5 простих порад при лікуванні курчат | ® — Українська

у курчат, здоров’я 4 коментарі
Незалежно від того, наскільки привітні ваші кури чи скільки ви поводитесь з ними, і вони люблять сидіти у вас на колінах, у них, здається, є шосте почуття, і як тільки ви спробуєте ввести ліки, вони перетворюються на примхливі, крилаті дервіші . Ви можете піти, сидячи і тримаючи свою хвору курку, погладжуючи її, а потім швидко відкриваючи рот і капаючи краплі в рот один-два рази, але до третього дня удача навіть ловить її.
Очевидно, що переслідувати хвору курку навколо не є оптимальним — ні для неї, ні для вас, оскільки ви хочете її заспокоїти — і багато разів навіть у відриві їй вдасться викрутитися і ухилитися від ваших зусиль. Часто дуже хвора курка буде триматися все-таки, але як тільки вона починає відчувати себе як мінімум краще, вона, можливо, все ще потребуватиме ліки, але буде набагато більш жорстокою і важчею.
Крім того, багато ліків потрібно вводити перорально за допомогою піпетки, але потрібно бути дуже обережним, щоб рідина не потрапляла в дихальну трубу, що може спричинити аспірацію курей і, можливо, загибелі. Це означає штовхати піпетку далі по горлу, що не приємно для пацієнта.

Я стукаю по дереву, я не часто маю справу з хворими курчатами, але за кілька разів у мене бував один вдома, тому з першої необхідності я розробив простий метод вилікувати навіть найвпертішу, непослушну курку.

Ось кілька порад, які допоможуть вам наступного разу, коли вам доведеться лікувати своїх курей … настільки просто, що ви можете впоратися з цим самостійно (я маю на увазі, мені навіть вдалося утримати камеру одночасно вільною рукою!):
1. Переверніть її для крапель, що вводяться через рот, таких як нутрі-Дренч, на колінах на землі, тримайте курку навколо середини, тримаючи крила об її тіло, переверніть її і покладіть на коліна.
Пальцями однієї руки обережно натисніть на кожну сторону її дзьоба біля петлі, поки вона не відкриється, а потім капніть краплі вічкою або шприцом вільною рукою на дах рота.
2. Мазок під крилами VetRX, який є природним ліком для респіраторних проблем, і, мабуть, ліки, які я вживаю більшість, можна вводити через рот, через питну воду або під крило. Я вважаю, що кілька крапель під крило можна нанести швидко і легко, як правило, без того, щоб ваша курка навіть не зрозуміла, що її лікують.
3. Q-підказки до ніздрів VetRX також можна вводити, помацуючи трохи по кожній ніздрі. Ставши на коліна і тримаючи курку між колінами, погладжуючи її однією рукою, одночасно промацуючи кожну ніздрю наконечником VetRX q-наконечник, просте і обдурить навіть самого підозрілого пацієнта.
4. Додайте краплі до питної води Оскільки всі засоби, які я використовую, є природними та цілісними, я можу додати лише кілька крапель ефірного масла або ліків у питну воду моєї зграї. Вони не зашкодять здоровим курам в останній шматочок, але їх наслідки принесуть користь будь-яким хворим курам. Якщо ви не впевнені, чи п'ють, тримайте курку і занурте її дзьоб у невелику тарілку з водою / ліками, а також додайте ліки в питну воду широкої популяції.
5. Поводьтеся з курицями часто. Оскільки я змушую збирати своїх курей, ходити, носити їх, оглядати їх очі, отвори, ступні тощо і часто їх ласувати, я можу легко схопити її і пролікувати її до того, як вона навіть зрозуміє це не регулярні петтінгові сесії. Це дуже важливо, особливо коли у вас є травмована курка, щоб їй було зручно триматися.
/ div>

Я сподіваюся, що ці кілька простих порад допоможуть наступному разу, коли вам потрібно буде вводити будь-які ліки.
~ Велике спасибі Магді, Годіві та Вероніці за те, що вони стали моїми "пацієнтами" для цієї статті
ПРИЄДНАЙТЕСЬ ДО НАС FACEBOOK
Деякі з усіх природних засобів, які ми використовуємо:

Ці статті також можуть вас зацікавити:
ВСІ НАТУРАЛЬНІ НАБОРИ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ
ОРЕГАНО ЯК ПРИРОДНА АНТИБІОТИКА

Оставить комментарий