Краще безпечніше, ніж вибачте — запасайте свою курячу аптечку | ® — Українська

у курчат, здоров’я 21 коментар

Якщо ви вирощуєте курей досить довго, настане день, коли вам потрібно буде надати першу допомогу. Будь то розтягнення, болі ступні, зламаний ніготь на ногах, проколене поранення, укус комах, респіраторна інфекція, порізи, обмороження, джміль, відкриті болячки, кліщі, глисти або травма від іншої курки чи хижака, ви хочете бути готовими до заздалегідь, щоб ви не бігали, намагаючись знайти те, що вам потрібно, або здійснивши екскурсію до магазину, емоційний безлад, з хворобливою куркою на руках.

(Я також знаходжу, що запасна аптечка стане в нагоді в сараї, коли я травмую себе, що трапляється частіше, ніж я хотів би визнати. У мене була моя частка осколків, зшиті пальці, пил в очах та інші незначні захворювання, які швидко усуваються предметами з аптечки для курчат.)

ЗБОРОЧИЙ КОМПЛЕКТ ПЕРШОЇ ПОМОЩИ

Вам знадобиться міцний пластиковий контейнер з кришкою. Невеликі ящики для риболовних снастей добре спрацьовують, як і невеликі пластикові коробки для ремесел від Walmart або Dollar Store. Звичайно, я зараз так багато тримаю під рукою, що це все більше не вміщується в цей маленький контейнер!
Напишіть на кришку постійним маркером номер телефону вашого ветеринара, а також номер телефону нашого місцевого магазину кормів. Хоча ваш ветеринар може не лікувати курей сам по собі, вони все ще будуть важливим контактом у багатьох ситуаціях, і багато власників магазинів кормів знайомі з поширеними захворюваннями.
Всередині комплекту ви хочете мати:
Сольовий розчин (для промивання бруду або пилу з очей)
/ b> (вбиває мікроби)
Неоспорин (потрійна антибіотикова мазь — без знеболення, знеболюючі засоби можуть бути шкідливими для курей)
Домашня птиця VetRx (виліковує дихальні недуги, лускату ногу та очей)
Нутрі-Дренч (рідкі вітаміни та інші поживні речовини)
Рідкий дитячий бенадрил (вводити у випадку укусів бджіл, оси чи скорпіона)
Рідкий кальцій (допомагає курячі яйця)
Зелений Гоо (все природне вазелін та Неоспорин)

Вітаміни та електроліти чи звичайний педіаліт (для поповнення електролітів у надзвичайно жарку погоду)
Мед (натуральний антисептик з цілющими властивостями)
Солі Epsom (для замочування ніг осколками або джмелем. Також при прийомі всередину солі Epsom — або патоки — можуть нейтралізувати і допомогти вимити токсини, допомогти при закупорці кишкового тракту, зменшити діарею та лікувати випади шлунка)
Бальзам для мішків, кокосове масло та / або вазелін (для запобігання обмороження на гребінці або ноги)
Засіб порятунку Баха для домашніх тварин (природне зняття стресу)
Kocci Free (все природне протипаразитарне та кокцидний засіб)
Спрей для догляду за ранами та шкірою Терацина — (нетоксичний спрей, який можна використовувати для лікування порізів, подряпин, болячок і незначних травм, а також очних інфекцій та джмеля.)
Blu-Kote (антисептичний / протигрипучий спрей * зауважте, що Blu-Kote не дозволений для використання у птиці)

Накладки з марлі, стрічка для надання першої допомоги, ветеринарне обгортання, гострі ножиці
Порошок для зупинки крові (доступний у вашого ветеринара)   або кукурудзяний крохмаль (також зупинить кровотечу)
Бавовняні кульки, дерев'яні палички для ескіму, поради, скальпель, крапелька для очей, пінцет, маленькі плоскогубці, гумові рукавички, миючий засіб для посуду, пластиковий шприц, ножиці для нігтів для собак, маленький ліхтарик із запасними батареями

Примітка: Blu-Kote — фіолетовий спрей, який важко видалити з рук, одягу тощо. Використання паперового рушника або рулону туалетної тканини для розбризкування сфокусує спрей на курку в місці розташування рани і запобіжить виникненню спрею потрапляючи на все. Носити рукавички все ж рекомендується, якщо ви не хочете, щоб це було все на пальцях!

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Будь-який антибіотик або знеболюючий засіб, який закінчується «каїном» або «тростиною» (бактин, новакаїн, лідокаїн, бензокаїн тощо), може бути шкідливим або навіть смертельним для курей, і НІКОЛИ не слід застосовувати.
Крім того, вам слід тримати поруч невелику підводку для домашніх тварин та м’яку ковдру для можливої ​​поїздки до ветеринара. Ящик для собак або велика клітка для птахів також слід тримати під рукою. Це зробить досконалу «кімнату для оздоровлення» для курки, яку потрібно відокремити під час одужання від травми чи хвороби. Таким чином, будь-які ліки, які потрібно вводити, можна легко обмежити раціоном пацієнта, і ви можете стежити за поїданням / питтям / питтям курки, зберігаючи її в безпеці від клювання іншими.
Ящик повинен бути міцним, безпечним, достатньо великим, щоб курка могла трохи пересуватися і бажано в тихому куточку. Ви також можете драпірувати рушник над ним, щоб забезпечити пацієнту більше конфіденційності.
Якщо тримати ящик на вулиці в процесі руху, поки ваша пацієнтка одужує (якщо дозволяє погода), а те, що вона страждає, не заразне, дозволить уникнути пошкодженої курки в нижній частині клювання, коли вона буде готова повернутися. запустити та полегшити реінтеграцію.

Ваша коробка брудера (натисніть ТУТ, щоб дізнатися, як це зробити), також робить гарну хвору затоку, повернуту на її сторону для відновлення курей.

Тримайте ящик під рукою, а аптечка на складі (і якщо ви щось використовуєте або термін його дії закінчується, поповнюйте його відразу новим запасом). Тримайте комплект там, де ви зможете швидко отримати доступ до нього. Завдяки добре забезпеченій аптечці ви будете готові майже до будь-яких надзвичайних ситуацій з куркою — але, сподіваємось, вам її ніколи не потрібно буде використовувати.

Для отримання моїх рекомендацій щодо найважливіших предметів першої медичної допомоги, які вам абсолютно необхідні для зберігання, натисніть ТУТ .

Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Бюлетень
© 2012 від, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий