Рецензія на книгу: Набуття землі Форест Притчард | ® — Українська

107 коментарів
Кілька тижнів тому молодий фермер на ім’я Форест Притчард зв’язався зі мною і запитав, чи не хотів би я переглянути книгу, яку він нещодавно написав. Він сказав мені, що він обробляє землю своєї родини в долині Шенандоа у штаті Вірджинія та продає м'ясо та продукцію на ринку місцевих фермерів. І що він написав книгу хронічно, як врятував господарство своєї родини.

Мене заінтригувало Будучи прагнутим письменником, а також прагнутим фермером (хоч і в набагато менших масштабах і ніколи не є єдиним джерелом доходу нашої родини), я із задоволенням погодився прочитати книгу Фореста. Я маю на увазі, цей хлопець справжній фермер. Він вирощує корів та свиней, курей та урожай. І він це робить повний робочий день. Як фермер сьомого покоління, він був вирішений піти на органічне землеробство, щоб зберегти американську традицію, яка швидко вмирає і майже неможливо зробити вигідною. Все це, незважаючи на те, що він був недавним випускником коледжу, не маючи наміру повертатися на ферму спочатку і практично не мав практичного досвіду.
Коли ви заглибитесь у його книгу " Отримати землю" , ви навчитесь поряд із Форестом, коли він тюкує сіно, вирощує курей і бере свиней на вбивство. Він також ділиться економічністю та доцільністю отримання прибутку від годин, днів та тижнів наполегливої ​​праці.
Його книга часом жартівлива, часом душевна. Гіркі солодкі в розділах, але надихаючі протягом усього. Попередження, написане Джоелем Салатіним, говорить про калібр книги, але до того моменту, коли я закінчив власне вступ містера Притчарда, я зрозумів, що ця людина може не тільки господарювати; він також може писати.
Якщо ви прочитали лише одну книгу цього літа, зробіть це набираючи перевагу . Книга сильно торкається поточної комерціалізації продуктів харчування, які споживаються в цій країні. Він відзначає фермера-самоучка, який вирішив досягти стійкого способу життя на своїй сімейній фермі. Видавницький тижневик назвав цю книгу однією з / div>

Форест Прітчард — це професійний фермер, який обслуговує клієнтів на ринках місцевих фермерів кожен вихідний. Його вірші були опубліковані в національних літературних журналах, а його ферма Сміт Медоуз демонструвався в НПР та на "Вашингтон Пост".
Замовляйте ЗАРАЗ від Amazon.com у м'якій обкладинці або для свого Kindle!

ПРИЄДНАЙТЕСЬ ДО НАС FACEBOOK

Оставить комментарий