Чи можуть кури літати? | ® — Українська

in Chickens Залиште коментар

Мені щотижня і в тиждень мені задають багато питань, але одне з найбільш поширених — "Чи можуть кури літати?" І незважаючи на те, що вони птахи та мають пір’я та крила, відповідь — ні.

Дорослі, стандартні домашні кури не можуть літати. Не хвилюйтеся, що ваша зграя курей на задньому дворі відлетить, якщо ви не нагодуєте їх достатньо смачними частуваннями.

Вони не переселяться до Флориди, коли стане холодно (хоча я мушу сказати, що взимку ми бачимо набагато більше курей у повітрі, ніж влітку!)

У кращому випадку, вони зможуть очистити огорожу на задньому дворі, щоб перекусити смачні на вигляд багаторічні рослини вашого сусіда, або злетіти на дерево, щоб уникнути мандрівного собаки, але насправді у них дуже мало мотивації намагатися літати — навіть якби могли.


Чи можуть кури літати?

Хоча я не міг знайти оригінальний документ для підтвердження цього маленького примх, але, мабуть, найдовший зафіксований політ курки був 13 секунд у 2014 році.

Найдовша зафіксована відстань, яку курка пролетіла, — 301,5 футів. Технічно це не дуже летить, як у «літаючому кулі» чи летить далеко.

(На жаль, оскільки я не зміг знайти будь-якої іншої інформації про цих передбачуваних рекордних курей, я не знаю, яка порода є рекордом, або якщо записи навіть утримує одна і та сама курка.)

Тому, хоча вони спустилися з (імовірно) льотних джунглів, кури сьогодні мають занадто велику масу тіла і занадто короткі розмаху крила, щоб досягти підйому, необхідного для справжнього польоту.

І навіть пташині джунглі, які є найближчим живим родичем нинішньої курки та уродженця Індії, Китаю та Південно-Східної Азії, можуть пролітати лише на невеликі відстані.

Вони не літаючі «витривалі». Їх головне призначення, перебуваючи у повітрі, — встати на гілки дерев, щоб скакати — або ухилитися від захоплення хижаками.

Вибух

Ігрові птахи, такі як пташині джунглі, тетереви, фазани і перепелиці, використовують свої польотні м’язи на крилах, щоб злетіти в досить вертикальному, швидкому сплеску енергії (званий "поривом вибуху"), головним чином, щоб вони могли врятуватися від хижаків.

Кури на задньому дворі здатні здійснювати ще менші та коротші пориви, коли їх розводили з великими грудьми та більшою масою тіла протягом століть одомашнення.

Вони, як правило, лише «летять», щоб врятуватися від небезпеки або очистити огорожу, якщо трава виглядає зеленішою з іншого боку (або щоб не ходити на «страшні білі речі», як ті з нас, хто живе в місцях, де сніг теж знає) добре!).

Вони повільно пристосувалися до життя на землі, коли ноги звикали ходити, крила зменшилися в розмірах і навчилися клювати їжу з землі. У наш час курка більше використовує крила, щоб захистити та захистити пташенят дитини та зберегти їх у теплі, ніж намагатися літати!


Відсікання курячих крил

Але хоча кури технічно не вміють літати, вони, звичайно, можуть очистити огорожу заввишки до 4-5 футів, якщо вони дійсно придумують це. Обрізання крила може допомогти запобігти цьому, хоча я особисто не є фанатом стрижки крила.

Я вважаю, що це підриває природну красу курки, заважає їй уникнути хижака, якщо це потрібно, і якщо вона може вилетіти з-під пера, це означає, що не тільки повітряні хижаки, такі як яструби та орли, можуть влітати, але лисиця, єнот та інші хижаки можуть перелізти та зайти.

Таким чином, критий пробіг — це ваша найкраща ставка та набагато краще рішення, ніж обрізання крил.

А чи можуть кури літати з обрізаним крилом? Так, деякі можуть все ще хитатися і перелітати через паркан незалежно.«Летаючі» породи

Є деякі породи, які, як правило, є більш «літаючими», ніж інші. Ці породи мають меншу масу тіла і включають андалузців, легорнів, анконів, пенедесенкасів, араукан та багатьох порід бантам.

Ці породи вміють літати далеко вгору на дерева, на дахи курганів або сараїв і т. Д. Але вони все ще не збираються відлітати на вас.

Крім того, маленьким пташенятам і маляткам вдається отримати повітря і вилетіти з брудерів і ручок до повного вирощування, оскільки їх крила пропорційно більші, ніж їх тіла, поки вони все ще ростуть.

Нелітати

З іншого боку, ви не турбуєтесь про те, що ваші більші "повнотілі" дівчата навіть очищають низьку стіну. Вони нікуди не їдуть, якщо це не передбачає ходьби!

Ви можете значно зменшити ймовірність того, що ваші кури вийдуть з курника чи заднього двору, зосередившись на важких породах із спокійними особистостями, такими як Орпінгтони, Брахми, Кочіни тощо, і забезпечивши їм відносно без стресу середовище, багато їсти і гризти, і достатній простір.

Для отримання додаткових порад щодо утримання курей у своєму саду шукайте копію / b> у книгарнях та садових магазинах по всій країні.

Список літератури:
Найдовший зафіксований курячий політ
Як вирізати курячі крила


Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Підписатися
© 2018 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий