8 Брудер коробки нудьги для пташенят | ® — Українська

у пташенят 3 коментарі
Проживання в межах пластикової коробки або картонній коробки може стати нудною для пташенят. Нудьга призводить до знущань, клювання та всіляких інших проблем. Допоможіть вашим дітям-брудерам не нудьгувати за допомогою цих простих у впровадженні Бюдер-Бордерс нудьги.
Перш за все, будьте впевнені, що у ваших пташенят є достатньо місця для переміщення у своєму брудері та їм не занадто жарко і не занадто холодно. Червона теплова лампа більш заспокоює і робить пташенят менш сприятливими для клювання один до одного.

Свіжі корми та вода — обов’язкові. Після того, як ви все розкрили, ось кілька ідей, щоб розважати та займати своїх пташенят.

1. Покрівельні бруски — як молоденькі кілька днів, пташенята будуть весело стрибати на окунях і практикувати врівноваження. Я використовую для них тонкі дюбелі, коли вони такі маленькі, але ви також можете використовувати і невеликі гілки. Вони, напевно, не спатимуть на них, поки вони не стануть набагато старшими, але бруси, що вбиваються, підтримують їх зайнятістю та активністю в бродері.

2. Грудочки бруду / травизанесіть на вулицю всередину і покладіть кілька грудок трави з брудом, прикріпленим до брудера. Пташенята люблять гризти по траві і дряпатися в бруді, щоб шукати клопів і глистів.

Дві додаткові переваги цього буріння від нудьги — бруд подвоюється, оскільки їх потрібно, щоб допомогти перетравлювати траву, і ви піддаєте їх незначній кількості збудників хвороб та бактерій поза ними, які вони згодом живуть. Це допомагає формувати свою імунну систему.

3. Бур’яни — уздовж ліній грудок трави, виберіть кілька бур’янів, щоб малята налітали. Ви можете їх нарізати невеликими шматочками або залишити їх на шматки, щоб вони самі відкусили короткі шматочки.

4. Встановіть пилову ванну — Ще юні тижні пташенята почнуть скуйовджуватися в стружках на підлозі вашого брудера, намагаючись прийняти пилові ванни. Наповніть невелику ємність сипучим брудом і нехай вони практикують приймати пилові ванни.

Коли пташенята ростуть, дайте їм поступово більше контейнерів для купання. Бруд також служить «крупою», яка їм необхідна для перетравлення їжі. І забезпечує трохи підвищення імунної системи, оскільки ви приводите зовнішнє середовище всередину — що завжди добре.

5. Додайте дзеркало — продовжуйте сміятися, але перш ніж ви списаєте мене як божевільного, спробуйте повісити дзеркало у свій брудер.

Ви будете вражені саме тим, скільки часу проведе пташеня, просто стоячи і дивлячись на своє відображення!

6. / div>

7. Купи речей — дайте їм маленькі купи бруду, соломи, соснових голок, бур’янів, порізаної трави, засушеного листя — насправді все, що вони можуть пережити, шукаючи смачні клопи та насіння. Це хороша практика для виходу на вулицю та вигулу.

8. Проведіть час з ними — чим більше ви впораєтеся і проводите час з пташенятами, тим більш сприятливими вони будуть дружні, ласкаві кури.

Не тримайте жодного пташеня з брудера занадто довго, їх все одно потрібно тримати під теплом, тому, якщо вона почне голосно визирати, вона готова повернутися назад, але встигніть витратити час, тримаючи кожного, розмовляючи їм, ручним годуванням частування тощо.

Отже, скажіть "НІ" нудним пташенятам! Ви будете раді, що зробили. Вони виростуть щасливішими та здоровішими за ваші зусилля.


Я хотів би, щоб ви йшли за мною тут …
Facebook | Twitter | Pinterest | Instagram | YouTube | Etsy | Блогловін | Google+ | Emai l

Оставить комментарий