Чи можу я принести свіжі яйця через TSA і в літаку? | ® — Українська

в Яйця Залиште коментар

Я б ризикнув здогадатися, що завдяки тому, як я заробляю на життя, я подорожую зі свіжими яйцями більше, ніж у звичайної людини.
Чи то летять через країну, щоб записати ранкове шоу в Каліфорнії, чи подорожувати до Атланти, щоб виступити на ярмарку, чи прямувати на Середній Захід, щоб зробити підписання книги, я вважаю, що засуваю в мою коробку або дві свіжі яйця. багаж досить часто.

Але ще частіше ті з нас зі свіжими яйцями часто люблять дарувати їх родині та друзям.

І коли швидко наближаються канікули та величезна кількість людей, які летять на далекі напрямки та повертаються до своїх рідних будинків на Різдво, у мене кілька людей надіслали електронною поштою запит / div>

І відповідь — Так! І не потрібно намагатися і підкуповувати агентів TSA смачними, свіжими яйцями! Насправді це правильно з веб-сайту TSA:
Хоча на сайті TSA є відмова від відповідальності, що це врешті-решт вирішується на розсуд агента TSA, я весь час прилітав зі свіжими яйцями, ні разу не конфіскував або забороняв їх проходити через TSA.

Я зазвичай літаю по-американськи, але також привозив яйця через TSA на рейсах з United та Delta. Авіакомпанія, з якою ви подорожуєте, насправді не має значення, оскільки правила диктує TSA, а не окремі авіакомпанії.

Ось кілька речей, які я дізнався з досвіду "яєчного кур'єра", щоб ваш досвід пройшов безперебійно:

Пакуйте яйця в міхурову упаковку, тканинний папір або газету

Мені подобається транспортувати яйця прямо в коробці для яєць, але загортати кожне яйце окремо в щось, щоб трохи подушити їх — це хороша ідея.

Збережіть картонну прикрасу під час посадки

Оскільки є хороший шанс, що агент TSA захоче відкрити коробку для огляду ваших яєць, не зав'язуйте її стрічкою, шпагатом або струною тощо. Збережіть прикраси, коли доїдете до місця призначення.


Встановіть коробку в сумку

Ручне перенесення яєць через TSA — це найкраща ставка. Хоча TSA дійсно дозволяє свіжі яйця у ваших зареєстрованих пакетиках, я б ніколи не намагався перевірити яйця! Я думаю, що всі ми бачили, як обробники багажу обробляють багаж!

Покладіть коробку в свій пластиковий Tote, щоб пройти TSA

Якщо ви залишите коробку в руці, сумка, ймовірно, потрапить до перевірки. Встановивши коробку самостійно у власному пластиковому кольорі, ви гарантуєте, що весь мішок не буде оглянутий.

Я майже можу гарантувати, що агент TSA відкриє коробку. Це траплялося зі мною щоразу. Я запевняю їх, що вони яйця, і кожен раз, коли моя коробка була пропущена.Поцікавтеся, чи можна яйця зрозуміти вручну, якщо вони родючі

Зазвичай я приношу яйця через TSA, щоб використовувати "реквізит" на телевізорі або на столі для підписання книг, або як подарунок господині подрузі, але я також приніс із собою площинні яйця, що висиджуються, на літаку.

Якщо ви транспортуєте інкубаційні яйця, я б запропонував вам попросити їх передати XRay замість сканованих. Про всяк випадок.

Я успішно вилупив яйця, що пройшли через машину XRay, але варто запитати, чи можна яйця перевірити вручну та чи не піддавати їх скануванню.


Встановіть коробку на підлогу під сидінням перед вами

Оскільки предмети зміщуються у накладних контейнерах літака, я завжди люблю встановлювати коробку з яйцями на підлогу під сидінням переді мною, поруч із сумкою.

Отже, це довге і коротке перенесення яєць через TSA і в літаку. Досить прямо.

А для тих, хто цікавиться, я також успішно проводив курки з курятини, свіжої та сушеної трави через TSA.

Безпечних подорожей та щасливих свят!


Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Підписатися
© 2018 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий