10 речей, які слід розглянути, перш ніж почати вирощувати курей | ® — Українська

in Chickens Залиште коментар

Перш ніж зануритися у світ утримання курей на задньому дворі, є кілька речей, які ви знаєте. Вирощування курчат — це задоволення, винагорода, розвага та весела сімейна діяльність, але вам потрібно спочатку зайнятися своїми дослідженнями. Ось десять речей, які слід розглянути.

1. Перевірте свої закони.

У кожному муніципалітеті є свої правила щодо курей-дворів. Правила можуть варіюватися від того, скільки курей дозволено, до того, чи дозволяють півні або тільки курей. Іноді для курей чи їхнього куреня потрібні дозволи, якщо це певний квадратний кадр.

Багато разів існують правила щодо того, як далеко від лінії власності може бути розташований кожух, і часто курей потрібно обмежувати ручкою або бігати за міськими правилами. Перш ніж принести додому своїх пташенят, ви захочете дізнатися закони, де ви живете. І найкраще отримати їх у письмовій формі.

Якщо у вашому місті не кури, або якщо ви не любите правила. Працюйте над їх зміною. Не свідомо порушуйте закон. Занадто багато разів сім'ї вкладають час і зусилля на те, щоб розпочати роботу, аби лише їм сказали, що вони повинні позбутися своєї пастви — що може призвести лише до душевного болю або зайвих фінансових витрат.

2. Вам не потрібен Півень.

Не впадайте у відчай, якщо ваше місто не дозволить півням. Чи знаєте ви, що вам не потрібен півень для того, щоб ваші кури відкладали яйця? Вони будуть відкладати яйця для вас, чи немає півня навколо. Яйця просто не будуть родючими і ніколи не вилупляться на пташенят.

3. Вам знадобиться кооп.

Вашим курчатам знадобиться безпечне місце для ночівлі та відкладання яєць. Ви можете придбати або побудувати кооп, або переобладнати садовий сарай або ігровий будиночок. Правило великого пальця: дозвольте 3-5 квадратних футів площі підлоги в кожусі для кожної курки. Вам також знадобиться 8 ”брусок для куріння на одну курку та один ящик для гніздування на кожні 3-4 кури, куди можна відкласти свої яйця.

4. Кури можуть дожити до 10-12 років.

Якщо говорити про яйця, курка може дожити до 10-12 років, але відкладає яйця лише регулярно приблизно протягом своїх перших 2-3 років.

Після цього її виробництво зменшиться приблизно на 20% на рік, поки вона повністю не припиниться. Вам знадобиться якийсь план для своїх літніх курей, навіть якщо це означає встановити їх у будинок для старих на задньому дворі, щоб їх любили та годували до кінця їх природного життя.

5. Кури не лежать круглий рік.

Хоча добрі шари будуть відкладати яйце щодня навесні та влітку, жодна курка не відкладає круглий рік. Як тільки дні скорочуються восени, кури почнуть «линяти», що означає скидання пір’я та вирощування нових на зиму.

Більшість курей припиняють укладання під час падіння линьки. Після того, як вони линяють, коротші дні також означають, що вони не отримують 14-16 годин денного світла, необхідного для стимулювання яєчників звільняти яєчні жовтки, тож ви не зможете знову побачити яйця до весни.

(Ви можете додати світла в куратник, щоб утримувати курчат через зиму, але я не рекомендую цього. Це не дає їхнім тілам природного зламу, який їм потрібен).


6. Яйця не потрібно мити.

Яйця з вашої власної зграї не потрібно мити — і не слід їх мити лише до того, як ви їх вживаєте. Кожне яйце відкладається з невидимим захисним покриттям під назвою «цвітіння», яке перешкоджає проникненню повітря та бактерій в яйце через пори оболонки. Прання видаляє це покриття.

А коли ви миєте яйця, слід достатньо обережного полоскання під теплою проточною водою.

7. Яйця не потрібно холодити.

Поки ви не помили яйця, їх не потрібно холодити. Цвітіння допомагає зберегти яйце свіжим, і його все одно буде безпечно їсти навіть через кілька тижнів при кімнатній температурі.

Хоча яйце довше зберігатиметься в холодильнику, тому якщо ви не плануєте їсти яйця досить скоро, охолодження завжди краще.

8. Перевірте свої закони про яйця.

Якщо ви плануєте продавати зайві яйця, обов'язково вивчіть закони про яйця у вашому штаті. Ваша місцева служба розширення або відділ птахівництва державного університету — хороші місця для початку. Кожна держава має різні правила, які регулюють спосіб поводження з яйцями, їх зберігання, миття та маркування для продажу.

9. Все, що хоче з'їсти курку.

Кури не можуть літати, тому вони надзвичайно вразливі до всіх видів хижаків, включаючи койоти, лисицю, яструбів, єнота і навіть сімейну собаку. Насправді собаки — вбивця №1 курей заднього двору. Щоб зберегти їх в безпеці, курям потрібна захищена ручка для денного дня або спеціальна тварина-опікун, якщо ви плануєте дозволяти їм вільно бродити.

10. Кури роблять чудових домашніх тварин.

Як тільки ви почнете вирощувати курей, ви, мабуть, здивуєтеся, наскільки насправді розумні, ласкаві та доброзичливі кури. Вітаємо! Ви додали до своєї родини кілька нових домашніх тварин, які також дають вам свіжі, смачні яйця на сніданок!


Приєднуйтесь до мене тут
Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Бюлетень
© 2018 by, Inc. Всі права захищені.

Оставить комментарий