ОГЛЯД КНИГИ: Чистий шифер: Кулінарна книга та посібник від редакції Martha Stewart Living | ® — Українська

3 коментарі
Ви не можете судити про книгу за її обкладинкою, але в цьому випадку абсолютно красива обкладинка — це лише тизер для тонн очей цукерки всередині цієї нової кулінарної книги. Редактори Martha Stewart Living ще раз вивели її з «чистого шиферу»: Кулінарна книга та посібник (Скиньте здоров'я, детоксикуйте своє тіло і відчуйте себе найкращим).
Я не читав хорошої кулінарної книги за деякий час, і ця не могла прийти в кращий час. З весною прямо за кутом, зараз ідеальний час натиснути кнопку скидання на шкідливі харчові звички та переорієнтуватися на чисте, здорове харчування. Частина книги про дієту, частина кулінарної книги, частина посібника з харчування, ця книга призначена для того, щоб допомогти вам у переконливі своїх харчових звичок включити більш здоровий масив поживних та зміцнюючих здоров'я інгредієнтів.
Поміркуймо, дієта може бути нудною, але ця кулінарна книга так красиво сфотографується, і рецепти включають такі смачні інгредієнти, як свіжий лосось, авокадо, рожевий грейпфрут, цільнозернові зерна, яйця та багато інших різнокольорових фруктів та овочів, настільки художньо покритих, це неодмінно зробить здорове харчування цікавим (або, принаймні, набагато менш нудним!) Деякі з барвистих, поживних рецептів включають:
-Смажені солодкі перці та морква з апельсином та лісовими горіхами
-Салат із грейпфрута, лосося та авокадо-
— Салат з брюссельської капусти з насінням авокадо та гарбуза —
— Курячі паєльці з кабачками і шпинатом-
— Салат з кабачків з помідорами, цвітінням кабачків та рікоттою —
-Салат «Швис Шард» з вареним яйцем-
Опублікована як план «скидання та детоксикації», ця книга, безумовно, може послужити основою для здорового цілорічного плану меню, використовуючи багато свіжих (ключовий — «СВІД»), простих інгредієнтів. Він зруйнований на шість розділів для легкої орієнтації. (Мені особливо сподобався розділ про коктейлі, розділений на різні цілі, такі як "енергізація", "протизапальна", "детоксикація" тощо)
На сторінках також включено декілька "планів дій", які викладають конкретні меню, щоб перейти на більш здорове харчування, для тих, хто схильний дотримуватися їх. Розділи книги:
поповнити — відійти на добрий початок
перезавантажити — пити для здоров’я
підзарядка — завантажте свої овочі
reenergize — вибирайте свої закуски з розумом
відновити — приготувати їжу з речовиною
розслабитися — потроху щось солодке
Я не можу чекати, коли я заглиблююся в рецепти цієї кулінарної книги і почати їх пробувати. Я також збираюся використати цю книгу в якості путівника для озеленення нашого саду і цього року, включивши в план садівництва набагато більше поживних овочів.
Я настійно рекомендую цю кулінарну книгу всім, хто зацікавлений у харчуванні себе та своєї родини більш здоровим харчуванням, яке візуально приголомшує і приваблює смакові рецептори. Я люблю різноманітність рецептів та турботу, яку доглядали при складанні та фотографуванні інгредієнтів та готових страв. Звичайно, це не вегетаріанська кулінарна книга, вона містить багато овочевих рецептів, які можна використовувати як основну страву або гарнір, тому це має подобатися як вегетаріанським, так і не вегетаріанським.
О, і я згадував, що є також розділ про десерти? Ну, звичайно, всі знають, що темний шоколад є антиоксидантом і тому корисний для вас!
/ div>

-2014, Clarkson Potter / Publishers-
Відмова: Мені безкоштовно надали копію цієї книги для перегляду, однак на мою думку жодним чином не впливає подарунок і цілком моя власна.

Я хотів би, щоб ви приєдналися сюди …
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Блогловін | Google+ | Emai l

© 2015 by, Inc. Всі права захищені.

Rozetka UA

Оставить комментарий