnsafeFoods.com:

8 спалахів, пов’язаних із курятами на задньому дворі: як це відбувається і як захистити свою сім'ю
-в люб’язності CDC, де показано випадки з початку року, станом на 25 травня 2017 року.

Як поширюється сальмонела?  

На щастя, це не повітряне захворювання, бактерії сальмонели зазвичай поширюються на курей за допомогою щурячих чи мишачих послідів у воді, кормах, вологому ґрунті чи підстилці / посліді. Також через яйце передається пташенятам матками, які заражаються.

Потім бактерії сальмонели можуть передаватися людям, які їдять неправильно приготоване м'ясо або яйця від заражених птахів, або вкладаючи руки в рот після дотику до курчат або яєць, які контактували із зараженими гризуном або курячим калом.

Діти до п'яти років складають велику кількість випадків сальмонельозу, швидше за все, передачі бактерій з рук в уста.


Як запобігти сальмонелу?

Гарна особиста гігієна (миття рук ОБОВ'ЯЗКОВО після поводження з курчатами!), А також утримання чистого курника та бігу — найкращі способи запобігання сальмонели. Біобезпека заднього двору є критично важливою. Приготування страв знищує бактерії, тому обов'язково готуйте яйця належним чином, перш ніж їсти їх, якщо вас турбує. Цікаво зазначити, що заморожування яєць НЕ вбиває сальмонели.

Ось кілька інших порад, які допоможуть запобігти поширенню сальмонели:

Гігієна

 • Присвятили "куряче взуття", яке носять тільки в кузові, в і з нього
 • Завжди мийте руки в теплій мильній воді протягом принаймні 20 секунд після поводження з пташенятами, курками або яйцями
 • Використовуйте дезінфікуючий засіб для рук після курей, якщо ви не можете вимити руки
 • Контролюйте маленьких дітей, коли вони біля курей
 • Навчіть дітей не класти руки в рот, особливо коли кури
 • Не цілуйте своїх курей! Обійми тонкі, петтінг — це добре. сидіння на колінах добре. Просто ніяких поцілунків.
 • Не їжте і не пийте навколо своєї отари, не діліться їжею
 • Не пускайте курей у свій дім; якщо у вас є пташенята дитини або хвора курка, приділіть таку зону, як грязьова, пральня або гараж, як тимчасовий простір для них

Безпека яєць / м’яса

 • Утримуйте чисті ящики в чистоті
 • Часто збирайте яйця протягом усього яйця
 • Відмовтеся від зламаних або надзвичайно брудних яєць
 • Не мийте яйця, коли їх збираєте. Дозвольте природній «цвітінні» захистити внутрішню частину яйця від потрапляння бактерій і вимити яйця безпосередньо перед їх вживанням
 • Охолодити яйця після збору їх, щоб уповільнити ріст бактерій
 • Промийте яйця в теплій воді безпосередньо перед їх приготуванням
 • Варіть яйця принаймні до 160 градусів, щоб білки були твердими
 • Готуйте птицю принаймні до 165 градусів, щоб не залишалося рожевого кольору і не витікали соки
 • Тримайте сиру птицю окремо від інших харчових продуктів і подумайте про використання обробної дошки, призначеної тільки для птиці
 • Використовуйте одноразові паперові рушники для очищення кухонних поверхонь замість губок або посуду

Безпека зграй

 • Купуйте пташенят із поважних джерел, щоб зменшити шанси на захворювання
 • Зберігайте імунну систему вашої зграї сильною, а курей — максимально здоровими
 • Якщо ви подаєте яєчні шкаралупи назад своїм курчатам, але обов'язково промийте шкаралупу і дайте їм висохнути на повітрі протягом декількох годин, принаймні перед тим, як їх розчавити і подати назад (сальмонела може витримати лише 1-4 години на свіжому повітрі на твердому повітрі поверхня)

Що робити, якщо я думаю, що моя зграя заражена сальмонелою?

Пташина лабораторія чи ветеринар можуть перевірити вашу стадо на сальмонельоз, і тоді лікування антибіотиками — один курс, який ви можете взяти.

Але в якості альтернативи (або якщо у вас немає ветеринара птиці поруч, ви можете спробувати трав'яного мудреця. Останні дослідження показали перспективні результати використання кулінарного шавлії для боротьби з сальмонелою.

Свіжий нарізаний шавлія, запропонований вашій зграї, вільний вибір, сухий шавлія, доданий до їх корму, або ефірні олії шавлії у воді можуть допомогти перемогти бактерії.

Додавання шавлії до регулярного раціону вашої отари є гарною профілактикою в будь-якому випадку. Шавлія часто використовується в рецептах смаженої курки та інших страв з курки. Збіг? Я думаю, що не. Я думаю, що покоління тому, через роки, хтось з'ясував співвідношення і ці два страви почали поєднуватися.

Профілактичні заходи важливі, оскільки курчата, заражені сальмонелою, будуть переносниками хвороби, а яйця, відкладені цими курками, можуть містити бактерії.

На щастя, ймовірність полягає в тому, що сальмонела не буде жити всередині яйця. Її можна знайти в яєчному білку проти жовтка, який є лужним середовищем, і не містить належних поживних речовин, щоб бактерії могли процвітати.

Однак чим довше яйце сидить, не охолоджуючи або варивши, тим більше шансів бактерії рухатись до жовтка і врешті-решт проникати в жовток, який, багате на поживні речовини, дозволить бактеріям рости. Сальмонела може жити тижнями або місяцями в оточенні яєчних білків.

Хороша новина полягає в тому, що яйця на задньому дворі, якщо будуть вжиті належні запобіжні заходи, навряд чи містять або передають сальмонельоз вашій родині.

Загроза сальмонели НЕ повинна відмовляти вас від вирощування курей на задньому дворі, поводження з ними якомога частіше АБО приготування їжі з вашими яйцями.

Мені подобається робити E Gg Nog , майонез , макаронні вироби карбонари та тирамісу з нашими свіжими яйцями, всі з яких містять сирі або частково варені яйця. Я не хвилююся, тому що я знаю (і контролюю), як наша зграя міститься, годується і вирощується, а також як наші яйця збираються і зберігаються.
Дивіться: П’ять трав ваших курчат будуть любити
Пропоноване читання / посилання:
http://www.news-medical.net/news/20121211/Sage-could-protect-young-chickens-against-salmonella.aspx
http://www.incredibleegg.org/egg-facts/egg-safety/eggs-and-food-safety
http://www.fsis.usda.gov/factsheets/salmonella_questions_&_answers/
http://www.cdc.gov/salmonella/
http://www.naturalnews.com/027520_sage_herb.html
http://www.nhs.uk/chq/Pages/how-long-do-bacteria-and-viruses-live-outside-the-body.aspx
https://www.theatlantic.com/health/archive/2015/01/the-new-antibiotics-might-be-essential-oils/384247/
http://triblive.com/opinion/editorials/12377522-74/sunday-pops

© 2013 by, Inc. Всі права захищені.
Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Підписатися
© 2018 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий