Чи можуть кури розпізнавати один одного? | ® — Українська

у курчат, здоров’я 2 коментарі

Ви ніколи не замислювалися про те, чи визнають ваші кури один одного? Або тебе впізнають? Може, скажімо, вибирати вас із лінійки? Або замислювались, що — незважаючи на лікування, — вони насправді раді бачити вас, коли ви повертаєтесь додому з роботи?

Ну виявляється, що не тільки ваші кури впізнають ВАС, вони також можуть розпізнати до 100 інших членів зграї — як і сімейну собаку.

Цікаво, / центр>

(Хоча я не впевнений, які параметри вони використовують для вибору своїх "людей", оскільки моя зачіска змінюється досить часто, а іноді я навіть ношу шапку!)

З особистого досвіду я знаю, що кури також можуть визнавати інших видів тварин як товариша чи ворога — і навіть конкретну, окрему тварину як друга чи ворога. Наприклад, якщо наша собака заїжджає за кутом поза ходом, наші кури навіть не реагують.

Однак у кількох випадках, коли відвідував сусідського чи товаришського собаку, кури одразу мерзнуть і дзвонять тривожно. І якщо говорити про це, кури здатні видавати щонайменше 30 різних звуків, кожен з яких має специфічне значення, яке вони всі розпізнають.

Цікаво відзначити, що нещодавно вилупилися пташенята впізнають свою матір за зором і з вухом. Дослідження показали, що "коли сиділа курка в темряві від її пташенят і на її місце поклали іншу криваву курку, пташенята все одно знайшли свою матуху, не маючи змоги її побачити. Коли курку замаскували різними способами, її пташенята все одно прийшли до неї ». [ джерело]


Що захоплююче, це те, що, схоже, це не працює по-іншому — у тому, що кривава курка, як правило, приймає будь-яких пташенят і, здається, відповідає на звуки, які вони видають (тобто, на виклик лиха, якщо вони холодні чи втрачені) замість їх появи.

Мабуть, її материнський інстинкт запускається, і вона відчуває відповідальність за ВСІ дитячі пташенята! Ця риса дозволяє дуже легко ковзати одноденних пташенят, яких ви вилупили в інкубаторі або навіть придбали в магазині корму під кривавою куркою.

Вона, швидше за все, сприйме їх так, ніби вони були її власні. І пташенята дитини відгукнуться на її тепло, оскільки їх первинний інстинкт приводить їх у джерело тепла.

Одне, що точно, це те, що кури не впізнають один одного за нюхом. Кури насправді взагалі не мають дуже розвиненого нюху, оскільки це було б дуже мало корисності для них у дикій природі.

Тож якщо ви додаєте до стада нових членів зграї і намагаєтесь обдурити курей, щоб вони не могли їх ідентифікувати, натираючи всіх сушильними простирадлами (не питайте … це насправді порада, яку я читав в Інтернеті!) Або обприскуючи їх з білим оцтом, щоб «замаскувати» їх аромат не спрацює.

І не кладіть нових членів на ніч після темряви, коли ви замикаєте куратник … коли сонце заходить, ваші кури зможуть підібрати новачків із лінійки!

Тепер, коли ми знаємо, що кури впізнають один одного по зору, і ми знаємо, що вони можуть розрізняти членів зграї, цікаво спостерігати, як вони взаємодіють. Мої, що цікаво, не обов'язково здаються, що віддають перевагу тим, хто виглядає так само, як і вони, тобто того ж кольору або породи.

Вони , схоже, обирають приятеля у вільний час, але, як правило, залишаються послідовними. Чи вважаєте ви, що у ваших курей є BFF (найкращий пернатий друг)?

Список літератури / Подальше читання
http://articles.extension.org/pages/66175/normal-behaviors-of-chickens-in-small-and-backyard-poultry-flocks
https://www.upc-online.org/thinking/social_life_of_chickens.html
http://www.thehappychickencoop.com/20-surprising-things-you-didnt-know-about-chickens/
http://www.fresheggsdaily.com/2013/10/do-you-see-what-i-see-12-fascinating.html

Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Блогловін | Google+
© 2017 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий