7 методів управління мухами, природно, навколо вашого курника та запустіть | ® — Українська

у курчат, здоров'я Залиште коментар

Мухи влітку — це неприємність, і вони також можуть передавати хворобу та страшний мухомор до вашої курячої зграї. Залучені як до кормів (особливо вологих кормів), так і до гною, їх кількість швидко збільшується, якщо їх не встановити.

Звичайно, обприскування хімікатів навколо вашого куреня та підбігання не викликає сумнівів, і, на жаль, кури не їдять мух, тож який найкращий спосіб контролювати мух природним чином навколо району?

Тепер, коли ми живемо в штаті Мен, сезон мух значно коротший, ніж був у Вірджинії, але ми все ще робимо бойових мух у теплі місяці. З моїх років, що живуть на Півдні, я склав найкращі способи, які я знайшов, щоб утримати популяцію мух у вашому курені та зоні.

Не залишайте подачі та частування

Мух приваблюють до корму, особливо коли він промокає (слухайте всіх ваших власників качок!). Їх також приваблюють харчові шматки.

Тож збирання (або приховування) будь-яких залишків, коли курчата будуть їсти, допоможе утримати мух (це також відверне інших шкідників, як гризуни).

Я використовую для смаження курку смажені сковороди для смаження. Легко просто класти чохол кожного вечора, щоб не залишати мух та мишей з корму.

Ви можете забрати їх недорого в магазинах секонд-хенду, якщо у вас не виникне зайвих каструль.

Посипте трохи DE

Звичайно, якийсь корм розливається на землю, і вам потрібно залишити корм, щоб ваші кури їли, тому мені подобається посипати дето DE (харчова діатомовая земля) на землю навколо годівниць.

Нетоксичний і цілком безпечний, якщо кури їдять трохи (ДЕ насправді додають до зернових та інших харчових продуктів людини за його протизаплідні властивості), DE буде вбивати та роїти мух та будь-які яйця, які вони відкладають навколо годівниць, пробиваючи їх тверді оболонки. з його мікроскопічними гострими краями.

Це не зашкодить тваринам чи людям — як я вже згадував, його додають до харчових продуктів, що належать до людини, — так щедро посипайте їх на підлогу курника та у ваших гніздових коробках, а також утримуйте інших шкідників, як мурашки, кліщі та воші.Зачерпнути пуп

Мухи також приваблюють гній. Важливо утримувати патрубок і пробігати зону від зайвої випади. У мене в куполі встановлена ​​дошка для скидання, тому легко щодня вранці вискоблювати корм і утилізувати його в нашій компостній купі.

Якщо у вас немає дошки для випадання, не забудьте посипати DE на підлозі шару і регулярно зігрівати забруднену підстилку.

Подумайте, як отримати декількох мухомор

Руки вниз найкращим способом, який я знайшов для боротьби з польотами мух навколо кургана, є хижаками. Широко використовуються в конях і коровах, що знайшли свій шлях до курячих чашолистків.

Найкраще почати з ними безпосередньо перед початком сезону мух, тому занадто пізно для цього року, але над чим подумати наступної весни. Про них читайте ТУТ.

Встановлення віконних екранів

Я впевнений, що у всіх вас є захищений від хижаків дріт на вікнах та вентиляційних отворах, але також варто встановити звичайний екран вікон.

Це не дасть мухам та іншим шкідникам потрапляти у ваш куратник і турбувати курей під час сну.

Повісьте трави

Спробуйте повісити трохи свіжих трав у свій куратник. Такі трави, як базилік, лавровий бджолиний бальзам, ромашка, лаванда, лимонна трава (цитронела), м'ята, розмарин і чебрець — хороший вибір, який мухам та іншим шкідникам не подобається.

Ви можете зібрати їх у купу і просто повісити їх на цвях, або поставити невелику стійку у куратник, щоб повісити їх. Пройдіть крок далі і посадіть трави по всьому периметру вашого пробігу та в ящики під вікнами вашої куртки.

Додайте кілька качок до вашої отари

Поки я ніколи не вирощував мускусних качок, я чув, що вони їдять мух!

Качки всіх порід їдять клопів, і вони люблять копатись у бруді та ковзати по калюжах та стоячій воді, шукаючи личинок клопів, тому хороша справа, що додавання кількох качок на задній двір допоможе контролювати муху та інші популяції шкідників.

Якщо ви відчуваєте себе трохи хитрішими та амбітними, ось ще кілька ідей щодо утримання мух, які я намагався з різним рівнем успіху.
Coop Fly Bunting
Трав'яний мухомор
Вінок із свіжої трави
Ловець мухи для пляшок вина
Мухоловка з пляшкою соди
Смуга «Намалюйте самі» та пастки для мухи з ванілем


Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Бюлетень
© 2018 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий